Перелік документів, які подають вступники до аспірантури та докторантури оріду наду при Президентові УкраїниСкачати 28.94 Kb.
Дата конвертації11.05.2017
Розмір28.94 Kb.
#19404
Перелік документів, які подають вступники до аспірантури та докторантури

ОРІДУ НАДУ при Президентові України
1. Заява на ім'я директора за встановленою формою.

2. Особова картка (для державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування) або особовий листок з обліку кадрів (для осіб, які не перебувають на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування).

3. Три фотокартки розміром 3 х 4см.

4. Договір-направлення з місця роботи вступника до аспірантури з відривом від виробництва та докторантури від органу державної влади, органу місцевого самоврядування, іншого органу, установи, на які поширюється дія законів України "Про державну службу" та "Про службу в органах місцевого самоврядування" (далі – орган, установа) або державної наукової установи, вищого навчального закладу ІІІ-ІV рівнів акредитації державної форми власності (далі – заклад), які забезпечують працевлаштування особи після закінчення аспірантури. Договір-направлення приймається за підписом керівника органу, установи, закладу, який направляє особу на навчання за державним замовленням. Або рекомендація з місця роботи вступника до аспірантури без відриву від виробництва від органу державної влади, органу місцевого самоврядування, іншого органу, установи, на які поширюється дія законів України "Про державну службу" та "Про службу в органах місцевого самоврядування" (далі – орган, установа) або державної наукової установи, вищого навчального закладу ІІІ-ІV рівнів акредитації державної форми власності (далі – заклад). Рекомендація приймається за підписом керівника органу, установи, закладу, який направляє особу на навчання за державним замовленням.

5. Список (за встановленою формою) і копії публікацій у наукових фахових виданнях України з державного управління. Вступники, які не мають 2-х і більше опублікованих статей за напрямом дослідження, подають наукові доповіді (реферати) з обраної наукової спеціальності, оформлені відповідно до встановлених вимог.

6. Медична довідка про стан здоров'я за встановленою формою.

7. Копія(ї) диплома(мів) з додатком(ами) про повну вищу освіту й наявність кваліфікації спеціаліста або магістра (у разі здобуття освіти за кордоном – копія нострифікованого диплома), засвідчені в установленому порядку.

8. Посвідчення про складання кандидатських іспитів (за наявності складених кандидатських іспитів).

9. Протокол співбесіди на кафедрі за встановленою формою.

10. Рекомендацію вченої ради вищого навчального закладу (для осіб, рекомендованих для вступу безпосередньо після закінчення вищого закладу освіти).

11. Копія трудової книжки, засвідчена в установленому порядку.

10. Копія паспорта (2 примірники) та ідентифікаційного коду (2 примірники).

12. 2 конверти зі зворотною адресою.

Крім того вступники до докторантури подають:  • копію диплома про науковий ступінь кандидата наук (у разі здобуття відповідної освіти за кордоном – копію нострифікованого диплома), засвідчену в установленому порядку;

  • розгорнутий план докторської дисертації.

Всі документи друкуються з двох сторін листа та подаються особисто у папці-швидкозшивачі.

Паспорт, диплом про вищу освіту подаються вступником особисто.
Скачати 28.94 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка