«Підбір матеріалів, інструментів, складання заготовки типуСторінка1/5
Дата конвертації11.12.2018
Розмір1.35 Mb.
#77696
ТипУрок
  1   2   3   4   5
Тема навчальної програми: Складання верху взуття

Тема уроку: «Підбір матеріалів, інструментів, складання заготовки типу «човник».

Мета уроку: Навчитись вірно виконувати операцію, згідно технологічних вимог та дотримуючись правил та вимог техніки безпеки.

Тип уроку: Урок формування в учнів навиків вірного виконання основних прийомів заданих операцій, удосконалення вмінь по раніше вивченим операціям.

Метод проведення уроку : словесний, практичний метод.Дидактичне забезпечення уроку : модульні навчальні елементи, інструкційно-технологічні карти, інструкції з техніки безпеки.

Матеріально-технічне забезпечення уроку: заготовки вузла підкладки, деталі верху , клей НК, ножиці, голки № 100-110, швейні машини 330-8кл, та 332кл, нитки ЛХ-44,посуд жля клею, укріплююча тасьма, кіперна тасьма, молоток заготовочний, мраморна дошка

Міжпредметні зв»язки : обладнання, спецтехнологія, матеріалознавство, конструювання.

Х І Д У Р О К У

  1. Організаційна частина

  • перевірка явки учнів на урок;

  • наявність в учнів спецодягу;

  • перевірка готовності учнів до уроку.

  1. Вступний інструктаж.

Слово майстра:

  • По-перше я хочу привітати всіх присутніх з Днем Святого Миколая, він з давніх-давен був покровителем дітей, тому сподіваюся, що сьогодні ваші маленькі бажання обов’язково здійсняться. Всім здоров’я та гарного настрою.


Мотивація:

  • В житті немає перемог і поразок, є просто результат. Результат це завжди крок до здійснення позитивних намірів, тому сьогодні від нашого уроку я сподіваюся отримати добрий результат. Почну з цікавого запитання : « Яка подія світового рівня відбулася цього літа в Україні? ( Євро 2012). Звичайно ми знаємо, що спорт займає одно з провідних місць у формуванні фізичного здоров’я людини в цілому. Хороша гарна гра, яка приносить перемогу збірній країни завжди викликає багато яскравих емоцій у вболівальників.  1   2   3   4   5
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка