План – конспект уроку української мови в умовах дистанційного навчання (7 клас) Тема уроку. Прислівник: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль.
Мета: поглибити поняття про прислівник як частину мови, формувати вміння розпізнавати прислівники в реченнях, визначати їхнє загальне значення та граматичні ознаки, правильно використовувати прислівники в мовленні; виховувати повагу до загальнолюдських моральних цінностей; розвивати увагу, пам’ять, творче і логічне мислення.
Тип уроку -урок вивчення нового матеріалу.
Форми і методи роботи на уроці: гра «Одним словом», лінгвістична гра «Прислівник з вами», розважальна хвилинка,вибіркова робота з елементами аналізу,завдання“Сходинки” , вправа «Мікрофон»
Обладнання: відеоурок, підручник для 7 кл. загальноосвіт. навч. закл. /
О.П Глазова.- К. : Вид авничий дім «Освіта», 2015.-272с.
Хід уроку
І. Організація класу. Привітання(лист до учнів) Добрий день, любі діти! Облаштуйте, будь ласка, своє робоче місце за комп'ютером.
Сьогодні ми розпочинаємо вивчення самостійної частини мови . Прочитайте і відгадайте загадку:
Чим від інших я відмінний,
Тим, що є я сам незмінний. Розібратись як детально,
Моє значення загальне — Це найперш ознака дії:
Швидко їде, тихо мріє.
Чи ознака ще ознаки:
Дуже м’яко, надто м’яко. А чи ознака предмета:
Це по-київськи котлета. Я скажу вам тут дослівно —
Називаюсь я …
Тема согоднішнього уроку «Прислівник: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль». Оскільки у вас різні можливості виконання завдань, усі вправи будемо виконувати у робочих зошитах. Виконані завдання прошу надіслати мені у Вайбер(мій тлф +380681307592) або на електронну пошту annaguziy18@gmail.com.