План роботи комунального закладу «комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №3»Сторінка1/4
Дата конвертації16.03.2017
Розмір0.65 Mb.
ТипПлан роботи
  1   2   3   4
ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник управління освіти Директор КЗ «КДЮСШ №3» адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради

____________ Ю.Г.Башкірова __________А.А.Жуковський

«____ »___________2014 року «____ »___________2014 рокуРІЧНИЙ ПЛАН РОБОТИ

КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

«КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА

СПОРТИВНА ШКОЛА №3»

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

на 2014/2015 навчальний рік

ПОГОДЖЕНО

на засіданні тренерської ради

КЗ «КДЮСШ №3

протокол від 18.08.2014 5

м. Харків

2014

З М І С Т

1. Підсумки роботи школи за 2013/2014 навчальний рік ………………................ 3

2. Основні завдання на 2014/2015 навчальний рік……………………………… ..10

3. Організація навчально-тренувального та виховного процесу. Реалізація Законів України «Про позашкільну освіту», «Про фізичну культуру і спорт», Комплексної міської програми розвитку фізичної культури і спорту, Концепції позашкільної освіти та виховання……………………….. ….. …………………............................14

3.1. Навчально-тренувальна робота. Створення умов для навчання та тренування вихованців ………………………………………………............. ………………….14

3.2. Фізкультурно-оздоровча та спортивна-масова робота……………………… 16

3.3. Виховна робота………………………………………………………………… 17

4. Кадрова робота……………………………………………………........................18

5. Внутрішкільна методична робота. Реалізація методичної проблеми

«Підвищення якості навчально-тренувального процесу в КДЮСШ №3 шляхом сприяння розвитку та вдосконалення фізкультурно-оздоровчого розвивального середовища в районі»…….………….. ……………………………….…………….19

6. Робота з батьками………………………………………………………………... 20

7. Медичне забезпечення…………………………………………………............... 22

8. Фінансово-господарська діяльність……………………………………………. 23

9. Охорона праці та безпека життєдіяльності учасників навчально-тренувального процесу, створення безпечних умов функціонування закладу………………….. 24

10. Інформаційні та комунікаційні технології………………..……………............27

11. Управлінська діяльність адміністрації школи…………………………………28

11.1. Організаційна робота по забезпеченню злагодженого функціонування школи…………………………………………………………………………… …...28

11.2. Аналітична та контролююча діяльність адміністрації…………………. ….301. Підсумки роботи школи за 2013/2014 навчальний рік


Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №3 Харківської міської ради здійснювала свою діяльність згідно з Конституцією України та на підставі законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про фізичну культуру і спорт», «Програми розвитку ФК та С в України на 2012/2016 роки», наказів Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, рішень органів місцевого самоврядування, а також Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року № 993, навчальних програм з видів спорту та Статуту КДЮСШ №3.

У 2013/2014 навчальному році на відділеннях КДЮСШ №3 працювало 79 груп, з них груп початкової підготовки - 48, груп попередньої базової підготовки - 26, груп спеціалізованої базової підготовки - 3, груп підготовки до вищих досягнень - 2. Займалося 945 вихованців, з них у групах ПП - 665 вихованців, у групах ПБП - 252 вихованця, у групах СБП – 22 спортсмени, у групах ПВД – 6 спортсменів, з них - 592 хлопця та 353 дівчини, вихованців пільгового контингенту - 42.

Тренери-викладачі школи здійснювали фізкультурно-оздоровчу і виховну роботу серед дітей та підлітків Дзержинського та других районів м. Харкова, залучали їх до занять у КДЮСШ по окремим видам спорту, надавали допомогу у проведенні та суддівстві міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних та шкільних змагань, а саме – організації та проведенні відкритих міжнародних турнірів з гандболу для різних вікових груп, чемпіонатів Дзержинського району та міста з легкоатлетичного кросу, чемпіонатів області з лижних гонок, спортивного орієнтування тощо. У 2013/2014 навчальному році система внутрішньошкільної роботи була спрямована на підвищення професійного рівня майстерності тренерів-викладачів, формування у них готовності до саморозвитку, підвищення якості навчання та виховання спортсменів, на забезпечення більш вищого рівня викладання виду спорту, розвитку творчої особистості тренера, на впровадження нових передових методик та технологій у навчально-тренувальний та виховний процес.

На засіданнях тренерських рад відділень вивчався та аналізувався стан навчально-тренувальної та виховної роботи, якісний склад педпрацівників, рівень спортивної підготовки вихованців, результативність виступів у змаганнях різного рівню, виконання вихованцями навчальних планів та індивідуальних планів спортсменами груп спеціалізованої базової підготовки, підсумки медоглядів та диспансеризації вихованців, вносились відповідні корективи та рекомендації у навчально-тренувальний та виховний процес, вивчалися нові підходи і рекомендації до навчально-тренувальної діяльності тренера-викладача. Провідні тренери-викладачі школи проводили відкриті заняття для батьків та молодих спеціалістів, також були проведені взаємовідвідування навчально-тренувальних занять між тренерами – викладачами відділень.

З метою підвищення кваліфікації тренери-викладачі школи брали участь:

- у національному семінарі тренерів зі спортивного орієнтування

(Уфімцева Є.С., Бондаренко В.І.);

- у методичних семінарах М КДЮСШ з ВВС Я. Клочкової (адміністрація);

- у огляді відкритого уроку ХМ СДЮШОР зі стрільби з луку «Комінар» (адміністрація, тренери-викладачі);

- на курсах підвищення кваліфікації тренерів у Національному університеті фізичного виховання і спорту України (Уфімцева Є.С., Суркова О.О.,) та Харківській державній академії фізичної культури (Цесельська С.А., Соколов В.О., Голов О.Б., Еньякова О.П.).

Також свою професійну майстерність тренери-викладачі нашої школи підвищували під час змагань міжнародного та Всеукраїнського рівнів, а саме:

- на Чемпіонатах Світу, Європи, України та міжнародних турнірах з шахів (Голов О.Б.);

- на Чемпіонатах Світу, Європи та України зі спортивного орієнтування (Суркова О.О., Бондаренко В.І., Уфімцева Є.С.) ;

- на Чемпіонатах України з лижних гонок (Тішина О.П., Соколов В.О., Цесельська С.А., Кириченко В.І.)

На засіданнях тренерської ради КДЮСШ №3 проводились доповіді та звіти тренерів-викладачів, як одна з форм обміну передовим досвідом. Тренерами-викладачами закладу розроблені реферати з проблемних питань загальної оздоровчої спрямованості та за видами спорту.

Протягом 2013/2014 навчального року тренерам-викладачам Уфімцевій Є.С., Сурковій О.О. та Бондаренку В.І. було присвоєно вищу кваліфікаційну категорію, тренерам-викладачам Цесельській С.А., Соколову В.О. та Голову О.Б. - першу кваліфікаційну категорію.


Протягом навчального року у КДЮСШ №3 було проведено 5 тренерських рад школи, 12 нарад при директорі, на яких висвітлювались питання нормативно-методичних аспектів щодо організації навчально-тренувального процесу, єдиних вимог до ведення ділової документації, методичних рекомендацій щодо змісту, форм і методів проведення навчально-тренувальних занять, перевірки та обліку знань, умінь і навичок вихованців, вивчення нормативних документів, виховної роботи, критеріїв оцінювання спортивних досягнень вихованців, забезпечення безпеки життєдіяльності спортсменів, попередження травматизму, питання збереження життя та здоров’я дітей, підсумки медоглядів та диспансеризації вихованців, вивчення і аналізу навчальних планів, програм з видів спорту, методичної літератури, спортивно-масової роботи, проходження медоглядів вихованцями та працівниками школи, роботи з батьками, роботи з пільговим контингентом, оздоровлення вихованців та багато інших питань.

Згідно з календарем спортивно-масових заходів КДЮСШ №3 вихованці відділень брали участь у багатьох змаганнях міжнародного, Всеукраїнського, обласного та міського рівнів, де показали наступні результати:Відділення баскетболу

Всеукраїнська дитячо-юнацька баскетбольна ліга – 3 місце (Шадько Ольга, Щербакова Марина).

Відкрита жіноча баскетбольна ліга Харківської області – 7 місце (10 вихованок).

Чемпіонат області серед юнаків 1997-1998 р.н. – 3 місце (8 вихованців).

Чемпіонат м. Харкова серед дівчат 1997-1998 р.н. – 2 місце (12 вихованок).

Чемпіонат області серед юнаків 1999-2000 р.н. – 2 місце ( 12 вихованців).


Відділення гандболу

Міжнародний турнір «Золота осінь» серед дівчат 1999-2000 р.н. – 3 місце (11 вихованок).

Всеукраїнський турнір «Шкіряна рукавичка» серед дівчат 2001-2002 р.н. – 4 місце (13 вихованок).

Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області «Зірочки сходу» серед дівчат 2001 р.н. – 3 місце (12 вихованок), 6 місце (11 вихованок).

Новорічний турнір на призи Діда Мороза серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. –

3 місце (10 вихованців), 3 місце (12 вихованок).

Відкритий чемпіонат м. Харкова серед дівчат 1998-1999 р.н. – 3 місце (14 вихованок).

Міжнародний турнір серед дівчат 2000-2001 р.н. – 4 місце (11 вихованок).

Відкритий чемпіонат м. Харкова серед юнаків 2002-2003 р.н. – 3 місце (14 вихованців).
Відділення лижних гонок

Чемпіонат України з лижних гонок серед школярів – 4, 6, 9 місця (Кириченко Катерина, Попов Георгій).

Кубок України з лижних гонок серед ДЮСШ та СДЮШОР – 5, 6, 12 місця (Кириченко Катерина).

Чемпіонат області з лижних гонок – три 2-х, три 3-х місць (Кириченко Катерина, Свідло Анастасія, Радченко Анна, Попов Георгій).

Чемпіонат м. Харкова з легкоатлетичного кросу присвячений памяті жертв тоталитаризму– два 1-х, три 2-х, чотири 3-х місця.

Чемпіонат м. Харкова з легкоатлетичного кросу присвячений памяті В.Клекача –

5, три 6-х, три 7-х, 9 місця.

Чемпіонат м. Харкова з легкоатлетичного кросу присвячений заснуванню Дзержинського району – 1 місце (Попов Георгій).

Традиційні міжнародні змагання «Біг патрулів» - 7, 8, 9 місця.

Традиційний легкоатлетичний крос «Основянська весна» - два 1-х, 3 місця (Кириченко Катерина, Жувага Олексій, Цимбалюк Роман).

Відкритий чемпіонат м. Харкова з легкоатлетичного кросу «Відкриття сезону» – 2, два 3-х місця (Сорокін Владислав, Шумко Артем, Свідло Анастасія).

Чемпіонат м. Харкова з легкоатлетичного кросу «Чорнобильський набат» - три 1-х, чотири 2-х, 3 місця.

Чемпіонат м. Харкова з легкоатлетичного кросу присвячений Дню Перемоги – п’ять 2-х місць.


Відділення спортивного орієнтування

Чемпіонат Світу з трейл-орієнтуваннята орієнтування бігом - 4м, 8м. (Сурков Єгор).

Міжнародні змагання «Lion Cup-2014» - 1, 2, два 6-х місця (Суркова Поліна, Єфіменко Ганна).

Міжнародні змагання «Кримські канікули-2013» - два 1-х, три 2-х, два 3-х місця.

Всеукраїнська спартакіада серед дітей-інвалідів з вадами слуху «Повір у себе» -

2 місце (Левін Дмитро).

Командний чемпіонат України серед спортсменів з вадами слуху – три 4-х, 5, 6, 7, 8, 9, 11 місця.

Чемпіонат України з маунтенбайку – 3 місце (Сурков Єгор).

Командний чемпіонат України з трейл-орієнтування – три 1-х, два 2-х, 3 місця, командні - 1, 2 місця.

Чемпіонат України з орієнтування на лижах – два 2-х, два 3-х місць ( Татаренко Анастасія, Писаренко Микита).

Чемпіонат України (м. Черкаси) -3 місце (Суркова Поліна), два 4-х, два 7-х, два 11-х місць.

Чемпіонат України (Дніпропетрівська область) – три 1-х, 2, два 3-х місця, у естафетах – 1, 2 місця (Суркова Поліна , Журавеь Максим, Левін Лмитро).

Чемпіонат України з трейл-орієнтування (м. Харків) – десять 1-х,вісім 2-х, чотири 3-х, у естафетах - три 1-х місця.

Чемпіонат України з трейл-орієнтування (Дніпропетрівська область) – чотири 1-х, три 2-х місця (Суркова Поліна, Журавель Максим).

Чемпіонати області «Ліга Компас» - одинадцять 1-х, сім 2-х, вісім 3-х місць.

Чемпіонат області «Великі надії» - два 1-х, 3 місця.

Чемпіонат області з нічного орієнтування «Нічний привід» - 1, два 2-х, 3 місця.

Чемпіонат області серед учнівської молоді з орієнтування на лижах – 1, 2 місця (Татаренко Анастасія, Бовдуй Еліна).

Чемпіонат області серед юнаків і юніорів з орієнтування на лижах – три 1-х, 2, два

3-х місць.

Зимовий чемпіонат області з трейл-орієнтування - шість 1-х, три 2-х, два 3-х місць.

Чемпіонат області серед спортсменів з вадами слуху– три 1-х, 2, три 3-х місць.


Чемпіонати області – двадцять 1-х, тринадцять 2-х, девять 3-х місць.

Чемпіонат області «Малінові джерела» - три 1-х, два 2-х, два 3-х місць.

Кубок області з трейл-орієнтування «Пролісок – 2014» - чотири 1-х місця (Сурков Єгор), чотири 1-х місця ( Єфіменко Ганна), два 1-х (Балаба Ярослав), 1, 2, 3 місця (Татаренко Анастасія), три 1-х місця (Суркова Поліна), три 1-х місця (Журавель Максим), 2, два 3-х місця (Цибульник Марія).

Чемпіонат області «Відкриття літнього сезону» - п’ять 1-х, чотири 2-х, 3 місця.

Кубок області з велоорієнтування – 1, 2 місця (Суркова Поліна, Журавель Максим).

Чемпіонат м. Харкова присвячений памяті В.П.Горюна – три 1-х, п’ять 2-х, п’ять 3-х місць.

Чемпіонат м. Харкова «Меморіал Свинарьова» - три 1-х, два 3-х місця.
Відділення тенісу

Чемпіонат України «Кубок президента» (турнір І категорії) – 3 місце (Гадяцька Ярослава).

Всеукраїнський турнір І категорії – 4 місце (Дорошенко Олександра).

Всеукраїнські турніри на призи СК ХТЗ (турніри ІІ категорії) – 1, 2, 3 місця (Гадяцька Ярослава).

Міжнародний турнір «Кравченко – CUP» - 2 місце у парному розряді (Гадяцька Ярослава).

Міжнародний турнір «Vilson» - 2 місце у парному розряді (Гадяцька Ярослава).

Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 10 років і до 12 років – 1, 2 місця (Масленніков Данило, Завада Олег).

Чемпіонат м. Харкова – 4 місце (Гадяцька Ярослава).

Чемпіонат м. Харкова серед юнаків до 10 років – 2 місце (Масленніков Данило).

Відкритий чемпіонат клуба «ХПІ» - 5 місце (Масленніков Данило), 8 місце (Завада Олег).

Тенісний турнір зимової серії на призи НЕАD серед дітей до 10 років – 2місце (Масленніков Данило) .

Тенісний турнір «Tetra Junior Cup»- 1,2місця (Масленніков Данило).


Відділення шахів

Чемпіонат Світу з шахів – брали участь 3-и вихованці (Бердник Марія, Краснокутська Софія, Куцанян Андраннік).

Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат до 10 років – 3 місце у швидких шахах,

10 місце у класичних шахах (Бердник Марія).

Чемпіонат України серед дівчат до 16 років (півфінал) – 3 місце (Краснокутська Софія).

Чемпіонат України серед дівчат до 14 років – 2, 5 місця (Краснокутська Софія).

Чемпіонат України серед дівчат до 18 років - 4, 8 місця (Краснокутська Софія).

Чемпіонат України серед дівчат до 12 років - 2,7 місця (Бердник Марія).

Чемпіонат України серед дівчат 2004 р.н. і молодше – 4, 7, 8 місця (Руккас Олена).

Чемпіонат області серед чоловіків (півфінал) – 2 місце (Резник Максим).

Чемпіонат м. Харкова серед жінок – 4 місце (Краснокутська Софія).

Чемпіонат області серед юнаків до 10 років – 1 місце (Руккас Олена).

Відкритий чемпіонат області «Золота осінь» - три 1-х, три 2-х місця, командні –

1, 2, 3 місця.

Відкритий чемпіонат області «Різдвяний турнір - 2014» - два 1-х, два 3-х місця, командні - два 1-х, 3 місця.

Чемпіонат області серед юнаків до 18 і 20 років – 4, 6, 11 місця.

Чемпіонат області серед юнаків 1999-2000 р.н. – 1 місце (Куцанян Андраннік).

Чемпіонат м. Харкова серед дівчат до 12 років – 3 місце (Ліннік Олена).

Чемпіонат м. Харкова серед КДЮСШ та ЦДЮТ – 1, 3 місця (Бердник Марія, Ліннік Олена).

Міжнародний шаховий фестиваль «Шахрад-2014» - 5 місце (Куцанян Андраннік).


Всього протягом 2013/2014 н.р. на відділеннях було підготовлено: КМС - 4 чол., першорозрядників - 18 чол., спорсменів масових розрядів – 164 чол., членів збірної команди України – 8 чол., збірної області - 48 чол. Завойовано призових місць Чемпіонатів та Кубків України - 72, міжнародних змагань - 27, області та міста – 60. Передано до УФК на відділення лижних гонок – 4 вихованця.

За підсумками виступів у змаганнях та участі у суддівстві необхідно відмітити особистий вклад таких тренерів-викладачів: Бовикіна Е.В., Мухіної Л.В., Нечволода О.О., Тішиної О.П., Цесельської С.А., Соколова В.О., Кириченка В.І., Уфімцевої Є.С., Суркової О.О., Бондаренка В., Дорошенко Н.І., Голова О.Б., Білоуса А.В., Еньякової О.П.


У 2013/2014 н.р. тренери-викладачі нашої школи були нагороджені: Голов О.Б. - Подякою Харківського міського голови, Бондаренко В.І. – Орденом Данила Галицького, Грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Грамотою департаменту у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, Бовикіна Л.І., Медовець О.І., Бовикін Е.В.- Грамотами Департаменту з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради, Мухіна Л.В., Бикова О.О. – Грамотами Управління освіти адміністрації Дзержинського району.

Влітку 2014 року на навчально-тренувальних та оздоровчих зборах було оздоровлено 62 вихованці школи. Участь вихованців у оздоровчих заходах здійснювалась за рахунок батьків.

Протягом навчального року тренери-викладачі проводили виховну роботу по групах згідно з відповідними планами. Головною метою виховання було формування у дітей та юнацтва національної самосвідомості, активної громадської позиції, виховання працелюбності, почуття доброти, милосердя, шанобливого ставлення до Вітчизни, державної рідної мови, культури сім’ї, поваги до національних культурних цінностей інших народів, виховання у дітей гігієнічних навичок та потягу до фізичного удосконалення. На відділеннях було проведено: День робітника фізичної культури та спорту, Новорічні та Різдвяні свята, Свята присвячені 8 Березня, Дню захисника Вітчизни, День Перемоги у Великій вітчизняній війні, День захисту дітей та 71-річчя визволення міста Харкова від фашистських загарбників. Тренерами-викладачами були організовані культпоходи до театрів, музеїв міста, памятників та меморіалів. У школі регулярно проводились загальношкільні батьківські збори та батьківські збори на відділеннях. Вони сприяли згуртуванню батьків в єдиний колектив, розповсюджували позитивний досвід виховання дітей в сім’ї. Батьки дбали про фізичне здоров’я, психологічний стан дітей, створювали надійні умови для розвитку їх здібностей, забезпечення повноцінного духовного, психічного та фізичного розвитку, охорони та зміцнення їх здоров'я, формування здорового способу життя (сформованість навичок саморозвитку, взаємодії з іншими людьми, вміння оцінювати й аналізувати ситуацію, тобто адаптуватися до середовища).

Протягом 2013/2014 навчального року тренерський колектив здійснював заходи з охорони життя та здоров’я вихованців, попередження дитячого травматизму. Провідна роль у цьому належала адміністрації школи, яка постійно вдосконалювала систему організації та контролю щодо створення умов безпеки життєдіяльності вихованців, охорони їх життя та здоров’я, попередження дитячого травматизму, дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних вимог. Питання охорони життя та здоров’я вихованців розглядалися на засіданнях тренерської ради школи, нарадах при директорові, батьківських зборах, засіданнях тренерських рад відділень. Постійно тримався під контролем стан профілактичної роботи з попередження дитячого травматизму. З метою запобігання випадкам дитячого травматизму протягом 2013/2014 навчального року з вихованцями проводилися вступні, цільові, первинні та позапланові інструктажі, бесіди з усіх видів травматизму, бесіди лікарів школи тощо.


Медичне забезпечення вихованців здійснювалося лікарями школи. Протягом навчального року було проведено 2 медогляди вихованців відділень, підсумки яких були висвітлені на тренерській раді школи та на батьківських зборах по групам. Також лікарі проводили медичні спостереження за вихованцями, організовували диспансеризацію груп попередньої та спеціалізованої базової підготовки, підготовки до вищих досягнень у обласному лікарняно-фізкультурному диспансері, вели амбулаторний прийом вихованців та працівників, здійснювали контроль за проходженням медогляду працівниками школи. Всі працівники школи пройшли медичний огляд. Відповідни списки були передані до Харківського міського управління Головного управління Держсанепідслужби України в Харківській області.

У 2013/2014 навчальному році робота велась з використанням комуканіційних та інформаційних технологій. За допомогою електроної пошти у школу надходила інформація та підтримувался зв'язок з іншими організаціями. Відповідно до нормативних вимог створено сайт школи, який регулярно оновлюється, новини висвітлюються щотижня. Інформаційне забезпечення використовувалось з метою удосконалення педагогічної майстерності тренерів-викладачів та підвищення якості навчально-тренувального процесу.

У 2013/2014 навчальному році адміністрацією проводилась аналітична та контролююча робота. Перевірки навчально-тренувальних занять були здійснені директором школи, заступником директора з навчально-тренувальної роботи, інструкторами-методистами щодо стану виконання нормативних вимог, викладання програмного матеріалу, виконання вимог до ведення навчальної документації, наявності інструкцій з безпеки життєдіяльності вихованців та ведення відповідних журналів, дотримання вимог техніки безпеки та запобігання всім видам дитячого травматизму в місцях проведення навчально-тренувальних занять тощо. Всього адміністрацією школи було проведено понад 120 перевірок навчально-тренувальних занять, зроблено відповідний аналіз та надані рекомендації кожному тренеру-викладачу щодо поліпшення стану та ефективності навчально-тренувального і виховного процесу.

Аналіз роботи засвідчив, що є проблеми і невирішені питання, а саме: немає значних змін у забезпечені навчально-тренувального процесу додатковою методичною літературою, на більшості відділень не поновлені програми з видів спорту, недостатній рівень навичок самоаналізу тренерів-викладачів та самоконтролю вихованців, у деяких тренерів-викладачів недостатньо встановлено взаємозв’язок з батьками вихованців. Аналізуючи відвідані навчально-тренувальні заняття, були виявлені недоліки, які гальмували підвищення ефективності навчально-тренувального та виховного процесу. Це такі, як непродуманість методики й організації навчально-тренувального процесу, монотонність та одноманітність занять, незацікавленість вихованців до тренувань, пропуски занять вихованцями без поважних причин, недоліки у веденні навчальної документації тощо. Через відсутність належного фінансування не в повній мірі проводилась робота по відрядженню тренерів-викладачів та вихованців для участі у змаганнях Всеукраїнського рівня, навчально-тренувальних оздоровчих зборах, оновленню спортивного інвентарю та форми. Відсутність власної спортивної бази создає складності у роботі тренерів-викладачів та значно зніжує можливості спортивної школи у підготовці спортсменів вищого рівня.2. Основні завдання на 2014/2015 навчальний рік

1.Організувати роботу над методичної проблемою «Підвищення якості навчально-тренувального процесу в КДЮСШ №3 шляхом сприяння розвитку та вдосконалення фізкультурно-оздоровчого розвивального середовища в районі».

2.Забезпечити повноцінність та ефективність підготовки юних спортсменів з видів спорту, спрямовану на різнобічний фізичний розвиток дітей, засвоєння техніко-тактичних прийомів та навиків з одночасним розвитком їх розумової діяльності. Створювати умови для розвитку відповідних здібностей вихованців, їх вибору та адаптації у обраному виді спорту, диференціації та індивідуалізації навчально-тренувального процесу.

3.Виявляти та підтримувати здібних дітей та підлітків, залучати їх до спеціалізованих занять у КДЮСШ по окремим видам спорту. Сприяти формуванню у вихованців школи стійкого інтересу до навчально-тренувальних занять у обраному виді спорту, спрямованості до вищих спортивних досягнень.

4.Здійснювати фізкультурно-оздоровчу і виховну роботу серед дітей та підлітків району та міста, формувати цивілізаційну компетентність вихованців, направлену на збереження і зміцнення їх фізичного та психологічного здоров’я, всебічний фізичний розвиток, прищеплення гігієнічних навичок і засад здорового способу життя. Вести пропаганду здорового способу життя серед населення району та міста.

5.Надавати всебічну допомогу загальноосвітнім школам та іншим навчальним закладам у організації спортивно-масових заходів, суддівстві змагань різного рівня.

6.Готовити вольових, сміливих, дисциплінованих, тих, що володіють високим рівнем індивідуальної та командної підготовки і бійцівськими якостями, спортсменів. Вести підготовку інструкторів з видів спорту та спортивних суддів зі складу спортсменів, що займаються у КДЮСШ.

7.Підтримувати оптимальні організаційно-педагогічні, науково-методичні, матеріально-технічні, санітарно-гігієнічні умови функціонування школи.Каталог: Files -> downloads
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> Науковий керівник : учитель стасюк о. С. Консультанти: батьки, бібліотекар, вчитель географії
downloads -> Реферат з основ корекційної педагогіки та спеціальної психології на тему: Психолого-педагогічна допомога сім'ям, які мають дітей з порушенням у розвитку
downloads -> Образотворче мистецтво
downloads -> Чернігівська міська централізована бібліотечна система
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Визначні місця України краю незвіданих красот
downloads -> Розрахунок сил І засобів по ліквідації нс


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка