Податки очима дітей 2009”Скачати 316.41 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації04.08.2017
Розмір316.41 Kb.
#27263
  1   2
ПОДАТКИ ОЧИМА ДІТЕЙ - 2009
У 2009 році Всеукраїнський конкурс „Податки очима дітей”, як і у попередні роки, проводився серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій: І категорія: 6-8 років; ІІ категорія: 9-12 років; ІІІ категорія: 13-15 років. Діти надсилали до участі у конкурсі свої художні твори, твори декоративно-прикладного мистецтва та літературні твори.

Загалом, у конкурсі взяли участь майже 30 тисяч творчих робіт дітей. Учасниками фінального етапу конкурсу стали 240 дітей.30 червня 2009 року у ДПА України відбулося засідання журі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей”. Журі визначило лауреатів Всеукраїнського конкурсу та з їх числа – переможців, які обійняли І, ІІ та ІІІ місця у трьох вікових категоріях. Також були визначені переможці за такими номінаціями: „Детальне розкриття теми”, „Найкращий плакат з податкової тематики”, „Декоративність виконання”, „Оригінальність композиції”, „Оригінальність розкриття теми”, „Майстерність виконання”, „Найкраще оформлення роботи”, „Найщиріше викладення теми” та „Найкраще відображення історії оподаткування”.

Усі лауреати та переможці конкурсу (90 дітей) отримали путівки до Дитячого санаторно-оздоровчого центру „Маяк” у м. Євпаторія. Путівки в “Маяк” стали одним з подарунків, наданих Державною податковою адміністрацією України, співорганізаторами та партнерами конкурсу дітям, чиї роботи, були визначені найкращими у своїх вікових категоріях, та дісталися фінального – Всеукраїнського рівня конкурсу.

6 вересня 2009 року у зазначеному санаторно-оздоровчому центрі відбулося урочисте відкриття зміни для переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей”. ДСОЦ “Маяк” – це один з унікальних центрів як дитячого відпочинку, так і лікувально – санаторного оздоровлення. Тож, для переможців та лауреатів конкурсу пропонувалися: лікувально-діагностичні послуги, лікувальна гімнастика, консультації висококваліфікованих лікарів.

Також протягом тематичної зміни творча молодь брала участь в різних конкурсах і вікторинах, наприклад, „Я все знаю про податки”, пісочних фантазій, у тематичних зустрічах з податківцями та ін. Для них були організовані концерти творчих колективів міста і театральні постановки. Окрім цього, діти відвідали історичні місця Євпаторії та її околиць, центри розваг і відпочинку, а також Євпаторійській дельфінарій.11 вересня 2009 року у ДСОЦ „Маяк” відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів конкурсу медалями, дипломами та подарунками. В урочистостях взяли участь заступник голови журі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей” заступник Голови ДПА України Лекарь С.І., заступник голови журі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей” перший віце-президент Асоціації платників податків України Матійчик В.О., Голова ЦР Всеукраїнської профспілки працівників ОДПС Кислиця О.І., члени журі та партнери конкурсу.

Як зазначив заступник Голови ДПА України Сергій Лекарь: „Щорічно конкурс дитячої творчості демонструє нам, що наші діти не лише творчі і талановиті, а й мають високий рівень свідомості. Завдяки конкурсу, навіть, найменші з його учасників розуміють як і, головне, для чого сплачуються податки та прагнуть стати справжніми громадянами своєї держави. Така філософія є добрим стимулом і для дорослих бути сумлінними платниками податків”.Кожна робота учасника є надзвичайно актуальною, тому співорганізатор конкурсу Асоціація платників податків України додатково виділила кращі, на її думку, роботи. Зокрема, подарунком від Асоціації платників податків України нагородили Якібчук Уляну за композицію „Гуцульський капітал”, Податкову Інну за прозу „Квітка-семицвіт”, Бівалькевич Анну за композицію „Податковий птах достатку”.

Найкращим подарунком для усіх присутніх на святі став концерт за участю народного артиста України Олександра Василенка, групи «Еліксир - Шоу», відомої співачки Наталії Валевської, яка заспівала кілька пісень разом з дітьми, що викликало захоплення та бурхливі оплески. Традиційно захід завершився дискотекою та святковим феєрверком.Заключною частиною конкурсу стала виставка творчих робіт учасників. 24 вересня 2009 року у Конгрес-холі Державної податкової адміністрації України відбулось урочисте відкриття виставки робіт лауреатів та переможців Всеукраїнського конкурсудитячої творчості „Податки очима дітей – 2009” за участі заступника Голови ДПА України Наталії Рубан. Усі бажаючі мали змогу потрапити на неї та ознайомитися із творами дітей.

„Сьогодні, коли відчувається дефіцит податкової культури, податкових знань серед населення, проведення такого конкурсу – надзвичайно важливе. Бажаю, щоб цей конкурс мав продовження. Дякую усім, хто долучився до нього і запрошую до участі у наступному році,” – підсумувала Наталя Рубан.

Нагадуємо, у 2009 році співорганізаторами Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей” були Центральна Рада Всеукраїнської профспілки працівників ОДПС, Асоціація платників податків України; партнерами конкурсу – журнал „Вісник податкової служби України”, газета „Все про бухгалтерський облік”, Дитячий санаторно-оздоровчому центру „Маяк”, АТЗТ „Самміт”, Українська інвестиційно-інжинірингова компанія, ЗАТ „Український мобільний зв’язок”, ГК „Фокстрот”, ІП „Coca-Cola Beverages Ukraine Ltd”, Компанія „МегаМакс”.

Також під час урочистого відкриття виставки гостям було презентовано документальний фільм про Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Податки очима дітей – 2009”.

Переможці


Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Податки очима дітей”

за напрямом „Художні твори”:

 

у І віковій категорії (6-8 років)

 

Місце

Прізвище та ім’я переможця

Назва роботи

Регіон

 


I місце –

 


Бівалькевич Анна

„Податковий птах достатку”, петриківський розпис

Чернігівська область

II місце –

 


Калюжна Владислава

“По зернині на благо країни України”, гуаш

Полтавська область

III місце –

 


Пекарчук Іван

„Податки очима дітей”, гуаш

 


Рівненська область


Каталог: data -> material -> 000 -> 000
000 -> Закон україни про Загальнодержавну програму розвитку рибного господарства України на період до 2010 року Верховна Рада України постановляє
000 -> Звіт про виконання Плану роботи Індустріальної об’єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області
000 -> Конкурс подаються роботи, виконані у довільній живописній формі, які відповідають загальній тематиці Конкурсу
000 -> Голова Державної фіскальної служби України І. О. Білоус " 23 " 02 2015 р
000 -> Конкурс «Майбутнє країни у мріях дитини»
000 -> Положення про Головне управління Міндоходів у Донецькій області, затвердженого наказом Міністерства доходів І зборів України (далі Міндоходів) від 17. 04. 2013 №47 (зі змінами). Свою діяльність гу міндоходів здійснювало у складних умовах
000 -> Евакуації персоналу в разі виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах апарату Державної фіскальної служби України
000 -> За спеціальне використання води
000 -> Отримували дохід від репетиторських послуг – задекларуйте його!

Скачати 316.41 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка