Подаються усіма пошукачами з усього світу в режимі онлайн через портал daadСкачати 48.17 Kb.
Дата конвертації14.06.2017
Розмір48.17 Kb.
Процедура подання заяви через портал DAAD
Заяви на стипендії DAAD подаються усіма пошукачами з усього світу в режимі онлайн через портал DAAD. Паралельно всі пошукачі надсилають також роздруковану заяву у паперовій формі до відповідного представництва DAAD у необхідній кількості екземплярів.
Окремі кроки процедури подання заяви відбуваються наступним чином:
1. На сторінці інформаційного центру ознайомтеся з бажаною програмою (http://www.daad.org.ua/ukr/stipendien.htm). Після цього слід перейти в базу даних стипендій DAAD (www.funding-guide.de), де слід обрати цю ж стипендійну програму. В описі програми слід перейти у розділ «Подати заяву», де Ви знайдете повні інструкції по реєстрації та поданню заяви (лінки у пункті 1 та 3), з якими слід обов’язково ознайомитись. Внизу сторінки знаходиться кнопка для переходу безпосередньо на портал.
На портал DAAD можна заходити з наступних браузерів: Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Safari.
Вибір англійської мови на порталі можливий лише тоді, коли в опціях браузеру вказана англійська як перша мова. При будь-яких інших мовах браузера мовою порталу буде німецька.
На порталі слід спочатку зареєструватися (якщо заява через портал подається вперше) або увійти. Будь ласка, збережіть логін та пароль, оскільки весь процес подання заяви, включаючи інформацію про результати відбору, відбувається через портал.
2. Після входу на портал Вам потрібно буде заповнити формуляр в режимі онлайн. Для цього формуляр спочатку потрібно зберегти на комп’ютері перед тим, як його заповнювати. Вам знадобиться програма для читання файлів у форматі PDF (наприклад, Acrobat reader). Коли формуляр повністю заповнений, його можна завантажити на портал. Якщо Ви отримаєте повідомлення про незаповнені поля, формуляр потрібно знову завантажити з порталу (не використовувати збережений на комп’ютері!) та внести необхідні дані, після чого знову завантажити на портал.
3. Після цього слід завантажити різні додатки. Обов’язкові в усьому світі документи, без яких заяву на порталі не можна відправити, вказані у описі обраної стипендійної програми.

Крім того, існують й інші стандартні документи, наприклад, шкільний атестат або мовний сертифікат, які є обов’язковими документами в деяких країнах і які можна завантажити в категорії „Обов’язкові документи для Вашої країни“.


Також можна завантажити і інші необов’язкові документи (наприклад, довідку з місця роботи) в категорії „Інше“.
Переклад документу завантажується в тій самій категорії, де і документ мовою оригіналу, у такій послідовності: документ мовою оригіналу, після нього переклад. Приклад: диплом, переклад диплома, додаток до диплома, переклад додатка.

Спочатку завантажуються найсвіжіші дипломи, в кінці – атестат.


Завантаження окремих видів додатків (залежно від типу стипендій в певні категорії додатків завантажуються різні документи):
Vorhaben/Motivation (dt.) / Project Proposal (eng.) – завантажується мотиваційний лист для магістратури або проект досліджень для аспірантури та наукових досліджень.
Kontaktnachweis/Betreuungszusage (dt.) / Proof of contact/Letter confirming supervision (eng.) – завантажуються профілі програм для магістратури або підтвердження контактів для аспірантури та наукових досліджень.
Gutachten (dt.) / Letter of recommendation (eng.) – завантажуються тільки додаткові рекомендації. Основні рекомендації подаються у закритих конвертах та на портал не завантажуються.
Zeugnis (dt.) / Certificate (eng.) – завантажуються дипломи з додатками або витяги з оцінками, атестат у вказаному вище порядку.

4. Формуляр для рекомендаційного листа виготовляється виключно НА ПОРТАЛІ. На порталі згори є вкладка „Запит на рекомендацію (тільки для пошукачів на стипендію)“. Звідти завантажується частково заповнений формуляр з прізвищем та спеціальністю пошукача, який слід надіслати професору, що видаватиме рекомендацію.

Рекомендація подається не через портал, а тільки у паперовому вигляді у конверті безпосередньо до Інформаційного центру DAAD.
5. Коли формуляр-заява, а також всі додатки завантажені на портал, система об’єднує всі документи Вашої заяви в один документ – зведену заяву. Знайти зведену заяву можна в розділі «Огляд поданих заяв», де слід натиснути на чорний трикутник біля «Подана нова заява».
Документи для друку сортуються автоматично.
6. Роздруковані документи надсилаються у паперовому вигляді у 1-3 комплектах (залежно від програми) до Інформаційного центру DAAD. Будь ласка, не надсилайте документи, які не були завантажені на портал (виключення – рекомендаційні листи).

7. Заява вважається дійсною тільки тоді, коли вона подана як у електронному, так і у паперовому вигляді. Онлайн-формуляр є дійсним без підпису. Також паперовий роздрук заяви підписувати не обов’язково.

8. Паперова заява на стипендію перевіряється відповідним Інформаційним центром DAAD. Інформаційний центр може запропонувати дослати документи, яких бракує. Такі документи також слід спочатку подати у електронному вигляді (як дозавантаження додаткових документів), а потім роздрукувати з порталу та подати у паперовому вигляді. Зареєстровані на порталі пошукачі можуть ще раз відкрити свою заяву та завантажити документи у передбаченому для цього розділі (в розділі «Огляд поданих заяв» - натиснути чорний трикутник біля «Опції»). Потім, так само, як і при поданні заяви, на порталі роздруковується згенерований PDF-документ, в якому об’єднані всі додані документи, та надсилається до Інформаційного центру. Якщо пошукач самостійно вирішує додати документи без прохання Інформаційного центру, рішення про те, чи будуть вони прийняті після завершення строку подання документів, приймає Інформаційний центр DAAD.

9. Завірені документи подаються в разі позитивного рішення комісії, на прохання DAAD (Регіонального реферату або Інформаційного центру) та виключно у паперовому вигляді.

10. Рекомендаційні листи надаються професором пошукачеві у закритому конверті та подаються до Інформаційного центру разом з роздрукованими документами (не завантажуються на портал).
Подання заяв:

Портал відкритий лише до 24.00 Центральноєвропейського часу (!) останнього дня прийому заяв. Після цього подати заяву на порталі буде неможливо.Роздруковані заяви мають бути надіслані поштою також до дедлайну, отже, заяви, зареєстровані в останні години роботи порталу та надіслані наступного дня, вважаються недійсними.
Якщо останній день подання заяв припадає на вихідний або святковий день, технічно це не є проблемою. Але при виникненні питань не можна буде проконсультуватися, оскільки Інформаційний центр, а також гаряча лінія порталу DAAD не будуть працювати.
Каталог: files
files -> Інформація для вступників 2015 року до аспірантури Інституту соціології Національної Академії наук України
files -> Положення про порядок підготовки фахівців ступенів доктора філософії та доктора наук в аспірантурі (ад’юнктурі) та докторантурі вищих навчальних закладів
files -> Відділ аспірантури та докторантури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
files -> Про вступний іспит та реферат при вступі до аспірантури Інституту соціології нан україни
files -> Київський національний університет імені Тараса Шевченка
files -> Програма вступного іспиту до аспірантури зі спеціальності 22. 00. 03 соціальні структури та соціальні відносини Затверджено
files -> Принципи реалізації наукової діяльності університету: активна участь у формуванні та
files -> Портфоліо вчителя

Скачати 48.17 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка