Посвідчення про публікацію видається за розміщення наДата конвертації20.11.2018
Розмір1.96 Mb.
#65471

https://urok-ua.com

Посвідчення про публікацію видається за розміщення на

сайті вашого авторського матеріалу:

- сценарії заходів, класної години; - статті на педагогічну тематику; - конспекти уроків;  - презентації; - заняття з дошкільнятами; - майстер-класи по рукоділлю; - сценарії семінарів, батьківських зборів і конференцій; - корисні поради і рекомендації для вчителів, батьків і дітей; - кросворди, вікторини, дидактичні ігри; - інші корисні матеріали для вчителів, учнів та батьків.

Вартість публікації матеріалу становить 49 гривень.

http://metodportal.com

Варіанти замовлення сертифіката

1. Електронний (безкоштовний) варіант сертифіката – заповнений бланк сертифіката без печатки і підпису, розміщений на веб-сторінці, доступний для перегляду, копіювання, друку безпосередньо після замовлення (публікації). http://metodportal.com/sertif/reestr-e — реєстр електронних версій сертифіката.

2. Друкований (платний) варіант сертифіката - сертифікат з підписом і печаткою редакції «Методичного порталу». Надсилається на адресу замовника (автора) Укрпоштою. http://metodportal.com/sertif/reestr-p — реєстр заявок на друковану версію сертифіката.

Вартість послуг з виготовлення друкованої версії сертифіката (враховуючи доставку рекомендованим листом Укрпоштою) становить 60 гривеньhttps://www.schoollife.org.ua/sertyfikat-2/

Щоб отримати сертифікат, який підтверджує Вашу публікацію на сайті “Шкільне життя”, пройдіть декілька простих кроків:

1. Надішліть власний авторський матеріал заповнивши форму нижче.

2. Завантажити сертифікат Ви зможете на сторінці розміщення власної розробки.3. Сертифікат електронний, безкоштовний, формат А4, jpg (only print – тільки роздрукуй)

teacherjournal.in.ua

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка