Повторення тем «Привітання. Знайомство»,



Скачати 120.61 Kb.
Дата конвертації03.11.2018
Розмір120.61 Kb.
ТипУрок

Урок №1


Підтема: Повторення тем «Привітання. Знайомство», «Алфавіт».

Мета: Повторити й активізувати мовленнєвий матеріал за темами «Привітання. Знайомство».

Повторити літери англійського алфавіту й пригадати, які звуки позначаються цими літерами.

Повторити запитання What’s your name?, How old are you?

Обладнання: Підручник, тематичний малюнок (с. 3), картки з літерами англійського алфавіту для роботи в групах

Хід уроку



І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

T: Good morning!

P: Good morning!

T and Ps (хором):

Good morning, good morning, good morning to you!

Good morning, good morning

I’m glad to see you!



T: Т епер пригадаємо пісню «Good morning», яку ми вивчали минулого року.

T and Ps (хором):

Good morning, good morning,

How are you? How are you?

I’m fine, thank you.



Aim 2. Знайомство з метою та завданнями навчання в 3 класі.

T: Протягом цього року ми з вами будемо спостерігати за шкільним життям і дозвіллям

вже знайомих вам героїв — Біла, його друзів і родичів. Р азом із Білом відпочинемо

в літньому таборі Greenwoods; навідаємося в гості до бабусі й дідуся Біла, познайоми-

мося з їхнім будинком, що в селі, й побачимо, які тварини живуть у них на фермі. Ми

також дізнаємося, які шкільні предмети вивчає Біл і його однокласники та що учні

роблять на цих уроках. Ми завітаємо на шкільне шоу, де діти будуть представляти лю-

дей різних професій. Р азом із героями підручника ми будемо дивитися мультфільми,

грати в ляльки, готувати їжу й займатися садівництвом. Отже, у нас попереду дуже

цікавий рік. Але почнемо з повторення.

3. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Сьогодні ми з вами повторимо теми «Привітання. Знайомство». Ми знов зустрінемо

Біла та його друзів; вони допоможуть нам пригадати, як давати відповіді на запитан-

ня What’s your name?, How old are you?

Цього уроку ми також пригадаємо літери англійського алфавіту й звуки, які

позначаються

цими літерами.



Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.

1) Повідомлення дня тижня та дати.



T: What day is it today?

P: Today is Monday/Tuesday etc.

T: What date is it today?

P: Today is the 1st/2nd/3rd etc of September.

Учитель пише на дошці дату. Учні читають дату за вчителем.

Повідомлення дня тижня та дати слід проводити щоразу перед початком письмової ро-

боти. Це забезпечує пропедевтичне засвоєння тем «Дні тижня», «Місяці року», а та-

кож порядкових числівників від 1 до 31.

2) Бесіда з учнями.



T: Do you remember me? My name is… . (Учитель звертається до кожного з учнів.) What’s

your name?



T: Nice to see you again! Р адий знов тебе бачити!

P: Nice to see you!

T (показуючи на одного з учнів-хлопчиків): What’s his name? (Показуючи на одну

з учениць): What’s her name?



T: А хто може назвати імена всіх своїх однокласників?

P: His name is… . Her name is… .

Учитель запитує трьох-чотирьох учнів.



T: Now tell me please how old are you? І ти відповідаєш: I’m 8/9/10. Мені 8/9/10

років.


(Звертаючись до кожного з учнів): How old are you?

T (показуючи на одного з учнів-хлопчиків): How old is he? (Показуючи на одну з уче-

ниць): How old is she? Скільки їй років?



ІІ. О СНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 1 (с. 3).

1) Підготовка до читання. Бесіда з учнями за малюнками до тексту.



T: And now let’s open our books at page 3.

Look at the picture of exercise 1.

How many boys can we see here? How many girls can we see here? How many men can we

see here? How many women can we see here?

Now point to the boy with brown hair. What’s his name? How old is Bill?

Point to the boy with red hair. What’s his name? How old is Tom?

Who is Tom? Tom is Bill’s brother.

Point to the boy with blond hair. What’s his name?

Now point to the girl with brown hair. What’s her name?

Now point to the girl with blond hair. What’s her name?

Is Vicky Bill’s sister?

Point to the lady in the big black hat. What’s her name?

Is Miss Poppins Bill’s sister/friend/mother/teacher?

2) Читання тексту.

Учні читають речення впр. 1 (с. 3) за вчителем.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Учні усно відповідають на запитання впр. 2 (с. 3).

Speaking 2. Навчання діалогічного мовлення.

Учні усно в парах складають діалоги за зразком впр. 3 (с. 4).



Physical

Activity

3. Фізкультхвилинка.

T: And now — some exercises. Stand up! Hands up! Hands on hips! Bend left/right! Jump!

Stop!


Гра «Simon says». Учитель, а потім один з учнів віддає команди; якщо перед коман-

дою ведучий каже «Simon says», учні виконують команду, якщо команда віддана без

слів «Simon says», учні ігнорують команду.

ABC Revision 4. Повторення літер алфавіту.

1) Впр. 6 (с. 4).



T: Let’s recall the English alphabet. Look at the letters on page 4 and sing the song.

2) Гра «Do you remember the Alphabet?».



T: А зараз приготуємо картки з літерами англійського алфавіту й зіграємо в гру.

Учні розбиваються на дві команди. Два комплекти з літерами англійського алфавіту

розподіляються між гравцями кожної з команд. Учитель називає літеру – гравці

повинні підняти картку з нею. Після того, як названі усі літери, учитель викликає

представників команд, які повинні назвати літери для команди суперників. Перемагає

команда, що швидше й правильніше демонструє літери.



Pronunciation 5. Практикування у вимовлянні звуків.

1) Впр. 4 (с. 4).

Учні повторюють звуки за вчителем. Учитель звертає увагу на глухі й дзвінкі

приголосні; стежить за тим, щоб учні не приглушали дзвінки приголосні.



T: Now let’s practice the pronunciation of sounds.

2) Скоромовка. Учні вимовляють скоромовку за вчителем, не приглушаючи дзвінки

приголосні, й глухо вимовляючи глухі.

Dad’s dog’s big, Kate’s cat’s fat.

3) Впр. 5 (с. 4).

T: Давайте пригадаємо, який зі звуків, що у впр. 5 (с. 4), може позначатися літерою

G? X? Z? Y? W? B? K? F? V? R? S? H?

Учні відповідають.

4) Впр. 7 (с. 4).

T: А як може вимовлятися літера О? A? I? E? U? Y? (Учитель нагадує правила читання літер

у відкритому й закритому складах.) Як вимовляються буквосполучення ey/ay/oy?

Учні відповідають. Потім за вчителем читають слова вправи. Учитель контролює

артикуляцію й правильність вимовляння звуків.

5) Закріплення правил читання літер у закритому й відкритому складах.

a) Р обота в режимі «учитель — клас». Учитель пише на дошці слова: big, student,

no, rabbit, face, take, Pete, me, jump, fun, sit, milk, pet, hot, go, like, home, run. За-

вдання учнів — визначити, в яких словах виділена літера стоїть у відкритому складі,

а в яких — у закритому. За підказкою учнів учитель обводить (або підкреслює) слова

із закритим складом.

б) Р обота в групах.

Учитель пише на дошці слова і звуки:

[2] jump, Ukraine, ugly [] bike, big, sit

[0] fat, Dad, face [e] pet, pen, me

[3\] not, no, hello [5] lot, go, got

T: Which of these words have no sound that is on the left?

Учні обговорюють завдання в групах по три-чотири учні; потім представники кожної

з груп виходять до дошки й закреслюють зайве слово.

6) Впр. 8 (с. 4).

Учні повторюють за вчителем звуки вправи. Учитель контролює артикуляцію

й правильність вимовляння звуків.



T: Look at me and repeat after me.

7) Впр. 9 (с. 4).

Учні добирають звук до літери, яка його позначає.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

Підготувати розповідь про Біла, його друзів, братів і сестер за матеріалом вправи 1 (с. 3).



Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Відбувається як бесіда за схемою T P1, P2, P3.



T: Отже, давайте ще раз пригадаємо, як запитати: «Як тебе/її/його звуть?», «Скільки

тобі/їй/йому років?».



Як дати відповіді на ці запитання?
Каталог: content -> files -> catalog1
catalog1 -> Урок 6 Тема уроку. Алотропія. Значення озонового шару для життя організмів на Землі
catalog1 -> Урок 7 Тема уроку. Загальні хімічні властивості неметалів
catalog1 -> Лабораторна робота №4 «Визначення опору провідника за допомогою вольтметра і амперметра» Мета
catalog1 -> Уроки №9, 10 зв’язне мовлення
catalog1 -> Урок-семінар-конференція 63(19) Види теплових двигунів. Екологічні проблеми використання теплових машин Мета
catalog1 -> Урок 11 Поняття файл. Ім'я та розширення імені файлу. Каталоги (папки) та підкаталоги файлів. Шлях до файлу
catalog1 -> Урок 19 Контрольна робота 2 з теми «Операційна система»
catalog1 -> Урок №23 Зв’язне мовлення Реферат на основі двох-трьох джерел
catalog1 -> Профілактика дитячих хвороб
catalog1 -> Урок 25 Прикладне програмне забезпечення навчального призначення. Навчальні програми для підтримки навчання фізики


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка