Пояснювальна записка: 50 c., 18 рис., 13 табл., 56 посиланняСкачати 15.12 Kb.
Дата конвертації09.09.2018
Розмір15.12 Kb.
ТипПояснювальна записка
РЕФЕРАТ
Пояснювальна записка: 50 c., 18 рис., 13 табл., 56 посилання.

Об’єкт дослідження – механізм та закономірності адсорбції та розкладу барвників на поверхні систем на основі сульфіду молібдену (IV) та селеніду молібдену (IV).

Предмет дослідження – порошки сульфіду молібдену (IV) та селеніду молібдену (IV).

Метод дослідженняекспериментальний, включає дослідження процесів адсорбції барвників на поверхні та фотокаталізу завдяки сульфіду молібдену (IV) та селеніду молібдену (IV).

Мета роботи – визначення закономірностей адсорбції барвників та їх розкладу на поверхні фотокаталізаторів сульфіду молібдена (IV) та селеніду молібдена (IV). Виходячи з цього, знайти оптимальні умови та розробити методики вилучення барвників з води.

Новизна роботи – при дослідженні нових наукових джерел встановлено, що сульфіди та селеніди молібдену (IV), представляють високу цікавість в якості сухих мастил. Проте після відкриття фулерена та недорогого синтезу графена, сульфіди та селеніди молібдену (IV) почали вивчати як напівпровідники.

Відносно видалення барвників з води є певні наукові праці, але вони основані на дослідженні властивостей синтезованих сульфіду та селеніду молібдену (IV), в даному випадку фото каталітичних.Пропозиції щодо напрямку подальших досліджень – вдосконалення та розробка нових ресурсозберігаючих та чистих технологій очищення стічних вод від барвників.
ФОТОКАТАЛІЗ, АДСОРБЦІЯ, БАРВНИК, СУЛЬФІД МОЛІБДЕНА, СЕЛЕНІД МОЛІБДЕНА, ВИДИМЕ СВІТЛО, УЛЬТРАФІОЛЕТ.
Каталог: tnr
tnr -> Пояснювальна записка: 45 c., 8 рис., 8 табл., 10 посиланm
tnr -> Пояснювальна записка: 50 c., 18 рис., 13 табл., 56 посилання
tnr -> Очищення стічних вод від іонів важких металів флотоекстракцією
tnr -> Пояснювальна записка: 58 c., 10 рис., 4 табл., 103 посилання. Об’єкт дослідження процеси парового та паро-кисневого риформінгу бутану
tnr -> Пояснювальна записка: 58 c., 10 рис., 2 табл., 69 посилання
tnr -> Реферат пояснювальна записка: 43 c., 8 рис., 4 табл., 42 посилання. Об’єкт дослідження процес синтезу багатофункціональних сорбентів з
tnr -> Очищення стічних вод від іонів важких металів флотоекстракцією
tnr -> Інформації про об’єкти і явища реальної дійсності. Пізнавальна діяльність це складне поєднання психічних процесів уваги сприймання уяви мовлення пам’яті відчуттів

Скачати 15.12 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка