Позивач: Люлька Володимир ГеннадійовичДата конвертації19.07.2020
Розмір14.2 Kb.
Амур-Нижнеднепровському районному

суду в Дніпропетровській області

49000, вул. Новоселевська, 9

Позивач: Люлька Володимир Геннадійович

Який проживає за адресою

49108, м. Дніпро, вул. Балтійська 32/1

0567854594

Відповідач:

Про: кримінальне провадження

Заява
Прошу притягнути до відповідальності продавця новий зір за порушення законодавства кримінального кодексу України ст. 173, 356.

Повідомляю Амур-Нижнеднепровський районний суд що мені створили першкоди в отриманні консультацій з приводу якісних характеристик товару які мені мені запропонували представником новий зір за адресою Марії Лисиченко, 26. Умисно обманули, щодо показників товару, неякісно надали консультативні послуги, примусово перевірили зір, погрожували викликом до поліції, відмовили в письмовому зверненні до книги пропозицій і відгуків. Також розповсюджували чутки про мені в інших офтальмологіях заборонено купити товар, також що я подорожую по місцю не може придбати окуляри, що не відповідає законодавству.

Після зателефонував до національної поліції. До мене наблизились охоронці дії яких мені потрібно примусово оскаржити. Після пояснення сфотографували, не роз’яснили порушені права відповідно до ст. 356 кримінального кодексу України.Наполягаю на застосуванні кримінального порушення.

Прошу приєднати копії письмової заяви до національної поліції 4179 від 11.02.2019

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка