Програмування в InternetСторінка1/7
Дата конвертації26.07.2022
Розмір3.78 Mb.
#92975
ТипЛекція
  1   2   3   4   5   6   7
Лекция 12 Обробка ігрових даних та звітів

Обробка ігрових даних та звітів

Лектор – доцент кафедри програмної інженерії Назаров Олексій Сергійович

ХНУРЕ 2022


Лекція 12
Візуалізація даних

Зміст лекції

Вступ до візуалізації даних

Онлайн-сервіси для візуалізації інформації

Як і для чого використовувати візуалізацію даних?


Науковці в сфері медицини встановили, що якщо в інструкції до ліків знаходиться тільки текст, людина засвоює з неї лише 70% інформації. Якщо ж в інструкцію додати малюнки, людина засвоїть вже 95%.

Що таке візуалізація даних?

Перш за все, потрібно знати, що ж таке візуалізація даних і які її методи використовуються, в тому числі і в повсякденному житті. Найпростіші, а тому й найпоширеніші методи візуалізації – це графіки Візуалізація даних – це наочне представлення масивів різної інформації.

Існує кілька типів візуалізації:

• Звичайне візуальне представлення кількісної інформації в схематичній формі. До цієї групи можна віднести всім відомі кругові та лінійні діаграми, гістограми і спектрограми, таблиці і різні точкові графіки.

• Дані при візуалізації можуть бути перетворені у форму, що посилює сприйняття і аналіз цієї інформації. Наприклад, карта і полярний графік, тимчасова лінія і графік з паралельними осями, діаграма Ейлера.

• Концептуальна візуалізація дозволяє розробляти складні концепції, ідеї і плани за допомогою концептуальних карт, діаграм Ганта, графів з мінімальним шляхом та інших подібних видів діаграм.

• Стратегічна візуалізація переводить у візуальну форму різні дані про аспекти роботи організацій. Це всілякі діаграми продуктивності, життєвого циклу і графіки структур організацій.

• Графічно організувати структурну інформацію за допомогою пірамід, дерев і мап даних допоможе метафорична візуалізація, яскравим прикладом якої є мапа метро.

• Комбінована візуалізація дозволяє об’єднати кілька складних графіків в одну схему, як в мапі з прогнозом погоди.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка