Реферат до деклараційного патенту на корисну модель №4464Скачати 15.55 Kb.
Дата конвертації29.12.2016
Розмір15.55 Kb.
ТипРеферат
Реферат до деклараційного патенту на корисну модель №4464
Автори: доцент кафедри „Технології відновлення авіаційної техніки” національного авіаційного університету, (ТВАТ НАУ)м. Київ, Свирид М.М., пошукач кафедри „Технологіїя відновлення авіаційної техніки” національного авіаційного університету (ТВАТ НАУ) м.Запоріжжя Ошур Н.В., доцент кафедри „Деталей машин і підйомно-транспортних механізмів” Запорізького національного технічного університету (ДМ і ПТМ ЗНТУ) Волков Г.П.
МПК С23С 8/ 68
СКЛАД ДЛЯ БОРОНІКЕЛЮВАННЯ СТАЛЕВИХ ВИРОБІВ

Корисна модель відноситься до хіміко-термічної обробки, зокрема, до технології поверхневого зміцнення, і може застосовуватися в машинобудуванні для підвищення експлуатаційних властивостей деталей машин.

В основу корисної моделі поставлено завдання створення складу шихти, що дозволить одержати комплексні покриття на основі бора, які мають високу твердість, корозійну й абразивну стійкість, а також скоротити час обробки виробів. При цьому виключаються затрати на виготовлення монобориду нікелю.

Вирішення цього завдання досягається запропонуванням складу для боронікелювання сталевих виробів, що вміщує аморфний бор, окис алюмінію, який відрізняється тим, що він додатково містить нікель, оксид хрому (III), алюміній, фтористий натрій, при такому співвідношенні компонентів, мас. % :

бор аморфний 13...15

нікель 8...12

фтористий натрій 3...5

оксид хрому (III) 14...16

алюміній 6...4

окис алюмінію решта.Пропонований склад шихти дозволяє розширити область застосування процесу самопоширюваного високотемпературного синтезу, а також відрізняється підвищенням технологічної продуктивності у 1,25 раза та технічною ефективністю. При цьому показники зносостійкості в 1,4 раза перевищують показники аналогічних покрить, отриманих в ізотермічних умовах.
Каталог: base -> nis -> referat
referat -> Реферат декл пат на кор модель №8622
referat -> Реферат до деклараційного патенту України на винахід №69719А
referat -> Реферат до деклараційного патенту України на винахід №68972А
referat -> Реферат до деклараційного патента України на винахід №71840А
referat -> Реферат до деклараційного патенту на корисну модель №
referat -> Реферат до деклараційного патента України на винахід №55003А
referat -> Реферат до деклараційного патенту україни на винахід №4291

Скачати 15.55 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка