Реферат на тему " Spring Framework"Скачати 329.45 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації23.10.2016
Розмір329.45 Kb.
ТипРеферат
  1   2   3   4
Національний університет “Києво-Могилянська академія”

Реферат

на тему
Spring Framework
студентки МП-1

Інформаційні управляючі

системи та технології

Чесановської Олени


Київ

2007

План


План 2

Загальна інформація про Spring 3

Чим займається і що пропонує Spring? 4

Архітектура та основні компоненти Spring 5

IoC контейнер 6

AOP 9

Додаткові можливості 12

JDBC 13


ІнтерналізацІя (i18n) і конфігурація 14

Events 15Переваги Spring 16

Висновок 19

Використані джерела 20


Загальна інформація про Spring


Spring – рівневий фреймворк для розробки Java/J2EE додатків, оснований на коді, опублікованому в “Expert One-on-One J2EE Design and Development” Родом Джонсоном.

Spring включає:  • Найповніший легкий контейнер, який забезпечує централізовану, автоматизовану конфігурацію та з’єднання об’єктів. Контейнер може з наборів вільно з’єднаних компонентів складної системи (POJOs) скласти стійку та прозору форму. Контейнер забезпечує швидкість, забезпечує тестованість та масштабованість додатку шляхом можливості розробки та тестування компонентів ізольовано з подальшою масштабованістю для використання у будь-якому середовищі (J2SE чи J2EE).

  • Спільний абстрактний рівень для управління трансакціями, який дозволяє змінювати менеджерів трансакцій та розподіляти трансакції, не маючи справи з низькорівневими проблемами.

  • Включено стратегії JTA та єдиного джерела даних JDBC DataSource. На противагу простим JTA чи EJB CMT, підтримка трансакцій в Spring не прив’язана до середовища J2EE.

  • Абстрактний рівень JDBC, який пропонує чітку ієрархію виключень, спрощує обробку помилок, і значно зменшує об’єм необхідного коду. Тепер вже не потрібно писати ще один блок для того, щоб знову використати JDBC. JDBC-орієнтовані виключення реалізовують Spring-ову ієрархію виключень DAO.

  • Інтеграція з Toplink, Hibernate, JDO, та iBATIS SQL Maps: в якості сховища ресурсів, підтримки реалізації DAO та стратегій трансакцій. Першокласна підтримка Hibernate з безліччю зручних функцій IoC, що стосуються багатьох типових інтеграційних функцій Hibernate.

  • Функціональність AOP, повністю інтегрована в менеджмент конфігурацій Spring-а. Можна AOP-enable будь-який об’єкт керований Spring-ом, додавши такі аспекти як декларативне управління трансакціями. З Spring ви можете мати декларативне управління трансакціями навіть без EJB... чи без JTA, якщо ви використовуєте єдину базу даних в Tomcat чи іншому веб сервері без підтримки JTA.

  • Гнучкий MVC фреймворк веб додатків, побудований на основній функціональності Spring. Цей фреймворк високо конфігурований через інтерфейси і забезпечує численні технології як JSP, Velocity, Tiles, iText, та POI. Зауважте, що проміжний рівень Spring може бути легко з’єднаний з веб рівнем на будь-якому іншому MVC веб фреймворку, наприклад, Struts, WebWork, чи Tapestry.


Використовувати всю функціональність Spring можна на будь-якому J2EE сервері, і більшість – в некерованих середовищах. Spring робить фокус на бізнес об’єктах та об’єктах доступу до даних повторно використання, які не прив’язані до специфічних сервісів J2EE. Такі об’єкти можуть бути багаторазово використані в середовищах J2EE (веб або EJB), автономних додатках, тестових середовищах, і т.п. без будь-яких перешкод.

Spring-ова рівнева архітектура дозволяє достатню гнучкість. Вся її функціональність побудована на нижчих рівнях. Тож, ви можете, наприклад, використовувати управління конфігурацією JavaBeans без використання фреймворку MVC чи підтримки AOP. Але якщо вив використовуватимете веб фреймворк MVC чи підтримку AOP, ви побачити, що вони побудовані на конфігураційному фреймворку, тож ви можете без проблем застосовувати ваші знання про нього.Чим займається і що пропонує Spring?


Spring забезпечує значну функціональність. Яка ж місія Spring?

Спочатку варто визначити, що покриває Spring. Хоча горизонт Spring досить широкий, треба для себе зрозуміти, до чого Spring має справу чи не має.

Головна мета Spring – полегшити використання J2EE та пропагувати хорошу практику програмування. Він реалізує це, забезпечуючи модель програмування на основі POJO, яка застосовна у значній кількості середовищ.

Spring не перевинаходить колесо. Тому в Spring не знайти логуючих пакетів, пулів з’єднань, координатора розподілених трансакцій. Всі ці речі надаються проектами open source (такими як Commons Logging або Commons DBCP) або завдяки серверу застосувань. З тієї самої причини, O/R mapping рівень теж не забезпечується. Для цього хорошим вирішенням буде TopLink, Hibernate та JDO.

Spring не має на меті полегшити використання наявних технологій. Наприклад, хоча координація низькорівневих трансакцій не охоплюється спектром, абстрактний рівень над JTA чи будь-якою іншою транзакційною стратегією забезпечується.

Spring відкрито не змагається з іншими open source до того часу, поки немає можливості запропонувати щось нове. В деяких сферах, таких як IoC контейнер та AOP фреймворк, Spring має пряму конкуренцію, але Spring був піонером в цих сферах.

Spring має переваги від внутрішньої consistency. Всі розробники співають гімн з одного листка, тобто фундаментальні ідеї черпаються з Expert One-on-One J2EE Design and Developmen. Центральні концепції, як наприклад IoC, використовуються в багатьох місцях.

Spring – мобільна між серверами застосувань. Звичайно, мобільність – це завжди певні труднощі і небезпека, але творці Spring намагаються уникати будь-що платформенно-залежне чи нестандартне з погляду розробника, та надають підтримку на WebLogic, Tomcat, Resin, JBoss, Jetty, Geronimo, WebSphere та інших серверах застосування. Підхід з POJO надає можливість скористатись перевагами рис, специфічних для певного середовища, не жертвуючи при цьому мобільністю.
Скачати 329.45 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка