Реферат Об’єкт винаходу: пристрій для електродугової металізації виробів. Галузь застосування: ВинахідСкачати 11.69 Kb.
Дата конвертації23.04.2017
Розмір11.69 Kb.
#17650
ТипРеферат
Реферат

1. Об’єкт винаходу: пристрій для електродугової металізації виробів.

2. Галузь застосування: Винахід відноситься до технології нанесення покриттів шляхом розпилення присадкового матеріалу у вигляді дроту за допомогою електричної дуги і може бути використане для нанесення зносостійких і антифрикційних покриттів, наприклад, при відновленні деталей.

3. Суть винаходу: В металізатор який містить трубчасті напрямні електродів зі струмоводами, механізм переміщення дротів, корпус з повітроводом і вихідним соплом та механізмом подачі палива, з’єднаним через перший запірний вентиль з двухсопловим паливним інжектором, введено кожух який являє собою камеру згоряння, причому, корпус металізатора з вихідним соплом виконані як одна деталь і оснащений другим запірним вентилем, на зовнішній поверхні корпуса виконані канали механізму подачі палива, а трубчасті напрямні розташовані всередині корпусу.

4. Технічний результат: краща надійність роботи за рахунок простоти та міцності деталей, а також зменшення габаритних розмірів пристрою. При використанні електродугового металізатора підвищується якість металопокриття, підвищується вибухобезпечність процесу, витрата палива становить 1 г /с.
Каталог: portal -> static
static -> Пояснювальна записка до магістерської кваліфікаційної роботи магістр (освітньо-кваліфікаційний рівень) на тему
static -> Пояснювальна записка до бакалаврської дипломної роботи за напрямом підготовки
static -> Реферат abstract вступ 1 загальна характеристика авіаційної промисловості
static -> «Характеристика інформаційних технологій на прикладі системи комп'ютерної алгебри Mathcad»
static -> «Характеристика інформаційних технологій на прикладі електричнoго програмного забезпечення see electrical Expert»
static -> «Використання сучасних комп’ютерних технологій для розрахунку систем освітлення приміщень»
static -> Оптимізація структури і потужності зони поточного ремонту пасажирських автомобільних підприємств
static -> «Характеристика інформаційних технологій на прикладі програм и для роботи з електронними таблицями Microsoft Excel»
static -> Характеристика мікропроцесорного пристрою І автоматики rej 515 Призначення
static -> Реферат об’єкт досліджень видобування мінеральних вод. Мета роботи дослідити екологічний вплив видобування мінеральних вод

Скачати 11.69 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка