Реферату зі спеціальності 032 «Історія та археологія»Скачати 20.37 Kb.
Дата конвертації09.11.2017
Розмір20.37 Kb.
ТипРеферат
ВИМОГИ ДО РЕФЕРАТУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

032 «Історія та археологія» (всесвітня історія)

Реферат має бути цілком самостійною, оригінальною авторською роботою, містити наукову новизну, спиратись на солідну історіографічну базу.

При оформленні реферату рекомендується дотримуватись такої структури:

- титульна сторінка;

- зміст;

- виклад основного матеріалу відповідно до змісту;

- висновки;

- список використаних джерел та літератури.


Реферат є показником здатності вступника до наукової дослідницької роботи.
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ:

1. Титульна сторінка реферату повинна містити наступні відомості:

вгорі по центру – ДЕРЖАВНА УСТАНОВА “ІНСТИТУТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ”;

нижче по центру – ТЕМА РЕФЕРАТУ;

нижче праворуч – Прізвище, ім’я, по батькові автора із зазначенням спеціальності;

внизу (по центру) – “Київ - 2017”.

2. У вступі вказується актуальність теми, стан наукової розробки проблеми, мета, дослідницькі завдання, предмет і об’єкт дослідження.

3. У тексті реферату, який має складатись з декількох розділів (3-4), на основі аналізу джерел та літератури, з додержанням вимог логічної послідовності та цілісності викладу має бути розкритий зміст заявленої теми.

Текст реферату та його окремі фрагменти мають бути пов’язані із роботами, що представлені у списку використаних джерел та літератури.

4. У тексті реферату потрібно робити посилання на використану літературу. Бібліографічні посилання у тексті беруться у квадратні дужки. Перша цифра – номер джерела у списку літератури, друга – номер сторінки. Номер джерела та номер сторінки розділяються комою, номера джерел – крапкою з комою. Крапка ставиться після дужок посилань. Приклад: [1] або [2, с. 56]. Бібліографічні джерела наводяться в алфавітному порядку. Примітки подаються внизу сторінки або у кінці реферату.

5. Кожен розділ реферату має завершуватися логічними висновками.

6. Особливу увагу необхідно приділити узагальнюючим висновкам, які мають містити основні заключні положення, згідно з поставленими у вступі метою та дослідницькими завданнями.

7. Список використаних джерел і літератури повинен бути складений в алфавітному порядку. Оформлення бібліографічного опису документів здійснюється згідно Національного стандарту України «Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання» ДСТУ 8302:2015 (Київ, ДП «УкрНДНЦ», 2016).

8. Рекомендований обсяг реферату – до 30 друкованих сторінок (з урахуванням титульної сторінки, змісту, тексту реферату та списку використаних джерел та літератури, допускаються додатки)9. Параметри оформлення: папір формату А-4, книжна орієнтація, Word, шрифт Times New Roman, кегль14, інтервал – 1,5; поля: зверху та знизу – 20 мм, зліва – 30 мм, справа – 15 мм.
Каталог: images
images -> На реферат надається письмова рецензія передбачуваного наукового керівника або іншого фахівця, призначеного приймальною комісією
images -> Програма для складання вступного іспиту до аспірантури
images -> Принципи реалізації наукової діяльності університету: активна участь у формуванні та
images -> Віртуальна виставка праць викладачів об’єднання сільськогосподарських бібліотек Житомирської області за 2014 рік
images -> Медсестринство в геронтології та геріатрії
images -> Гостра дихальна недостатність
images -> Програма вступного випробування з іноземної мови (англійська, німецька, французька) за професійним спрямуванням
images -> Розвиток вітчизняної системи електронних наукових видань
images -> Програма м. Івано-Франківськ, 2011 міністерство охорони здоров’я україни

Скачати 20.37 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка