Робочий проект програми соціальної реабілітації дітей-інвалідів «час допомогти!»Сторінка1/7
Дата конвертації23.10.2016
Розмір0.71 Mb.
#527
  1   2   3   4   5   6   7

РОБОЧИЙ ПРОЕКТ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ «ЧАС ДОПОМОГТИ!»2012
Міжнародний благодійний фонд «Без кордонів»

Керівник проекту Володимир Казноха

Робочий проект ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ

ЧАС ДОПОМОГТИ!Об'єктами уваги проекту є найбільш вразлива група населення, яка потребує особливої ​​уваги – інваліди та діти-інваліди зі стійким розладом функцій організму, зумовленим захворюванням, травмою (її наслідками) або вродженими вадами розумового чи фізичного розвитку, що призводить до обмеження нормальної життєдіяльності та викликає необхідність надання їй соціальної допомоги і захисту

2. 3MICT ПРОЕКТУ
1.ТИТУЛЬНА СТОРІНКА

2. ЗMICT ПРОЕКТУ

3. ПРОЕКТ

4.1. АНОТАЦ1Я ПРОЕКТУ

4.2. ДОКЛАДНИЙ ОПИС ПРОЕКТУ

4.2.1. Опис проблеми, на розв’язання якої спрямовано проект

4.2.2. Мета та завдання проекту

4.2.3. Технологія досягнення цілей

4.2.4. Очікувані результати проекту

5. БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

Додаток

6. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ-ПАРТНЕРА

Додаток

7. РЕЗЮМЕ ВИКОНАВЦІВ ПРОЕКТУ

Додаток

АНОТАЦІЯ ПРОЕКТУ


Міжнародний благодійний фонд «Без кордонів» спільно з Вінницькою обласною громадською організацією інвалідів «Центр реабілітації» за підтримки Медіа корпорації «РІА», в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності, починає реалізацію проекту робоча назва «Час допомогти!».

Спрямованість проекту


Об'єктами уваги проекту є найбільш вразлива група населення, яка потребує особливої ​​уваги – інваліди та діти інваліди зі стійким розладом функцій організму, зумовленим захворюванням, травмою (її наслідками) або вродженими вадами розумового чи фізичного розвитку, що призводить до обмеження нормальної життєдіяльності та викликає необхідність надання їй соціальної допомоги і захисту.

Основні завдання


Завдання проекту полягає у своєчасному і повному забезпеченні даної соціальної групи технічними та іншими засобами реабілітації, соціальним обслуговуванням, які передбачають соціально-побутову адаптацію і соціально-середовищну орієнтацію.

Плани реалізації


В рамках реалізації проекту, в 2012-2013 році, планується забезпечити більш ніж 100 дітей-інвалідів, які проживають на території Вінницької області життєво необхідними засобами реабілітації, а саме:

  1. Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення:

  • протезно-ортопедичні вироби, в тому числі ортопедичне взуття;

  • спеціальні засоби для самообслуговування та догляду;

  • засоби для пересування;

  • допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому;

  • меблі та оснащення;

  • спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією.

2. Психологічна підтримка та психологічний супровід процесу реабілітації інвалідів, надання методичної, психологічної та реабілітаційної допомоги інвалідам.

3. Надання методичної допомоги в роботі громадських організацій та інших об'єднань інвалідів міста.


Необхідна сума для системного вирішення поставлених завдань становить 1000000,00 грн на рік. Заплановані заходи, які в обов'язковому порядку будуть висвітлюватися в засобах масової інформації, інформуючи про хід реалізації проекту та про партнерів, які взяли в ньому участь.

Корпоративна соціальна підтримка


Реалізація проекту не можлива без підтримки незалежних представників середнього та великого бізнесу, що займають статусні позиції в галузі, в регіональних або національних масштабах. З метою реалізації проекту Благодійний фонд розраховує на залучення підприємств, які готові та здатні продемонструвати свою активну позицію щодо нагальних проблем суспільства.

З урахуванням труднощів, пов'язаних з недосконалістю Українського законодавства щодо благодійності, основною місією нашого фонду є пошук рішень і розробка дієвих механізмів, для:

• залучення бізнес-структур в управління і контроль за соціальними процесами в суспільстві;

• розробка проектів корпоративної соціальної відповідальності;

• здійснення дій спрямованих на пробудження й активізацію громадської думки щодо реалізованих соціальних програм.

Даний проект містить опис господарсько-економічних і юридичних рішень, що дозволяють на ряду з реальною допомогою соціально не захищеним групам населення вирішувати ряд завдань, пов'язаних з не матеріальною вигодою підприємств, в рамках їх корпоративних інтересів. Це пов'язано як з внутрішньою корпоративною культурою, так і зовнішнім позиціонуванням підприємства, формуванням його сприятливого образу, поліпшенням іміджевої складової.

Ми впевнені, що своїм прикладом представники бізнесу зможуть не тільки надати допомогу, але й покласти початок, для встановлення сучасних європейських стандартів ведення бізнесу, вплинути на хід розвитку корпоративної культури, змінити і поліпшити ставлення споживачів до бізнесу в цілому, що само є важливим соціальним аспектом.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела фінансування: для реалізації проекту передбачається залучити ресурси організацій, задіяних у проекті, в сумі понад 1000000,00 грн


Каталог: assets -> files
files -> Міжнародний менеджмент модульна структура та інформаційна підтримка
files -> А. С. Макаренко: аксіологічний, етичний та психологічний контексти професійного самоусвідомлення педагогічної особистості
files -> Методичні вказівки до вивчення дисципліни «загальна екологія»
files -> Розповідь про Софію Петрівну варто почати з її далеких предків
files -> «е к ономі ч н І нау к и»
files -> Міжнародний менеджмент петрашко людмила петрівна – к е. н., доцент, професор кафедри міжнародного менеджменту
files -> Методичні рекомендації до написання та основні вимоги щодо оформлення дипломної роботи (проекту) для студентів окр
files -> Рішення про відставку; Призначати за поданням Прем’єр-міністра членів Кабінету Міністрів України, керівників інших центральних органів виконавчої влади, а також голів місцевих державних адміністрацій та припиняти їх повноваження
files -> Методичні вказівки з вивчення дисципліни для студентів напрямів підготовки


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка