«Робота з текстовим редактором ms word»Скачати 20.73 Kb.
Дата конвертації11.05.2017
Розмір20.73 Kb.
  Навігація по даній сторінці:
 • WORD »
Проект для студентів 2 курсу фізико-математичного факультету

(відділення «фізика»)

на тему «Робота з текстовим редактором MS WORD»
Створити документ в середовищі текстового редактору MS WORD у наступному вигляді та з наступним оформленням:


 1. Документ має мати оформлення як реферат :

  1. Титульна сторінка має містити інформацію про виконавця, курс, групу, та повинна бути вказана будь-яка тема реферату, наприклад «Контрольна робота з використання текстового редактору» (обов’язково потрібно вказати рік та місце виконання проекту)

 2. На другій сторінці реферату потрібно створити та вставити зміст всього реферату, в змісті обов’язково вказати номери сторінок кожного підрозділу реферату (зміст повинен бути автоматично побудований з використанням схеми документу).

 3. На кожній наступній сторінці обов’язково потрібно вказати розділ та тематику, до якої відноситься дана сторінка (використати поняття «Заголовок» різних рівнів)

 4. Наступні розділи та теми обов’язково повинні бути присутніми в рефераті :

  1. Малюнок з описом на геометричну тематику, малюнок повинен мати окрему нумерацію та повинен мати посилання на себе з змісту реферату;

  2. Оформлений фізичний закон з використанням формул та необхідних малюнків (малюнки повинні мати окремі нумерації та посилання з змісту реферату);

  3. Оформлена теорема з алгебри матриць (теорії чисел, лінійної алгебри) з доведенням з використанням формул;

  4. Створити оголошення з використанням фонового малюнку WORD ART та «бахромою» з вказуванням своєї контактної інформації.

 5. Кожна сторінка повинна мати нумерацію (нумерувати починаючи з другої сторінки реферату (титульна не нумеруються), нумерація сторінок розташовується справа-вгорі, внизу розмістити нижній колонтитул, який має містити «Прізвище, ім’я, та-по-батькові виконавця, тема реферату, номер групи виконавця, номер залікової книжки». Нижній колонтитул розмістити в декілька рядків та вирівняти по центру сторінки.

 6. Поля реферату для кожної сторінки встановити по 20 мм з кожного боку, для набору формул використати стандартні настройки MICROSOFT EQUATION, висота букв основного 14 пт, шрифт тексту , заголовків та змісту на вибір студента.

 7. Файл реферату обов’язково повинен бути збережений в форматі Word 2003. Повністю виконана робота оцінюється згідно з критеріями оцінювання з карточки виконання лабораторних робіт.


Скачати 20.73 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка