Розпорядження Одеського міського голови №361Дата конвертації11.03.2019
Розмір0.52 Mb.
#84554
ТипРозпорядження
Розпорядження

Одеського міського голови

361 від 29.04.2015р.Про заходи з відзначення у м. Одесі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 24 березня 2015 року № 169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», з метою увічнення безсмертного подвигу народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, вшанування пам'яті полеглих у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, збереження традицій шанобливого ставлення до людей старшого покоління, патріотичного виховання молоді:


1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначання у м. Одесі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги (додається).
2. Департаменту оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради, департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради, департаменту культури та туризму Одеської міської ради, департаменту освіти та науки Одеської міської ради, адміністративно-господарському департаменту Одеської міської ради, департаменту документально-організаційного забезпечення Одеської міської ради, департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради, управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради, районним адміністраціям Одеської міської ради спільно з керівництвом Одеського гарнізону та Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України здійснити матеріально-технічне та організаційне забезпечення проведення заходів, зазначених у пунктах 1, 3-15, 81 додатка до розпорядження.
3. Департаменту культури та туризму Одеської міської ради забезпечити участь концертного оркестру Військової академії (м. Одеса), оркестру центру Військово-Морських Сил України, оркестру обласного управління МВС, оркестру Головного управління МВС України в Одеській області, духового оркестру муніципального театру духової музики ім. О. Саліка, оркестру Національної гвардії військової частини 3012, студентського хору Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової у фестивалі «Весняна Одеса» та інших святкових масових заходах, зазначених у пунктах 5, 6, 8, 14 додатка до розпорядження.
4. Районним адміністраціям Одеської міської ради, департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради запросити до участі та забезпечити перевезення до місць проведення заходів ветеранів Великої Вітчизняної війни та представників громадських організацій міста.
5. Районним адміністраціям Одеської міської ради, керівникам виконавчих органів та комунальних підприємств Одеської міської ради:

5.1. 08 травня 2015 року до 07.00 забезпечити розміщення приспущеного Державного Прапора України на адміністративних будівлях, будинках підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, житлових будинках у місцях проведення заходів.

5.2. 09 травня 2015 року до 07.00 забезпечити розміщення Державного Прапора України на адміністративних будівлях, будинках підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, житлових будинках у місцях проведення заходів.

6. Районним адміністраціям Одеської міської ради в строк до 05 травня 2015 року забезпечити приведення у належний стан військових поховань на Алеї Слави в ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченка, біля монументів Поясу Слави та інших поховань, закріплених за ними відповідно до розпорядження міського голови від 28 січня 2003 року № 105-01р.


7. Департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради надати запит до управління охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації для забезпечення чергування машин «швидкої допомоги» та бригад фахівців під час проведення заходів, зазначених у пунктах 1, 4-15, 64, 69 додатка до розпорядження.
8. Департаменту міського господарства Одеської міської ради забезпечити встановлення біотуалетів і додаткових контейнерів для сміття у місцях проведення святкових заходів, передбачених пунктами 6, 9-15 додатка до розпорядження, та спільно з департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради, районними адміністраціями Одеської міської ради, КП «Парки Одеси», КП «Міськзелентрест», КП «Міські дороги» забезпечити належний стан території міста до та після проведення заходів.
9. Департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради:

9.1. Надати допомогу районним адміністраціям Одеської міської ради, департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради, департаменту культури та туризму Одеської міської ради у вирішенні питання перевезення ветеранів, Роти почесної варти, Салютної групи, військових оркестрів, а також інших учасників заходів (за заявками).

9.2. На період проведення ритуалу покладання квітів до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї Слави (ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченка) вжити заходів щодо вирішення питання тимчасової зміни місця стоянки автотранспорту загального користування (з 08.30 до 10.30 09 травня 2015 року). 9.3. Погодити з відділом ДАІ ОМУ ГУМВС України в Одеській області питання стоянки автотранспорту керівництва міста, представників дипломатичного та депутатського корпусу, які братимуть участь у заходах, зазначених у пунктах 1, 4-15 додатка до розпорядження.

9.4. Внести зміни до схем руху міського громадського транспорту 09 травня 2015 року та проінформувати представників територіальної громади та гостей міста про зазначені зміни.
10. Управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради заборонити торгівлю алкогольними напоями та обмежити продаж напоїв у скляному посуді в місцях проведення масових загальноміських та районних святкових заходів.
11. Комунальному підприємству електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло» забезпечити підключення обладнання та звукопосилюючої апаратури до зовнішньої електромережі в місцях проведення масових загальноміських та районних святкових заходів.
12. Департаменту міжнародних зв’язків Одеської міської ради запросити до участі в масових загальноміських та районних святкових заходах представників дипломатичного корпусу, акредитованого в м. Одесі.
13. Управлінню реклами Одеської міської ради спільно з КП «Одесреклама» вирішити питання виготовлення та розміщення в м. Одесі соціальної реклами з привітанням мешканців міста Одеси з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги.
14. Департаменту оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради забезпечити посилене чергування аварійно-рятувальних змін у місцях проведення масових загальноміських та районних святкових заходів.
15. ОМУ ГУ ДСНС України в Одеській області забезпечити чергування пожежних машин у місцях проведення масових заходів, зазначених у пунктах 1, 4-15 додатка до розпорядження.
16. ОМУ ГУМВС України в Одеській області, департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради під час проведення масових загальноміських та районних святкових заходів забезпечити охорону громадського порядку.
17. Відділу ДАІ ОМУ ГУМВС України в Одеській області:

17.1. Під час проведення масових загальноміських та районних святкових заходів посилити контроль за рухом автотранспорту та дотриманням Правил дорожнього руху.

17.2. Тимчасово заборонити паркування автотранспорту та обмежити його рух:

- 08 травня 2015 року біля банкетного залу «Ренесанс» по Люстдорфській дор., 172/1;

- 09 травня 2015 року на Театральній площі, по вул. Рішельєвській на ділянці від Театральної пл. до вул. Дерибасівської, по вул. Ланжеронівській на ділянці від вул. Катерининської до вул. Пушкінської з 08.00 до 10.00;

- 09 травня 2015 року на Алеї Слави в ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченка з 09.00 до 11.00;09 травня 2015 року на пл. Десятого квітня, по вул. Піонерській до пл. Десятого квітня та на прилеглих до неї вулицях з 10.00 до 12.00.

17.3. Забезпечити супровід автомобілями ДАІ руху колони:

- автобусів від районних адміністрацій Одеської міської ради (вул. Академіка Корольова, 9, вул. Генерала Петрова, 22, вул. Канатна, 134, просп. Добровольського, 106) до банкетного залу «Ренесанс» (Люстдорфська дор., 172/1);

- колони курсантів Одеської національної морської академії від вул. Дідріхсона, 8 до Театральної пл.;

- оркестрів, зазначених у пункті 3 розпорядження, та колони курсантів Одеської національної морської академії від Театральної пл. до вул. Успенської;

- курсантів Одеської національної морської академії від вул. Успенської по вул. Канатній, від пров. Сабанського до ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченка (пам’ятник Невідомому матросу).

18. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради забезпечити широке анонсування та висвітлення масових загальноміських та районних святкових заходів у засобах масової інформації.
19. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Орловського А.Й. 

Г. Труханов
Додаток

до розпорядження

міського голови

від 29.04.2015р. №361


План

заходів з відзначення у м. Одесі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі,

Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги
з/п

Назва заходу

Дата, час та місце проведення заходу

Виконавці

1.

Привітання та нагородження ветеранів Великої Вітчизняної війни, присвячене 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам'яті та примирення, Дню Перемоги, у Будинку прийомів

07 травня 2015 року

12.00


(Санаторний пров., 7)

Китайська О.П.

Жильцов О.С.2.

Проведення панахид за жертвами Другої світової війни, молебнів за мир та злагоду в Україні, за захисників Вітчизни

08 травня 2015 року

(храми міста Одеси)Жильцов О.С.

3.

Покладання квітів до братських могил і монументів Поясу Слави та проведення мітингів-реквіємів

08 травня 2015 року

(райони міста)Александрочкін О.Ю.

Жаданова Л.І.

Омельчук Є.В.

Кірєєв В.А.

Буйневич О.В.

Новіков В.С.4.

Урочистий захід “Бал Переможців”

08 травня 2015 року
13.00

Банкетний зал «Ренесанс»

(Люстдорфська дор., 172/1)


Маркова Т.Ю.

Машьянов С.В.

Броварська М.В.


5.

Концерти в районах міста за участю військових оркестрів у:  • Суворовському районі
  • Приморському районі  • Київському районі
  • Малиновському районі

08 травня 2015 року

18.00
(вул. Академіка Заболотного ріг Кримського бул.)

Міський сад

(вул. Дерибасівська)


(пл. Незалежності)
(ПКтаВ ім. Горького)

Маркова Т.Ю.

Александрочкін О.Ю.


Жаданова Л.І.

Кірєєв В.А.


Омельчук Є.В.

6.

Відкриття нових імен на Стіні Героїв та урочисте покладання квітів


Проходження оркестрів та колони курсантів Одеської національної морської академії

09 травня 2015 року

09.00


(Театральна пл.)
09.20

(Театральна пл.,

вул. Рішельєвська, вул. Жуковського)


Лобан О.Л.

Маркова Т.Ю.

Зубов Г.І.

Жильцов О.С.

Петрик О.Б.


7.

Урочисті церемонії покладання вінків та квітів:

- до пам’ятника Невідомому матросу


- на траверсі пам’ятника Невідомому матросу в акваторії Одеського заливу з кораблів та катерів Західної військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України09 травня 2015 року

10.00


(Алея Слави в ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченка)
10.15

(Акваторія Одеського морського торговельного порту)Жильцов О.С.

Зубов Г.І.

Броварська М.В.

Маркова Т.Ю.

Александрочкін О.Ю.

Жаданова Л.І.

Омельчук Є.В.

Кірєєв В.А.8.

Урочиста церемонія покладання корзин та квітів до стели «Крила перемоги»

Урочисті заходи на площі Десятого квітня. Дефіле військових оркестрів


09 травня 2015 року

11.00


(площа Десятого квітня)
11.15

(площа Десятого квітня)Зубов Г.І.

Жильцов О.С.

Маркова Т.Ю.


9.

Святкові заходи в Суворовському районі:

- концерт;

- флешмоб;

- польова кухня09 травня 2015 року

12.00


(Сквер біля Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради)

Александрочкін О.Ю.

Машьянов С.В.

Буйневич О.В.


10.


Святкові заходи в Приморському районі:

- концерт;

- флешмоб;

- польова кухня09 травня 2015 року

12.00


(Дендропарк Перемоги)


Жаданова Л.І.

Маркова Т.Ю.

Машьянов С.В.

Буйневич О.В.11.

Святкові заходи в Київському районі:

- концерт;

- флешмоб;

- польова кухня09 травня 2015 року

12.00


(Меморіал героїчної оборони Одеси 411-ї берегової батареї)

Кірєєв В.А.

Машьянов С.В.

Буйневич О.В.


12.

Святкові заходи в Малиновському районі:

- концерт;

- флешмоб;

- польова кухня09 травня 2015 року

12.00


(ПКтаВ ім. Горького)

Омельчук Є.В. Машьянов С.В.

Буйневич О.В.13.

Свято на Дерибасівській «Вклонімося великим тим рокам», міський ярмарок:

- концертна програма;

- польова кухня


09 травня 2015 року 14.00

(вул. Дерибасівська)Жаданова Л.І.

Коган Г.Н.14.

Фестиваль «Весняна Одеса», виступ військових оркестрів та хору консерваторії Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової

09 травня 2015 року

19.00


(пл. Думська, 1)

Маркова Т.Ю.

Жильцов О.С.15.

Святковий феєрверк

09 травня 2015 року

21.00


(пл. Думська)

Жильцов О.С.

Маркова Т.Ю.

Зубов Г.І.


16.

Надання одноразової адресної грошової допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни на придбання газового обладнання та побутової техніки, слухових апаратів, засобів особистої гігієни, відшкодування витрат за санаторно-курортні путівки, вирішення конкретних соціально-побутових проблем

Протягом 2015 року

(за місцем проживання ветеранів)Китайська О.П.

17.

Організація консультацій для ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років лікарів-спеціалістів поліклініки № 29 в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району міста Одеси»

Протягом 2015 року

згідно з графіком, двічі на тиждень

(просп. Добровольського, 120а)


Шпак І.В.

Китайська О.П.18.

Проведення благодійних концертів дитячої самодіяльності для ветеранів Великої Вітчизняної війни м. Одеси

Квітень-травень 2015року

(госпіталі, санаторії для ветеранів Великої Вітчизняної війни

м. Одеси)


Буйневич О.В.

Александрочкін О.Ю.

Жаданова Л.І.

Кірєєв В.А.

Омельчук Є.В.


19.

Забезпечення безкоштовного позачергового зубопротезування ветеранам Великої Вітчизняної війни

Квітень-травень 2015 року

(лікарні м. Одеси)Шпак І.В.

20.

Проведення обстежень матеріально-побутових умов проживання ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років

Протягом травня 2015 року

(за місцем проживання ветеранів)Китайська О.П.

21.

Надання муніципальної адресної одноразової допомоги до Дня Перемоги ветеранам Великої Вітчизняної війни

Протягом травня, червня 2015 року

Китайська О.П.

22.

Проведення конкурсу малюнка «Той травень в пам’яті людей» в КУ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Одеської міської ради Одеської області»

01-09 травня 2015 року

(вул. Валентини Терешкової, 12-а)Дамаскіна В.І.

23.

Бесіда «Шляхами війни» в КУ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Одеської міської ради Одеської області»

04 травня 2015 року

(вул. Валентини Терешкової, 12-а)Дамаскіна В.І.

24.

Виставка дитячих малюнків, різноманітних виробів на тему «Ні – війні!!!», підготовлених підопічними дітьми пільгових категорій в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси»

04 травня 2015 року

12.00


(вул. Генерала Петрова, 8)

Китайська О.П.

25.

Благодійні акції «Ми поруч з вами» та «Турбота». Привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни вдома

04-08 травня 2015 року

(за місцем проживання ветеранів)Китайська О.П.

Буйневич О.В.

Александрочкін О.Ю.

Жаданова Л.І.

Кірєєв В.А.

Омельчук Є.В.26.

Відвідування школярами міста музею «Меморіал героїчної оборони Одеси «411-та батарея» та катакомб

04-12 травня 2015 року

(вул. Дача Ковалевського, 150 та

с. Нерубайське)


Жаданова Л.І.

27.

Тиждень мужності «Герої в наших серцях» і патріотичного виховання:

- уроки пам’яті «Вони захищали Вітчизну» та зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни;

- виставки творів мистецтва, фотографій та плакатів воєнних років, мемуарної та історичної літератури;

- краєзнавчі конференції, літературні читання, екскурсії, бесіди з історії Великої Вітчизняної війни за участю ветеранів, учасників бойових дій, працівників тилу періоду війни;

- перегляд кінофільмів про Велику Вітчизняну війну;

святкові концерти в закладах освіти м. Одеси для ветеранів Великої Вітчизняної війни04-14 травня 2015 року

(заклади освіти м. Одеси)Буйневич О.В.

Александрочкін О.Ю.

Жаданова Л.І.

Кірєєв В.А.

Омельчук Є.В.


28.

«Не згасне пам'ять у віках!» – військово-наукова конференція ветеранів Великої Вітчизняної війни

05 травня 2015 року

11.00


Будинок офіцерів

(вул. Пироговська, 7/9)Жильцов О.С.

Буйневич О.В.29.

Оформлення виставки фотографій у приміщенні Малиновської районної адміністрації Одеської міської ради «Вклонімося великим тим рокам»

05 травня 2015 року

(вул. Генерала Петрова, 22)Омельчук Є.В.

30.

Історична розповідь «І пам’ять, і шана, і слава усім, хто фашизм переміг» у бібліотеці-філії № 26

05 травня 2015 року

(вул. Льва Толстого, 13)Маркова Т.Ю.

31.

Музичний вечір-пам'ять «Доки пам’ятаємо – живемо» у бібліотеці-філії № 35

05 травня 2015 року

10.00


(вул. Космонавтів, 23/1)

Маркова Т.Ю.

32.

Організація зустрічей з ветеранами Великої Вітчизняної війни в шкільних музеях міста «Вклонімося великим тим рокам»

05-08 травня 2015 року

(шкільні музеї м. Одеси)Буйневич О.В.

33.

Цикл концертних програм «Славимо День Перемоги» за участю ветеранів, письменників, дитячих творчих колективів у бібліотеці-філії № 4

05-08 травня 2015 року

(вул. Градоначальницька, 9)Маркова Т.Ю.

34.

Цикл благодійних концертів на честь ветеранів Великої Вітчизняної війни у санаторії «Салют» та Одеському обласному очному шпиталі інвалідів Великої Вітчизняної війни

05-12 травня 2015 року

(вул. Піонерська та вул. Бєлінського, 2)Жаданова Л.І.

35.

Оформлення тематичних виставок літератури у шкільних бібліотеках м. Одеси

05-13 травня 2015 року

(шкільні бібліотеки м. Одеси)Буйневич О.В.

36.

Відкриття меморіальної дошки маршалу Жукову Г.К.

06 травня 2015 року

12.00


(просп. Маршала Жукова ріг

просп. Академіка Глушка)Кірєєв В.А.

37.

У рамках університету третього віку святковий концерт ансамблю «Співучі серця» в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси»

06 травня 2015 року

12.00


(вул. Генерала Петрова, 8)

Китайська О.П.

38.

Концертна програма до 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років для ветеранів за участю вихованців Центру дитячої на юнацької творчості «Зоресвіт»

06 травня 2015 року

14.00


(вул. Чорноморського козацтва, 45)

Китайська О.П.

39.

Святковий захід, присвячений 70-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, у КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району міста Одеси»

06 травня2015 року

15.00


(вул. Богдана Хмельницького, 62)

Китайська О.П.

Александрочкін О.Ю.40.

Літературна вітальня «Війни священні сторінки» в Центральній міській бібліотеці ім. І. Франка

06 травня 2015 року

17.00


(пров. Книжковий, 1а)

Маркова Т.Ю.

41.

Літературна композиція «Листи як літопис бою» у бібліотеці-філії № 22

06 травня 2015 року

(вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, 5а)Маркова Т.Ю.

42.

Урок мужності «О, книжок солдатська доля, доля терпіння і наполегливості!» у бібліотеці-філії № 26 та бібліотеці-філії № 36

06 травня 2015 року

(вул. Льва Толстого, 13 та вул. Краснова, 5а)Маркова Т.Ю.

43.

Фронтова агітбригада «Грими набатом, 45-й!» у бібліотеці-філії № 45

06 травня 2015 року

(вул. Академіка Корольова, 71а)Маркова Т.Ю.

44.

Концерт до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги в дитячій музичній школі № 6

06 травня 2015 року

17.00


(Люстдорфська дор., 152а)

Маркова Т.Ю.

45.

Проведення конкурсу дитячого малюнка на базі музею «Меморіал героїчної оборони Одеси «411-та батарея»

06-08 травня 2015 року

(вул. Дача Ковалевського, 150)Кірєєв В.А.

46.

Концерт, присвячений 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр, за участю учнів школи ім. Столярського. Святковий обід для ветеранів війни, підопічних КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси», в кафе «Шарлотка»

07 травня 2015 року

11.00


(вул. Дерибасівська, 23)

Китайська О.П.

47.

Літературно-музична композиція, присвячена 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, у бібліотеці-філії ім. І. Франка № 35 за участю її працівників

07 травня2015 року

12.00


(вул. Космонавтів, 23)

Китайська О.П.

48.

Святковий захід з благодійним обідом та концертною програмою, присвячений 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, в їдальні ТОВ «Роял-Сервіс»

07 травня 2015 року

12.00


(просп. Добровольського, 120а)

Китайська О.П.

49.

Концерт, присвячений 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, за участю дуету «Романтика». Святковий обід для ветеранів війни, підопічних КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси», у кафе «Підкова»

07 травня 2015 року

14.00


(Старобазарний сквер, 1а)

Китайська О.П.

50.

Свято-вітання «Вклонімося великим тим рокам» у бібліотеці-філії № 12

07 травня 2015 року

14.00


(Фонтанська дор., 116)

Маркова Т.Ю.

51.

Концерт, присвячений 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, у дитячій музичній школі № 5

07 травня 2015 року

15.00


(вул. Чорноморського козацтва,18)

Маркова Т.Ю.

52.

Концерт до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги в дитячій музичній школі № 4

07 травня 2015 року

(вул. Краснослобідська, 63)Маркова Т.Ю.

53.

Концерт дитячої хорової школи до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги в Одеському автомобільно-дорожньому коледжі Одеського національного політехнічного університету

07 травня 2015 року

(вул. Старопортофранківська, 14)Маркова Т.Ю.

54.

Вечір пам’яті «Зорять з граніту вічні солдати» у бібліотеці-філії № 2

07 травня 2015 року

(вул. Градоначальницька, 9)Маркова Т.Ю.

55.

Героїчна хроніка «Бої відшуміли, скінчилась війна та в пам’яті житиме довго вона» у бібліотеці-філії № 37 та у бібліотеці-філії № 48

07 травня 2015 року

(вул. Марсельська, 14 та вул. Балківська, 36/6)Маркова Т.Ю.

56.

Історичний екскурс «Нескорене місто» до 50-річчя присвоєння м. Одесі звання «Місто-герой» і нагородження медаллю «Золота зірка» (1965) у бібліотеці-філії № 46

07 травня 2015 року

(пров. Генерала Вишневського, 13)Маркова Т.Ю.

57.

Виставка дитячого малюнка в дитячій школі мистецтв № 5

07 травня 2015 року

(вул. Середньофонтанська, 12)Маркова Т.Ю.

58.

Святковий вечір-концерт «Священна війна» у бібліотеці-філії № 16

07 травня 2015 року

(вул. Новосельського, 69/71)Маркова Т.Ю.

59.

Зустріч «Святковий привал ветеранів» у бібліотеці-філії № 42

07 травня 2015 року

(вул. Генерала Петрова, 59а)Маркова Т.Ю.

60.

Літературно-музична композиція «Священна війна» в Центральній міській бібліотеці ім. І. Франка

07 травня 2015 року

(пров. Книжковий, 1а)Маркова Т.Ю.

61.

Організація районного святкового гала-концерту в гімназії № 8

07 травня 2015 року

(вул. Іцхака Рабіна, 8)Омельчук Є.В.

62.

Відвідування вихованцями КУ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Одеської міської ради Одеської області» історичного музею в загальноосвітній школі № 28

07 травня 2015 року

(вул. Академіка Філатова, 13 В)Дамаскіна В.І.

63.

Тематичний брейн-ринг серед учнів 8-11-х класів загальноосвітніх шкіл Суворовського району «Впевнені! В майбутньому світі про подвиг народів будуть пам’ятати» в Одеському еколого-натуралістичному центрі «Афаліна»

08 травня 2015 року

11.00


(вул. Затонського, 15а)

Буйневич О.В.

Александрочкін О.Ю.64.

Проведення богослужіння за жертвами Другої світової війни, молебню за мир та злагоду в Україні, за захисників Вітчизни всіх конфесій та віросповідань

08 травня 2015 року

12.00


(Алея Слави в ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченка)

Жильцов О.С.

65.

Час поезії «Вічний вогонь» у бібліотеці-філії № 29

08 травня 2015 року

13.00


(вул. Лузанівська, 47)

Маркова Т.Ю.

66.

Концерт дитячої музичної школи № 5 в Одеському обласному очному шпиталі інвалідів Великої Вітчизняної війни

08 травня 2015 року

15.00


(вул. Бєлінського, 2)

Маркова Т.Ю.

67.

Музична вистава – драматична легенда "Плач у пригоршню", за мотивами творів для театру В. Гуркіна в дитячій музичній школі № 13

08 травня 2015 року

16.00


(вул. Махачкалинська, 4)

Маркова Т.Ю.

68.

Вечір пам’яті «Не згасне пам’яті та вічна слава» у бібліотеці-філії № 30

08 травня 2015 року

16.00


(вул. Кримська, 58)

Маркова Т.Ю.

69.

Привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни за участю волонтерів з числа підопічних КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси» та учнів Одеської загальноосвітньої школи № 33


08 травня 2015 року

(за місцем проживання ветеранів)Китайська О.П.

70

Традиційний велопробіг з велоспорту-маунтенбайку Одеса-Шабо-Одеса 150 км

08 травня 2015 року

Пуздрач Р.О.

71.

Першість КПНЗ «КДЮСШ № 5» з гандболу серед навчальної підготовки

08 травня 2015 року

(вул. Космонавта Комарова, 4 а)Пуздрач Р.О.

72.

Літературно-музичне свято «Пам’ять серця» спільно з Радою ветеранів у бібліотеці-філії № 10 (вул. Чорноморського козацтва, 169а) та бібліотеці-філії № 40

08 травня 2015 року

(просп. Добровольського, 148а)Маркова Т.Ю.

73.

Історичний альманах «І названо моє місто Героєм» до 50-річчя присвоєння місту Одесі звання «Місто-герой» у бібліотеці-філії № 45

08 травня 2015 року

(вул. Академіка Корольова, 71а)Маркова Т.Ю.

74.

Святковий захід за ініціативою народного депутата України Голубова Д.І. з концертною програмою для ветеранів Великої Вітчизняної війни

08 травня 2015 року

(вул. Героїв Сталінграда, 60А)Александрочкін О.Ю.

75.

Музично-театралізовані фестивалі «Вклонімося великим тим рокам», в рамках яких:

- свята вулиць, що носять імена героїв;

- паради пісень, присвячені подіям Другої світової війни;

- дні пам’яті героїв Другої світової війни;

- стилізовані екскурсії місцями увіковічення пам’яті по загиблим у Другій світовій війні «Про що говорять обеліски»;

- урочисті флешмоби «Великій Перемозі присвячується»;

- військово-спортивні свята «Будь готовим до захисту Вітчизни»


08 травня 2015 року

(заклади освіти міста)Буйневич О.В.

Александрочкін О.Ю.

Жаданова Л.І.

Омельчук Є.В.

Кірєєв В.А.


76.

Спаринги з боксу, присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам'яті та примирення, Дню Перемоги

09 травня 2015 року

09.00-12.00

(вул. Космонавта Комарова, 4 а)


Пуздрач Р.О.

77.


Святковий захід “Вогні маяка” з концертною програмою та привалом для ветеранів

09 травня 2015 року

11.00-14.00

(ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченка)


Лазор В.В.

78.

Святкова програма за ініціативою комітету самоорганізації населення мікрорайону «Шевченко-3»:

- покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам на місцевому кладовищі та до могили невідомого солдата;

- привітання ветеранів;

- благодійний святковий обід;

- концертна програма за участю колективів художньої самодіяльності мікрорайону


09 травня 2015 року

11.00


(сел. Шевченко-3, вул. Центральна, 1)

Александрочкін О.Ю.

Загрийчук О.Д.79.

Вечір пам'яті «Солдатський трикутник – жива історія війни» в КУ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Одеської міської ради Одеської області»

09 травня 2015 року

(вул. Академіка Філатова, 13 В)Дамаскіна В.І.

80.

Чемпіонат Одеської області серед дорослих та юніорів зі спортивної акробатики пам’яті Полонця К.А.

09-10 травня 2015 року

(Стадіон СКА, пров. Сільськогосподарський, 3)Пуздрач Р.О.

81.

Святковий захід за ініціативою депутатів Одеської міської ради Крука Ю.Ю. та Етнаровича О.В.

10 травня 2015 року

11.00


сквер Партизанської слави (вул. Обнорського ріг вул. Нескучної)

Жильцов О.С.

Зубов Г.І.

Омельчук Є.В.

Буйневич О.В.
82.

Святковий вечір «Перемога з нами назавжди» у бібліотеці-філії № 32

11 травня 2015 року

(вул. Піонерська, 5-А)Маркова Т.Ю.

83.

Покладання квітів вихованцями КУ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Одеської міської ради Одеської області» до пам’ятника жертвам фашизму в ПКтаВ ім. Горького

11 травня 2015 року

(вул. Космонавтів, 17-а)Дамаскіна В.І.

84.

Турнір «Юні зірочки» зі спортивної гімнастики на стадіоні «Спортивний клуб армії»

11-12 травня 2015 року

(Стадіон СКА, пров. Сільськогосподарський, 3)Пуздрач Р.О.

85.

Організація безкоштовного загального аналізу крові і глюкозометрії у відділенні соціально-медичних послуг територіального центру для ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, які перебувають на обліку

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району міста Одеси»20 травня 2015 року

(просп. Добровольського, 120а)Китайська О.П.Керуюча справами О. Оніщенко
Каталог: images -> File -> DODATKI 2015 -> RASPORIAZHENIA
RASPORIAZHENIA -> Розпорядження міського голови №271 від 02. 04. 2015 План заходів з відзначення 71-ї річниці визволення м. Одеси від фашистських загарбників № з/п
RASPORIAZHENIA -> Розпорядження міського голови від 07. 10. 2015р. №967 План заходів з нагоди відзначення у місті Одесі Дня захисника України № з\п Дата та час проведення Назва заходу
RASPORIAZHENIA -> Розпорядження міського голови №1098 від 12. 11. 2015р. План загальноміських заходів з підготовки та відзначення в м. Одесі Міжнародного дня сліпих № з/п Запланований захід


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка