Шановні педагоги!Скачати 19.61 Kb.
Дата конвертації19.11.2018
Розмір19.61 Kb.
#65129
ЯК СТАТИ АВТОРОМ ВИДАВНИЦТВА "ШКІЛЬНИЙ СВІТ"

Шановні педагоги!

Доводимо до вашого відома вимоги щодо подання авторських матеріалі для друку у періодичних виданнях видавництва "Шкільний світ!
Детальну інформацію можна знайти на сайті видавництва "Шкільний світ": http://www.osvitaua.com/sw_press/#.
Лист редакції видавництва "Шкільний світ" до своїх авторів
Шановні колеги!

Ми щиро вдячні за Ваше бажання стати нашими авторами, тож із нетерпінням чекаємо на практичні й теоретичні розробки. Як і в кожної творчої людини, у Вас, безсумнівно, виникає безліч цікавих та оригінальних ідей, які Ви крок за кроком утілюєте в життя. У Вас є своя особлива манера спілкування з дітьми, індивідуальний стиль проведення уроку, цінний досвід, набутий копіткою працею і перевірений часом. Тобто все те, що робить Вас справжніми майстрами своєї справи. Ми намагаємося донести до освітян України Ваші найкращі надбання в різних формах і способах подачі. У своїх матеріалах, будь ласка, подбайте про те, щоб вони були доступними для сприймання, достовірними, точними й оформленими відповідно до рекомендацій видавництва. Бажаємо успіхів та сподіваємося на плідну співпрацю!

Матеріали можна надсилати на адресу: 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 15.
Вимоги до матеріалів

Рукопис має бути надрукованим через 1,5 інтервалу, на білому папері звичайного формату (А4) зі стандартними берегами. Набір — лише у Word, шрифт Times New Roman 14.

Формули слід набирати в редакторі формул, файли називати латинськими літерами. До рукописів, які містять задачі, обов’язково додавайте їх розв’язання. У сценаріях свят необхідно розписувати тексти пісень і ноти або вказувати використаний музичний матеріал.

Якщо в статті використано матеріали з інших видань або з Інтернету, обов’язково посилайтеся на використану літературу або відповідні сайти.

Усі цитати й посилання на статті та книжки мають бути ретельно вивірені за першоджерелами. У виносці обов’язково зазначайте, звідки взято цитату, автора та назву книжки або статті, видання, в якому ця стаття опублікована, місто, видавництво, рік видання та номер сторінки.

Ілюстративний матеріал має бути чітким, контрастним, з підписом на звороті м’яким олівцем. Його слід зберігати окремими файлами у форматі .tiff (TIF) або .jpg (JPG). Малюнки, схеми та креслення додавайте до рукопису на окремих аркушах. Слайди можуть бути використані, тільки якщо вони чіткі й надіслані не у Word, а окремою презентацією (чи окремим файлом). Кожна подана таблиця повинна мати назву. На всі таблиці, схеми, графіки, діаграми, слайди, малюнки тощо мають бути посилання в тексті.

До рукопису статті обов’язково потрібно додати Заяву автора встановленого зразка, примітка та відомості про автора заповнюються виключно власноруч. Без дотримання зазначених умов публікація не здійснюватиметься. Увага! Електронні матеріали обов’язково слід описати у заяві автора:

фотографії — кількість, назва заходу або тема уроку;

відео, аудіо — тривалість (у хвилинах), назва заходу або тема уроку;

презентації, слайд-фільми — кількість слайдів, тема презентації (слайд-фільму).Авторський примірник Ви отримаєте поштою на адресу, вказану у Вашій заяві.
Скачати 19.61 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка