Шкільна бібліотекаСторінка1/7
Дата конвертації23.10.2016
Розмір0.73 Mb.
#642
  1   2   3   4   5   6   7
Шкільна бібліотека

Бібліотека... Вона є скарбницею Людських знань. Тут в житії читальних залів можна зустрітися з улюбленими героями, одержати необхіднуінформацію, підготувати реферат, зустрітися з цікавими людьми або просто відпочити з книгою чи журналом в руках.

Модернізація змісту шкільної освіти вимагає перебудови усіх складових компонентів сучасної школи, серед яких шкільна бібліотека займає особливе місце.

Шкільна бібліотека є обов'язковим структурним підрозділом

загальноосвітнього навчального закладу. А тому всі стратегічні освітньо - виховні завдання, які належить вирішувати національній школі, трансформуються в завдання та діяльність шкільної бібліотеки.

Бібліотека функціонує в режимі інтенсивної інформаційно-бібліографічної підтримки освітньої діяльності, задоволення потреб учнів, пов'язаних з навчальною та дозвіллєвою діяльністю.

Серед пріоритетних напрямків діяльності бібліотеки школи- формування інформаційної культури учасників навчально-виховного процесу, у першу чергу , вчителів, учнів.

Для педагогічних працівників школи проводяться консультації щодо правил користування довідково-пошуковим апаратом, здійснення фактографічного та тематичного пошуку інформації.

У реалізації освітніх завдань школи і функції шкільної бібліотеки

важливою є співпраця педагогів та бібліотекаря. її мета підпорядкована вдосконаленню навчально-виховного процесу школи і виявляється передусім у формуванні системи бібліотечно бібліографічних знань учнів засобами бібліотечно-бібліографічних уроків .

Особливу роль виконує бібліотека школи в системі безперервної освіти педагогічних кадрів , в реалізації науково-методичної проблеми школи.

Бібліотека постійно приділяє велику увагу забезпеченню педагогічних працівників усіма необхідними матеріалами до уроків, виховних заходів, засідань педагогічних рад, методичних об'єднань, школи молодого вчителя.Для цього у бібліотеці є постійно діючі перегляди "Відкриття. Пошуки.Знахідки.", "З архівів - в активне сьогодення"; проводяться огляди фахової літератури: складаються рекомендаційні списки літератури " Шляхи гуманізації стосунків між педагогами та учнями", "Формування читацької самостійності".

Цікавий світ книг


Каталог: Files -> downloads
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> Науковий керівник : учитель стасюк о. С. Консультанти: батьки, бібліотекар, вчитель географії
downloads -> Реферат з основ корекційної педагогіки та спеціальної психології на тему: Психолого-педагогічна допомога сім'ям, які мають дітей з порушенням у розвитку
downloads -> Образотворче мистецтво
downloads -> Чернігівська міська централізована бібліотечна система
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Визначні місця України краю незвіданих красот
downloads -> Розрахунок сил І засобів по ліквідації нс


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка