«Спортивні ігри різних народів нашої планети»Скачати 12.13 Mb.
Дата конвертації03.11.2018
Розмір12.13 Mb.
#58723
ТипУрок

Урок з фізичної культури у 3 класі. Тема: «Спортивні ігри різних народів нашої планети»

Вчитель фізкультури

Чорнопольський

Андрій Валентинович


Розминка

Англія – країна, родоначальник футболу. Саме в Англії 1863 році була утворена перша в світі футбольна асоціація та розроблені перші офіційні правила гри, які через кілька десятиліть отримали загальне визнання.

Коріння цієї гри на території України сягають кінця ХІХ ст.. Гра 14 липня 1894 р. у Львові є першим документально зафіксованим футбольним матчем на території України.

Батьківщиною баскетболу прийнято вважати Сполучені штати Америки. Гра була придумана в грудні в 1891 році. Аби оживити уроки по гімнастиці, молодий викладач, доктор Джеймс Нейсміт. Він прикріпив до перил балкона дві фруктові корзини без дна, в яких потрібно було закидати футбольний м'яч (звідси назва basket - корзина, ball - м'яч). «Влучно в ціль»

Батьківщиною баскетболу прийнято вважати Сполучені штати Америки. Гра була придумана в грудні в 1891 році. Аби оживити уроки по гімнастиці, молодий викладач, доктор Джеймс Нейсміт. Він прикріпив до перил балкона дві фруктові корзини без дна, в яких потрібно було закидати футбольний м'яч (звідси назва basket - корзина, ball - м'яч). «Влучно в ціль»

Хокей (з шайбою) (англ. hockey), Спортивна гра, що полягає у протиборстві двох команд, які, передаючи шайбу ключками, прагнуть закинути її найбільшу кількість разів у ворота суперника і не пропустити в свої.Сучасний хокей з шайбою оформився як спортивна гра в Канаді. Спочатку грали не шайбою, а важким м'ячем («шінні»). У 1879 канадець У. Робертсон сформулював правила хокею, вперше запропонувавши застосувати для гри гумову шайбу. 

Англія - офіційно вважається батьківщиною настільного тенісу, хоча витоки її можна шукати, мабуть, і в Європі і в Східній Азії.

Особливою популярністю настільний теніс користується в Азії, де проживає близько 4 мільярдів чоловік.

1952 рік - японський спортсмен Хіродзі Сато вперше застосовує ракетку з гумовим (губчастий) покриттям і стає чемпіоном світу.

Вперше назва «Пінг-Понг» стало зустрічатися починаючи з 1901 року. Більше 100 років тому заповзятливий американець Джон Джаквес зареєстрував придумане назву. Воно вийшло з поєднання двох звуків: «пінг» - звук, видаваний м'ячем, коли він ударяється об ракетку, і «понг» - коли м'яч відскакує від столу.

Підведення підсумку.

Дякую за увагу.
Каталог: uploads -> editor -> 1808
editor -> Гайдаренко Світлана Анатоліївна
editor -> Сталий розвиток суспільства
editor -> Бібліотечні уроки для учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів 2013 Греджева Н. О
editor -> Календарно-тематичне планування уроків з художньої культури на І семестр для 9-11 класів. Художня культура 9 – 11 класи Розробка змісту навчальної програми «Художня культура»
editor -> Методичні рекомендації щодо ведення класних журналів Упорядник: Сергата Світлана Миколаївна завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Новомиргородської районної державної адміністрації
1808 -> Методичні рекомендації практичним психологам, соціальним педагогам, вчителям загальноосвітніх навчальних закладів
1808 -> План роботи учнівського комітету школи на 2012-2013 навчальний рік
1808 -> Дерева. Частини дерева: корінь, стовбур, гілки, листя (голки, шишки), плоди
1808 -> Урок Пам’яті „це потрібно не мертвим – це потрібно живим” Мета уроку
1808 -> Слова, що означають назви предметів

Скачати 12.13 Mb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка