Сталий розвиток суспільства: запорізький регіональний досвід: монографіяСторінка1/61
Дата конвертації23.10.2016
Розмір6.43 Mb.
#546
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   61
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»
МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ФАКУЛЬТЕТ СОЦІОЛОГІЇ ТА УПРАВЛІННЯ


СТАЛИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА:
ЗАПОРІЗЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ДОСВІД:
монографія

Запоріжжя


2015
УДК 316.323:316.42(477.64-2)

ББК С55.0(4Укр-4Зп)


Рецензенти:

Доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри менеджменту організації Запорізької державної інженерної академії, академік Української академії політичних наукВоронкова В.Г.
Доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії Запорізького національного технічного університету

Бондаренко О.В.
Доктор філософських наук, професор кафедри управління та євроінтеграції Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

Бех Ю.В.
Рекомендовано до друку Вченою радою
Запорізького національного університету
(протокол №11 від 24.06.2014 р.)

Сталий розвиток суспільства: Запорізький регіональний досвід: монографія [укладачі: Лепський М.А., Дударева І.В.]; за заг. ред. М.А. Лепського. – Запоріжжя: КСК-Альянс, 2015. – 196 с.

ISBN 978-617-7019-14-4У монографії висвітлені теоретико-методологічні ідеї сталого розвитку, місцевої специфіки розвитку, проблеми мобілізації соцієтального капіталу, його топічні та територіальні аспекти, регіональна практика енергозбереження у реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ».

Монографія призначена для викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів, учасників процесів мобілізації місцевих громад задля розвитку, дослідників місцевого сталого розвитку, процесів мобілізації громади та проблем енергозбереження.

ISBN978-617-7019-14-4 © ТОВ «КСК-Альянс»

© Лепський М.А., Дударева І.В.

Монографія підготовлена за підтримки


спільногоПроекту
Європейського Союзу
та
Програми розвитку ООН
«Місцевий розвиток,
орієнтований на громаду - ІІ»

Сталий розвиток суспільства:
Запорізький регіональний досвід


Спільний проект Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» було започатковано у 2007 році. Проект має на меті сприяти сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом підтримки та спів фінансування громадських ініціатив у всіх областях України. В основі проекту лежить підхід «розвиток, орієнтований на громаду», який передбачає, що місцеві громади, органи місцевої виконавчої влади та самоврядування спільно визначатимуть пріоритети розвитку своїх територій, спільно плануватимуть та реалізовуватимуть заходи для забезпечення сталого розвитку свого села, селища чи міста. Ініціатива фінансується Європейською Комісією в рамках програми технічної допомоги ЄС та спів фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Уряду України.

Адреса: вул. Еспланадна, 20, 7й поверх, офіс 704-708, Київ, 01601, Україна
Тел/факс: +38(044)253 59 57/73
Email:svitlana.slabinska@undp.org
Сайт:www.cba.org.ua
Facebook:www.facebook.com/cbaprojectЄвропейський Союз (ЄС) складається з країн-членів, які вирішили поетапно об’єднати свої інновації, ресурси і долі. Спільно, протягом 50 річного періоду розширення, вони побудували зону стабільності та демократії і поступового розвитку, підтримуючи культурну різноманітність, толерантність та індивідуальні свободи. Європейський союз зацікавлений в обміні цими здобутками та цінностями з країнами і людьми поза його кордонами.Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку. ПРООН тісно співпрацює з усіма верствами суспільства, допомагаючи розбудові країн, спроможних протистояти кризам, розвивати та підтримувати економічне зростання, націлене на покращення життя кожної людини. Працюючи у 177 країнах, ПРООН пропонує глобальне бачення з урахуванням специфіки місцевого розвитку задля розширення прав та можливостей людей та підвищення життєздатності держав. Більше інформації про діяльність ПРООН в Україні на сайті www.ua.undp.org.


Шановні колеги та партнери!

Запорізький національний університет вже 3 роки поспіль працює у спільному проекті Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» разом з центральними та регіональним координаторами проекту у Запорізькій області.

Наш вищий навчальний заклад взяв на себе дуже відповідальні зобов’язання підтримувати проекти розвитку місцевих громад. Ми з вдячністю прийняли запрошення до проекту, і це надало нам можливість дізнатися про технології місцевого розвитку, брати участь у розвитку нашого краю, навчати студентів проектному мисленню та здійсненню своєї громадянської позиції. Нами чимало зроблено – підготовлений навчально-методичний комплекс дисципліни «Сталий розвиток людства», створений на базі факультету соціології та управління ресурсний центр зі сталого розвитку, проведена секція у двох міжнародних науково-практичних конференціях, проведена низка круглих столів, та презентації регіонального представництва проекту на базі ЗНУ, студенти-волонтери отримують громадянський досвід у проекті, наші студенти беруть участь у дебатних змаганнях, творчих конкурсах та літніх школах.

Але ми не обмежились організаційною, науковою та навчально-методичною роботою. У Запорізькому національному університеті досліджуються технології енергозбереження та втілюються у практику діяльності вишу, студенти-фізики відкривають нові технології енергозбереження, які вкрай необхідні Україні, вивчаються екологічні, економічні, соціальні виміри місцевого розвитку, орієнтованого на громаду.

Ми висловлюємо вдячність усім нашим колегам, партнерам і друзям, а саме координаторам від проекту, представникам облдержадміністрації та облради, райадміністрацій та райрад, сільських, селищних та міських рад за їх небайдужість та спільну віддану роботу, спрямовану на мобілізацію громад, на соціальний розвиток, на покращення життя.

З повагою,


ректор
Запорізького національного університету Микола Фролов


Каталог: jspui -> bitstream -> 123456789
123456789 -> Використання науково-технічних бд у наукових дослідженнях Васильєв О. В., к т. н
123456789 -> Розвиток банківського споживчого кредитування
123456789 -> Реферат дипломна робота містить 128 сторінок, 17 таблиць, 21 рисунок, список використаних джерел з 108 найменувань, 6 додатків
123456789 -> Методичні рекомендації до організації самостійної роботи студентів заочної форми навчання
123456789 -> Методичні рекомендації для студентів денної форми навчання Оздоровче і прикладне значення занять
123456789 -> «Аналіз розподілу та використання прибутку банку»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   61
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка