Стиль і мода, завдання моделюванняСторінка1/7
Дата конвертації24.02.2017
Розмір0.72 Mb.
ТипРеферат
  1   2   3   4   5   6   7
РЕФЕРАТ

на тему:


Стиль і мода, завдання моделювання

Розвиток і вдосконалення перукарського мистецтва тісно пов'язані з еволюцією суспільства, підвищенням загального рівня культури. У всі часи робота перукарів була спрямована на те, щоб прикрасити зовнішність людини, зробити її привабливішою.Що ж таке зачіска? На це питання можна відповісти так: це волосся, укладене в певну форму із застосуванням різних видів укладання, завивки, різноманітних стрижок.

У зачісці найяскравіше проявляється подих епохи, вона відтво­рює національні та расові риси, класову приналежність, соціальний стан у суспільстві, а також ознаки статі та віку. Завдяки зачісці можна підкреслити привабливість обличчя і завуалювати деякі не­доліки. Певний відбиток накладають на зачіску особисті смаки та індивідуальні погляди її власника. Сукупність цих понять визначає стиль людини.Стиль — це конкурентна, стінка, складна мода епохи, в якій мода виражає економічний стан, політичні погляди, розвиток куль­тури, ставлення до зовнішнього світу. На формування індивідуаль­ного стилю людини можуть впливати літературні образи, твори живопису, образи кіногероїв, поняття зі світу музики, особливо тан­цювальної, що в наш час часто породжують цілі стильові напрями. Характерні особливості цих напрямів виявляються в індивідуальних стилях різних людей. У своїй роботі майстер це враховує, причому в більшості випадків при індивідуальному моделюванні бере ці стилі за основу.

Нині розрізняють декілька стилів.

1. Класичний. Характерний стриманістю, відсутністю екст­равагантних, гостро модних кольорів і ліній як у макіяжі, так і в одязі та зачісках. Прикраси повинні бути стриманими й ви­шуканими. Стиль створює враження елегантності, рівноваги, впевненості в собі. Клієнти, які обрали класичний стиль, зазви­чай не схильні до сміливих експериментів, знають собі ціну, не поступаються своїми власними переконаннями. Цей стиль до­речний у багатьох ситуаціях — від неформальної до офіційної (рис. 10.1).


Рис 10.1 Класичний стильКаталог: Raznoe
Raznoe -> Звіт директора загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №6 Лисичанської міської ради Луганської області за 2013 – 2014 навчальний рік
Raznoe -> Довідка Основні особливості мови квітів Сучасне використання мови квітів
Raznoe -> Реферат на тему: " Характеристика прянощів"
Raznoe -> Історія перукарського мистецтва
Raznoe -> Реферат на тему: " Історія вузлів. Основні типи вузлів, техніка їх виконання" Ми щодня в'яжемо вузли. Можна сказати, з них починається наш день: ми зав'язуємо шнурки черевиків, краватки, пояси
Raznoe -> Кольористика в індійській культурі. Її художні стилі
Raznoe -> Конкурс Оголошення Увага! Шановні гімназисти! З 26 по 30 листопада 2012 року
Raznoe -> Реферат на тему: " Рибні блюда Китаю (морепродукти: риба, краби, креветки та інше). Оформлення І подача блюд."
Raznoe -> Реферат на тему: Чоловічі модельні зачіски Модель 1 Стрижку починають з нижньопотиличної зони
Raznoe -> Чинники, що формують сприятливий інвестиційний клімат в Україні


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка