Світова література. 11 клас. Посібник для вчителя. Частина Деражня, 2011Сторінка1/6
Дата конвертації20.11.2018
Розмір1.15 Mb.
#65268
  1   2   3   4   5   6
Деражнянський районний методичний кабінетДеражня 2011Світова література. 11 клас. Посібник для вчителя.Частина 2.

Деражня, 2011.- с. 88
Рекомендовано методичною радою Деражнянського районного методичного кабінету (протокол № 1 від 22. 02. 2011 року)

Упорядники: творча група учителів зарубіжної літератури (Волошина О.С., Сунік Г.І., Фурман Т.В., Демчишина Л.В., Гуменюк А.С., Трохимчук С.М., Скорбатюк Л.С., Слободанюк Н.В.)
Рецензент: Піщенко Н.С. – методист РМК

Шановні колеги!


Даний посібник містить матеріали з тем, що вивчаються в 11 класі за програмою академічного рівня і може бути корисним як для вчителів, так і для учнів.

В книзі презентовані матеріали до вивчення програмових творів: компакт-біографії авторів, аналіз художніх творів, опорні схеми, таблиці, різнорівневі завдання, цікаві факти, нестандартні думки.

Запропоновані матеріали мають пізнавальний, цікавий характер, дадуть змогу поєднати традиційні та інтерактивні методи викладання літератури, забезпечать партнерську діяльність вчителя і учнів на уроці.

Посібник допоможе вчителю створити власні яскраві, неповторні уроки, а також зробить процес залучення учнів до скарбів світової літератури ефективним і творчим.

Успіхів, нових знань, гарного настрою!БЕРТОЛЬТ БРЕХТ (1898-1956).

Нові ідеї дістають найчіткіше формування у

боротьбі зі старими ідеями.

Б.Брехт
Л.Фейхтвангер так оці­нив творчість Бертольта Брехта: «Нетерплячий поет Брехт написав вірші і перші п'єси третього тисячоліття. Ті , хто живе сьогодні, передчува­ють його значення; лише майбутні покоління зрозуміють його творчість у повному обсязі».

Драми Брехта, осяяні філософською і соціа­льною думкою, глибоко розкривають важливі конфлікти нашої доби, тож ставляться на сценах усіх театрів світу.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка