Технології виконання зачісок різних епохСторінка1/6
Дата конвертації05.01.2017
Розмір0.65 Mb.
ТипРеферат
  1   2   3   4   5   6
РЕФЕРАТ

на тему:


Технології виконання зачісок різних епох

Єгипет. Для виконання єгипетської зачіски (рис. 8.1 а, б, в, г) необхідно розділити вогке волосся прямим проділом над чолом, гладенько розчесати. Відокремити волосся скроневих і потилич­ної зон у шаховому порядку. Починати закрутку на стержні пот­рібно з нижньопотиличної зони. Верхній ряд слід накручувати таким чином, щоб тім'яна зона залишалася гладенькою. Кінчики волосся скручують джугутоподібно і фіксують гелем. Після того як волосся висохне, його розчісують гребінцем, створюючи об'ємну форму. Кінчики волосся знову формують у джгутоподібні форми й фіксують спеціальними зажимами, бажано золотистого кольору. Зачіску можна прикрасити аксесуарами, характерними для давньоєгипетської доби (ободи, квітки лотоса, духмяний конус, змія-урей та ін.).

Ассирія та Вавилон. Для виконання жіночої зачіски ассирій­ська-вавилонської (рис. 8.2) необхідно на вогке волосся нанести гель. Наступним етапом буде розподіл волосся над чолом пря­мим проділом і виконання у верхній зоні «холодних хвиль» за допомогою пальців рук і гребінця. Кінчики волосся, що залиши­лися, заплітають у дрібні коси й висушують. Після того як на межі з кісками хвилі зафіксовані невидимками, кіски розпліта­ють і надають волоссю дрібної хвилястої текстури. До нижньо-потиличної зони прикріплюють постижерний виріб з оформле­них в декілька рядів буклів. Постиж з'єднують із хвилястим, вільно оформленим волоссям. Зачіску прикрашають квітами, ободом або діадемою.

Стародавня Греція. Для виконання давньогрецької жіночої зачіски (рис. 8.3) потрібно вологе волосся розподілити таким чином: відокремити по крайовій лінії тонкі пасма, а зверху во­лосся, що залишилося, накрутити на бігуді діаметром приблизно 1 см. Після того як воно висохне, бігуді знімають і розчісують волосся, надавши йому пишності. На маківці прикріплюють кар­кас і поступово пасмо за пасмом накручують на нього волосся, закріплюючи його невидимками, шпильками й фіксуючи пасма лаком.

а бв г

Рис. 8.1. Виконання жіночої єгипетської зачіски:а розподіл волосся; б — закрутка волосся; в — оформлення зачіски;

гзагальний вигляд
Дрібні пасма, що залишилися по крайовій лінії, необхідно укласти в кільця (локони, дрібні буклі). Поверх зробленої конс­трукції треба пов'язати стрічку, яка буде додатково укріплювати зачіску і прикрашати ЇЇ.

Каталог: Kyltyra
Kyltyra -> Реферат сучасна західна культура План Вступ. Свобода І насильство. Елітарність І масовість. Плюралізм та уніфікація. Технізація. Культура нового часу. Постмодерн. Висновок. Вступ
Kyltyra -> Культура Стародавньої Індії та Стародавнього Китаю
Kyltyra -> Реферат з латинської мови студентки групи 1в гончар Анастасії Василівни Вінниця 2009р. План
Kyltyra -> Антична культура: Давній Рим
Kyltyra -> Реферат Композиційні закономірності творів образотворчого мистецтва
Kyltyra -> Традиційне вбрання Карпат
Kyltyra -> Український одяг XIV-XVIII ст
Kyltyra -> Реферат на тему: " Художня культура Київської Русі"
Kyltyra -> Реферат на тему: Зачіски стилю бароко


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка