Тема: Рух у моєму місті Кривий Ріг МетаСторінка1/6
Дата конвертації23.09.2022
Розмір1.67 Mb.
#93523
  1   2   3   4   5   6
Urok

Тема: Рух у моєму місті Кривий Ріг
Мета: повторити, систематизувати та узагальнити знання розділу «Механічний рух»;
продовжити формування вмінь і навичок застосування знань до розв’язання стандартних і нестандартних задач з використанням між предметних зв’язків (математики, історії, географії); розширити практичні навички використання набутих знань в життєвих ситуаціях; розвивати вміння працювати в команді, діяти згуртовано, ефективно, оперативно;
виховувати в учнів інтерес до наукових знань та практичну значимість цих знань в житті людини, виховувати відповідальне ставлення до справи, старанність, уважність, толерантність, впевненість у власній силі та віру в позитивний кінцевий результат.
Тип: урок-змагання
Обладнання: індивідуальні картки, малюнки (або слайди за наявності комп’ютера та мультимедійного проектора), калькулятори, географічна карта (3 шт.), лінійка (3 шт.), пісковий годинник.
Життя вимагає руху
Аристотель


Хід уроку

  1. Організаційний момент

  2. Оголошення мети та завдань уроку

Р озділ, який ми з вами вивчали досить тривалий час добігає до завершення. Тому ми сьогодні на уроці узагальнюємо та повторюємо матеріал. Рух є невід’ємною частиною існування матерії, але проявляється по різному. Ми ознайомилися з механічним рухом, при цьому наводили безліч прикладів як рухомих так й нерухомих тіл. Прикладом таких об’єктів є транспортні засоби, які людина використовує в повсякденному житті.
Далеко ходити не будемо, звернемося до транспортних засобів, які є у нашому місті й всі ми використовуємо їх, пересуваючись по місту та навіть за його межами. Впізнаєте деякі з них на малюнках (на слайдах)? (Звернути увагу учнів до малюнків на дошці або на екран). Давайте перерахуємо їх. (Заслухати виступи учнів про транспортні засоби: трамвай наземний та підземний (швидкісний), тролейбуси, автобуси, маршрутне таксі, потяги міжміського сполучення, автомобілі, літаки та інші.). Так ось, сьогодні вам будуть з апропоновані завдання та задачі, зміст яких пов’язаний саме з транспортом.  1. Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка