Тема уроку: «Моя школа» Клас: 5 Тема: Моя школа. Цілі: розвивальна : розвивати фонематичний слух, вміння спілкуватись, увагу, пам’ять



Дата конвертації20.11.2018
Розмір99 Kb.
#65309
ТипУрок
Урок англійської мови в 5 класі

Тема уроку:

«Моя школа»

Клас: 5

Тема: Моя школа.

Цілі:

розвивальна:

- розвивати фонематичний слух, вміння спілкуватись, увагу, пам’ять;

- розвивати творчі здібності учнів;

- розвивати вміння письмово оформлювати і передавати інформацію;



освітня:

- організувати роботу з оперування лексико-граматичним матеріалом з теми «Школа» на рівні монологічного або діалогічного висловлювання, міні-монологу, речення;



  • вдосконалювати навички аудіювання, оволодіння мовними засобами для здійснення іншомовного спілкування;

  • вчити учнів працювати в групі та в парі;

виховна:

  • виховувати позитивне ставлення учнів до вивчення англійської мови;

  • виховувати в учнів зацікавленість щодо розширення своїх знань, досягнення ситуації успіху кожного співучасника творчого процесу та його максимальної самореалізації.

Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань.

Форми уроку: робота в парах, дидактична гра, проектна робота.

Обладнання: роздатковий матеріал з лексикою, піснею та іншими видами робіт, диск з піснями «Школа», екран, проектор, електронні презентації в Microsoft Power Point.
Хід уроку

Діяльність вчителя

Форма роботи та прогнозована діяльність учнів

І. Підготовка до сприйняття іншомовної інформації (занурення у мовне середовище). Мотивація діяльності учнів.

I. Організаційний момент.

Greeting. ( 20 сек.).

T. Good morning! I’m glad to see you here. How are you? I’m sure you are ready for active work.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів.

Do you know what event will happen in Donetsk this summer? Yes, Euro 2012. That’s why the knowledge of English is especially actual in Donetsk. And today we have a good chance to compose our own rules on how to learn and improve this language.



III. Reporting theme and aims of the lesson.

The theme of the lesson is “My school”.

Our aim for today is summarizing the information that you’ve learned during this topic. You’ll speak about school, classrooms and subjects at school.


Учні вітаються.

Учні записують у зошити тему урока.


IV. Підготовка до сприйняття іншомовної інформації.

Warming-up:

Учні працюють індивідуально, виконують завдання (знайти зашифровані слова), після виконання озвучують результати; 2 хв.).



T. You should find and guess what are the letters under every clock and what word is hidden behind them.

(

20.00

10.45

15.00

18.00

18.00

17.15






















15.00

8.30

17.15

17.15













)

Yes, you’re right! I propose you to make a final tour in the school. And now we’re at School Hall.




Гра « Секретний годинник» (A secret clock).

Правила гри: за допомогою спеціальної таблиці розгадати подані у шифрі слова за темою «Школа».
Прогнозовані відповіді учнів:

school hall

Самоперевірка

  1. Повторення лексичного матеріалу (фронтальна бесіда):

Учні називають класи за малюнками (використання презентації в Microsoft Power Point; 3 хв.).

Завдання етапу: повторити назви шкільних кабінетів.

T. And now I propose you to revise our vocabulary, I mean the words we’ve learned during the theme “School”. Look at these pictures and name them.

Учні переглядають слайди у презентації, даючи відповідь до кожного слайду. Взаємоконтроль.



Прогнозовані відповіді учнів:

A sports ground

A Gym

A Maths classroom



A Geography classroom

An Assembly Hall

An English classroom

A Canteen

A Library

An IT class



  1. Застосування лексичного матеріалу

  1. Асоціативний кущ. (5 хв.)

Учні працюють фронтально. Засвоєння відповідної системи знань.

Задача етапу – розвиток універсальних способів мислення (встановлення відповідності).

Завдання: поєднати опис шкільних кабінетів з їх назвами.

T. Let’s gо to the library! A goоd book can give us a description of every classroom. Your task is to match descriptions of schoolrooms with their names.

Учні зачитують опис класних кімнат та дають відповіді.

Самоперевірка.

Прогнозовані відповіді учнів:


1) IT classroom

a) All pupils like such school subject as computing. There is the Internet in this classroom.

2) Canteen

b) Pupils usually have lunch there, they also can buy a carton of juice or a bot

3) Gymle of water.


c) All pupils like to go there, because they like physical training lessons.

4) Library

d) There are a lot of interesting old and new books in it.

5) Assembly Hall

e) We organize concerts and parties when we celebrate our holidays. The pupils sing songs and dance modern and folk dances and perform plays there.

6) Sports ground

f) You can see it behind the school. Sometimes pupils have physical training lessons there.

7) English classroom

g) There are English books and vocabularies there, there is a map of Great Britain on the wall.




  1. Діалогічне мовлення (Робота в парах (5 хв.):

Учні працюють у парах і складають діалоги, використовуючи подані фрази (використання «смайлів» з надписами.

Задача – розвиток комунікативних навичок.

T. Now, let’s go to the computer class! We often use emoticons (I mean smiles), while typing something.

I propose you to use these emoticons to work in pairs and answer the question “How did you like this week at school?”

Усне схвалення роботи учнів.


Учні читають зразок, поданий на екрані.

Користуючись виразами з описом емоційного стану на картках, учні складають діалоги за зразком.
Прогнозовані відповіді учнів:

A: How did you like your first day at school?

B: It was great fun! And what about you?

A: It was normal.

(It was normal.

It was OK.

It was all right.

It was great!

It was lovely!

It was exciting!

It was fantastic!

It was not very good.

It was not so bad.

It was awful.

It was bad.

It was dull.)



  1. Cкласти розклад уроків на тиждень (робота в групах (5 хв.):

Мета – застосувати знання в нестандартних умовах.

Учні складають розклад занять з наданих назв уроків, попередньо озвучуючи їх.



T. And now let’s go to the teacher’s room! Imagine that you are working at a new timetable. What subjects would you like to add to your timetable?



Умови поділу на команди: дві різнорівневих команди. Учні працюють у двох командах біля дошки.

Завдання: написати назви шкільних уроків та додати його до свого розкладу.

Виправлення помилок та само оцінювання учнів.



Прогнозовані відповіді учнів:





Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Lesson 1

Maths

Geography

Reading

Biology

Russian

(break)
















Lesson 2

Ukrainian

French

Literature

Maths

Literature

(break)
















Lesson 3

History

Art

Maths

Physics

French

(break)
















Lesson 4

Physical education

Literature

Chemistry

English

Writing

(break)
















Lesson 5

Physics

Physical education

History

Geography

Biology

(break)
















Lesson 6

English

Literature

English

IT

IT



  1. Фізкультхвилинка (2 хв.):

Задача – застосувати здоров’язберігаючий елемент уроку, створити психолого-емоційну базу для створення проекту.

T. Let’s go to the gym! Let’s do some physical exercises before we continue our trip. Repeat after me!
If you're happy and you know it clap your hands
if you're happy and you know it clap your hands
if you're happy and you know it then your face will surely show it
if you're happy and you know it clap your hands
(repeat and exchange clap your hands with stomp your feet and then say ok!)

Учні виконують фізичну розминку стоячи, повторюють рухи за вчителем.



  1. Проектна робота «We learn English»:

А) Підготовка до проектної роботи (6 хв.):

Учні працюють у парах (різнорівневий склад: високий рівень – достатній рівень, достатній рівень – середній рівень, високий рівень – середній рівень), складаючи речення.



Задача – розвиток творчих здібностей, впровадити диференціальний підхід.

Завдання: Скласти речення за поданою таблицею, погодитись або не погодитись з тезами.

T. At last we came to the English classroom. This is our final part of excursion. Let’s see what do we have here.

Work in small groups. Discuss these sentences and explain your thoughts concerning every situation.


B) Проектна робота (робота в парах (12 хв.):

Мета – скласти певні правила та рекомендації за темою «We learn English»

T. Now I propose you to design your leaflets «We learn English» and display it in class. Add your own thoughts and ideas to this leaflet.

Учні складають речення за поданою на екрані таблицею, погоджуються з цими реченнями або ні. Якщо ні – пояснюють свою точку зору (використання елементів дискусії).


Прогнозовані відповіді учнів:

We can listen and sing English songs. – I agree. It helps us to learn new words and expressions.

It is good to read books in English. – I think it’s true. We get to know a lot of interesting about the world and language.

Учні працюють самостійно в парах, складаючи власні рекомендації щодо вивчення англійської мови.

По закінченні вони групою представляють свої думки класові.


  1. Рефлексія (5 хв.):

Учитель проводить рефлексію з учнями.

T. Did you like our lesson?

What difficulties did you have?

Why?

Was our work easy?

What helped you?

How did you manage the work today?

What could you add to that?

What new have you discovered for yourselves?

Учні дають відповіді на питання вчителя.



  1. Підсумки уроку ( хв.):

Учитель підводить підсумки уроків, узагальнюючи, що було зроблено, що учні запам’ятали та що їм сподобалось найбільше, а також оцінює учнів за роботу на уроці.

T. – This lesson we revised a lot of words concerning our topic, we created our own leaflet that can help оthers to improve their knowledge of English language. We improved our common knowledge of English.

Thank you for your work today. You showed us good educational achievements.





  1. Домашнє завдання (1 хв.):

Учитель дає завдання додому.

Завдання: написати письмо другу.

T. Write a letter to your friend from another Ukrainian city. Try to convince him/her that it is important to study English. Give him/her some advice on how to learn a foreign language.

Завдання виведено на екрані.



Учні записують у щоденники завдання додому.




Каталог: Files -> downloads
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> Науковий керівник : учитель стасюк о. С. Консультанти: батьки, бібліотекар, вчитель географії
downloads -> Реферат з основ корекційної педагогіки та спеціальної психології на тему: Психолого-педагогічна допомога сім'ям, які мають дітей з порушенням у розвитку
downloads -> Образотворче мистецтво
downloads -> Чернігівська міська централізована бібліотечна система
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Визначні місця України краю незвіданих красот
downloads -> Розрахунок сил І засобів по ліквідації нс


Поділіться з Вашими друзьями:




База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка