Тематичний план практичних занять з акушерства для аспірантів на 2019-2020 навчальний рік модуль фізіологічний перебіг вагітності, пологів та післяпологового періодуСкачати 248.5 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації13.05.2022
Розмір248.5 Kb.
#91921
  1   2   3
Тематичний план практичних занять з дисципліни Акушерство та гінекологія
КРОК - 3 (дист. навч.), Основні принципи доказової медицини

«Затверджую»
Проректор з навчальної роботи
Проф. Гумінський Ю.Й.
«30» серпня 2019 року


ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН
ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ З АКУШЕРСТВА
для аспірантів
на 2019-2020 навчальний рік


МОДУЛЬ 1. Фізіологічний перебіг вагітності, пологів та післяпологового періоду
п/п

Тема

К-ть годин


Ведення фізіологічної вагітності. Гравідограма. Визначення життя і смерті плода. Визначення допологової відпустки і дати пологів.

5


Причини початку пологів. Регуляція пологової діяльності. Передвісники пологів, прелімінарний період. Біологічна готовність організму до пологів, шкала Бішопа. Пологові сили, зміни в матці. Біомеханізми пологів при передньому і задньому видах потиличного передлежання. Клінічний перебіг пологів. Ведення пологів. Акушерська допомога та моніторинг стану роділлі та плода в пологах. Партограма. Знеболювання пологів.

5


Фізіологія післяпологового періоду. Клініка післяпологового періоду. Зміни в організмі породіллі, статевих органах, молочних залозах. Догляд за породіллею. Лікувальна фізкультура. Гігієна породіллі. Профілактика післяпологових захворювань. Концепція грудного вигодовування. Профілактика та лікування гіпогалактії.Післяпологова відпустка. Післяпологова контрацепція, метод лактаційної аменореї.

6


Анатомо-фізіологічні особливості періоду новонародженості. Оцінка новонародженого за шкалою Апгар. Первинний туалет новонародженого, дотримання теплового ланцюжка. Догляд і годування новонароджених. Організація роботи відділення новонароджених. Медична деонтологія і етика лікаря.

7

Скачати 248.5 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка