Тиждень хімії і фізики Девізом цього тижня стали слова «Немає нічого більш винахідливого, ніж природа.»Сторінка1/4
Дата конвертації08.05.2017
Розмір1.24 Mb.
  1   2   3   4

Тиждень хімії і фізики


Тиждень хімії і фізики

Девізом цього тижня стали слова «Немає нічого більш винахідливого, ніж природа.» Цицерон

Ми живемо в такий час, коли хімія і фізика проникли до всіх сфер життя. Від дня свого народження, ще не усвідомлюючи цього, людина починає «спілкуватися» з хімією і фізикою. Малюк одержує іонітне молоко, яскраві іграшки, школяр – портфель, ручку, зошити.

Без цих наук не можна виплавити метал, побудувати корабель, виготовити машину. З хімією і фізикою пов’язана поява нових джерел енергії, створення  синтетичних матеріалів із властивостями, яких не мають природні, освоєння космосу.

Хімія і фізика, як науки, дуже потрібні і корисні тоді, якщо вони в «руках» людей, що мають глибокі і міцні, компетентносні знання з цих предметів. Тоді ці люди приносять велику користь суспільству, не допускають ніяких екологічних катастроф, дбають про чистоту навколишнього середовища, ведуть здоровий образ життя.

Саме виховання екологічної культури в учнів, поглиблення практичних знань з хімії і фізики, розвиток творчих здібностей в учнів -   це було найголовніше завдання, яке поставили перед собою вчителі хімії Арутюнова О.О. і фізики Мітіус В.І., плануючи тиждень.

Тиждень проходив з 02.02 2015 по 06.02 2015

Було оголошено план проведення тижня фізики і хімії в школі. В тижні приймали участь учні 5-11 класів. Для того, щоб розповісти про науку хімія були залучені учні 2-4 класів. Під час тижня вся школа була прикрашена плакатами з висловами відомих вчених про хімію і фізику, малюнками, ребусами.

Учні випустили газети на тему «Хімія і життя », «Роль хімічних елементів для організму людини» «Відомі фізикики», «Роль води в організмі людини», «Ні наркотикам, алкоголізму, тютюнопалінню».

Під час тижня було проведено конкурс робіт «Ні наркотикам, алкоголізму, тютюнопалінню» по номінаціям: оповідання , реферати, плакати серед учнів 5-11 класів; вікторина «Фізика навколо нас» серед учнів 7-9 класів; знайомство з таємничим (цікаві досліди для учнів 2-6 класів); доповідь, яку підготували учні 10 класу «Його ім'я завжди залишиться в науці»; театралізована гра «Колобок», яку підготували учні 6-А класу; екскурсія «Мій улюблений напій «Кока кола»» для учнів 9 класу; загадки та прислів’я «Фізика та фолькльор» для учнів 8-9 класу; гра «Пентайм» для учнів 8 класу, яку підготували учні 10 класу; Хімія з дитинства ( мультфільм «Кролик - хімік») для учнів 5 класів; фізики сміються (цікаві відомості про життя вчених) для учнів 10 класу; фізична вікторина «Закони постійного струму» для учнів 9 класів; приказки та прислів’я з фізичним змістом для учнів 8 класу; хімічна лабораторія «Досліджуємо якість продуктів» для учнів 11 класу;Знайомство з таємничим (цікаві досліди для учнів 2-6 класів)Каталог: uploads -> editor
editor -> Особливості культур заходу і сходу Презентація до уроку (9 клас)
editor -> Конкурс «Учитель року 2016»
editor -> Індивідуальний характер перевірки
editor -> Відділ освіти Нікопольської міської ради Комунальний заклад «Нікопольська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №8»
editor -> Методичні рекомендації щодо організації роботи в групах продовженого дня./ Упорядник Л. В. Пономаренко Пирятин: рмк, 2015
editor -> Гайдаренко Світлана Анатоліївна
editor -> Сталий розвиток суспільства
editor -> Бібліотечні уроки для учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів 2013 Греджева Н. О
editor -> Календарно-тематичне планування уроків з художньої культури на І семестр для 9-11 класів. Художня культура 9 – 11 класи Розробка змісту навчальної програми «Художня культура»
editor -> Методичні рекомендації щодо ведення класних журналів Упорядник: Сергата Світлана Миколаївна завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Новомиргородської районної державної адміністрації


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка