Урок математики в 1 класі (за програмою розвивального навчання) Методична ідея та розробка: вчителя початкових класів



Сторінка1/3
Дата конвертації20.11.2018
Розмір0.87 Mb.
#65517
ТипУрок
  1   2   3
Брилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Урок математики в 1 класі

(за програмою розвивального навчання)

Методична ідея та розробка:

вчителя початкових класів

Дудченко Валентини Володимирівни

2013

Урок математики, 1 клас (РН)

Дудченко Валентина Володимирівна

вчитель початкових класів

«Спеціаліст вищої категорії»

Брилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Цюрупинського району

Херсонськоїобласті

Тема. Опис процесу зрівнювання за допомогою графічної моделі та знакової.

Мета:1) систематизувати знання дітей про способи зрівнювання;

2) моделювання способів за допомогою схем та формул;

3) учитися оцінювати виконану роботу;

4) учитися працювати в парах, групах.


Обладнання. Таблиці зі схемами, формулами, посуд, терези.

Тип уроку.Урок розв’язання окремих задач.
Хронометраж уроку
І. Ситуація успіху 4

ІІ. Розв’язання окремих задач

1. Написання цифр 2.5

2. Складання нерівностей 3.5

3. Зрівнювання величин 9

4. Фізкультхвилинка 1

5. Моделювання способів за допомогою схем та формул 7

6. Робота над задачею. 7

ІІІ. Рефлексія 1

Всього: 35 хвилин
Хід уроку

І. Ситуація успіху.

- Сьогодні я знову запрошую вас у чарівну, незвичайну країну, яка зветься Математика.

- З чим ми працюємо на уроках математики? (з величинами)

- З якими саме?

- Що ми вміємо з ними робити? (порівнювати, будувати схеми, записувати формули, зрівнювати)

Бесіда.

-У країні Математика є багато таємниць, часто відбуваються дива, пригоди…

- Згадайте, про пригоди якого героя ми з вами не раз говорили на уроці? (Незнайки).

- А чому він не зміг з’явитися останній раз? (не вистачило сиропу)- А сьогодні він нарешті обіцяв до нас приїхати.

- Хочете?

- Ось і він. Зустрічайте! (заходить хлопчик в костюмі Незнайки)







- Доброго дня, Незнайку!

- Дякуємо за візит. І сподіваємося, що у тебе сьогодні все гаразд? Готовий працювати? Тоді розв’яжи задачу!

- Скажи, скільки буде 2 та 5?

- Не знаю!

- Як не знаю! Ось я візьму і покладу тобі в кишеню дві копійки й п’ять. Скільки буде?

- Нічого не буде.

- Як нічого не буде?

- А того не буде, що в мене в кишені дірка!

- Зрозуміло. Я бачу тобі знову потрібна наша допомога.



- Діти, допоможемо Незнайкові?

Каталог: attachments
attachments -> Обґрунтування вибору проблеми
attachments -> Обладнання: комп’ютерні слайди, тексти поезій Архілока, Тіртея Актуалізація опорних знань
attachments -> Урок з Зарубіжної художньої культури 11 клас Культова арабо-мусульманська архітектура
attachments -> Склад і функції крові. Лабораторна робота. Мікроскопічна будова крові людини та жаби
attachments -> Серцево судинні
attachments -> Тема: Хімія та їжа Девіз: Хіміки це ті, хто дійсно розуміють світ!
attachments -> План Пояснювальна записка. Тема Науково-теоретична підготовка вчителя фізичної культури. Тема Питання педагогіки та психології в фізичному вихованні
attachments -> Урок Обміркуйте ситуацію


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3




База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка