Урок навчання грамоти Розробила та провела вчитель початкових класів Дворецька Алла Іллічна Вишневе



Сторінка1/8
Дата конвертації06.02.2019
Розмір3.8 Mb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6   7   8
Міністерство освіти та науки України

Відділ освіти Києво – Святошинської районної державної адміністрації

Вишнівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3

Урок навчання грамоти

Розробила та провела

вчитель початкових класів

Дворецька Алла Іллічна

Вишневе

2016 р.

Тема: Закріплення звукових значень букви Юю. Звуко – буквений аналіз

слів. Опрацювання оповідання М. Коцюбинського «Десять

робітників», вірша І. Січовика «Руки».



Мета: Закріпити знання учнів про звукові значення букви Юю;

формувати навички читання слів і текстів з цією буквою;

розвивати мислення, мовлення, увагу;

виховувати любов до праці, людей праці.



Обладнання: комп’ютер, мікрофон, підручник, зошит для друкування.

Хід уроку

І. Організація класу.

1. Ось дзвінок сигнал нам дав -

Працювати час настав.

Тож і ми часу не гаймо,

Урок скоріше починаймо.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.

Сьогодні у нас - незвичайний урок.

Сьогодні ми зробимо ще один крок

В країну відому, у місто чудове,

Що нас чекає й збагачує мову.

Всі сядьте рівненько, працюйте уважно,

Потрапить туди буде зовсім неважко. ( Слайд 1)

- Ми з вами відправляємося у подорож до цього міста на чарівному автомобілі.

- Щоб потрапити у це чудове місто , потрібно отримати квиток – пропуск.

Щоб його отримати, потрібно виконати деякі завдання.



1. Робота над скоромовкою.

( Слайд 2)



Юля юшку вранці їла.

Юля юшки не любила.

Мама Юлю так любила,

Що за неї юшку з’їла.

( Всі разом вимовляємо скоромовку, щоразу – швидше).



2. Вправи на дихання.

А – о – у – и – і – е

Е – і – и – у – о – а

3. Гра «Впіймай звук»

Вчитель називає певний звук, читає вірш, а діти плескають у долоні, почувши цей звук.

- Так, розумники, всі гарно вимовляли скоромовку, всі старалися, отже всі сідаємо у чарівний автомобіль і вирушаємо до нашого міста.

(Слайд 3)





ІІІ. Повідомлення теми уроку.

- Скажіть, який звук часто зустрічається у скоромовці, яку ми вимовляли? А який звук ми ловили у віршику? Правильно, звук [ ю ].

- Отже, тема уроку ( Слайд 4):



- Чого ж ми з вами очікуємо від цього уроку? Нових знань, нових умінь.

- Тож починаємо подорож по нашому місту.


Каталог: Files -> downloads
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> Науковий керівник : учитель стасюк о. С. Консультанти: батьки, бібліотекар, вчитель географії
downloads -> Реферат з основ корекційної педагогіки та спеціальної психології на тему: Психолого-педагогічна допомога сім'ям, які мають дітей з порушенням у розвитку
downloads -> Образотворче мистецтво
downloads -> Чернігівська міська централізована бібліотечна система
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Визначні місця України краю незвіданих красот
downloads -> Розрахунок сил І засобів по ліквідації нс


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка