Урок: Як перевести PowerPoint в pdfСторінка1/2
Дата конвертації03.03.2022
Розмір3.38 Mb.
#91083
ТипДоклад
  1   2
Переклад документа PDF в PowerPoint
Аналіз існуючих програм підготовки спортсменів в ДЮСШ та ШВСМ, Аналіз діяльності федерації легкої атлетики України, (Щудло) Еволюція теорії системи підготовки спортсменів

Переклад документа PDF в PowerPoint

Іноді доводиться отримувати документи не в тому форматі, в якому хотілося. Залишається або шукати способи прочитати даний файл, або перевести його в інший формат. От саме про розгляд другого варіанту варто поговорити докладніше. Особливо, коли це стосується файлів PDF, які потрібно перевести в PowerPoint.
зміст

 • Перетворення PDF в PowerPoint

  • Спосіб 1: Nitro Pro

  • Спосіб 2: Total PDF Converter

  • Спосіб 3: Abble2Extract

 • висновок

 • Питання та відповіді

Перетворення PDF в PowerPoint
Зворотний приклад конвертації можна подивитися тут:
урок: Як перевести PowerPoint в PDF
На жаль, в даному випадку програмою для презентацій не передбачено функції відкриття PDF. Доводиться використовувати тільки стороннє ПО, яке якраз і спеціалізується на конвертації даного формату в різні інші.
Далі можна ознайомитися з невеликим списком програм для конвертації PDF в PowerPoint, а також принципом їх роботи.
Спосіб 1: Nitro Pro

Порівняно популярний і функціональний інструментарій для роботи з PDF, в тому числі і конвертацією таких файлів в формати додатків пакета MS Office.
Завантажити Nitro Pro
Перекласти PDF в презентацію тут дуже навіть просто.

 1. Для початку слід завантажити в програму потрібний файл. Для цього можна просто перетягнути потрібний файл в робоче вікно програми. Також можна зробити це стандартним способом - зайти у вкладку «Файл». 1. У меню, вибрати «Відкрити». Збоку з'явиться перелік напрямків, де можна знайти потрібний файл. Пошук можна здійснювати як на самому комп'ютері, так і в різних хмарних сховищах - DropBox , OneDrive і так далі. Після вибору потрібної директорії збоку будуть відображатися варіанти - наявні файли, шляхи навігації і так далі. Це дозволяє ефективно шукати необхідні об'єкти PDF. 1. Як підсумок, потрібний файл буде завантажений в програму. Тепер тут його можна переглянути. 1. Щоб почати конвертування, потрібно зайти у вкладку «Перетворення». 1. Тут потрібно вибрати пункт «В PowerPoint». 1. Відкриється вікно перетворення. Тут можна зробити настройки і звірити всі дані, а також вказати директорію. 1. Для вибору шляху збереження потрібно звернутися до області «Повідомлення» - тут потрібно вибрати параметр адреси.  • За замовчуванням тут задано «Папка з вихідним файлом» - конвертована презентація збережеться туди ж, де знаходиться документ PDF.

  • «Задана папка» розблокує кнопку «Огляд», щоб в браузері вибрати папку, куди зберегти документ.

  • «Запитати у процесі» означає, що дане питання буде поставлено вже після завершення процесу конвертації. Варто зазначити, що такий вибір буде додатково навантажувати систему, оскільки перетворення відбуватиметься в кеші комп'ютера.

 1. Щоб налаштувати процес конвертації, потрібно натиснути кнопку «Параметри». 1. Відкриється спеціальне вікно, де всі можливі настройки розсортовані по відповідним категоріям. Варто звернути увагу, що різних параметрів тут дуже багато, тому не варто тут що-небудь чіпати без наявності відповідних знань і прямої необхідності. 1. В кінці всього цього потрібно натиснути кнопку «Перетворення», щоб почати процес конвертації. 1. Перекладений в PPT документ буде перебувати в зазначеній раніше папці.

Варто відзначити, що головним недоліком даної програми є те, що вона відразу намагається наполегливо вбудуватися в систему, щоб з її допомогою за замовчуванням відкривалися як документи PDF, так і PPT. Це дуже заважає.
Спосіб 2: Total PDF Converter

Дуже відома програма для роботи з конвертацією PDF у всілякі формати. Вона також працює і з PowerPoint, так що не можна було не згадати про це.
Завантажити Total PDF Converter

 1. У робочому вікні програми відразу видно оглядач, в якому і слід відшукати необхідний файл PDF. 1. Після того, як він буде обраний, праворуч можна буде переглянути документ. 1. Тепер залишається натиснути вгорі на кнопку «PPT» з фіолетовою іконкою. 1. Відразу відкриється спеціальне вікно для настройки перетворення. Зліва відображені три вкладки з різними настройками.
  1   2
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка