Урок є основною організаційною формою навчально-виховної роботи і процесу навчання, що базується на власній організаційній методиці та психологічних засадахСторінка1/8
Дата конвертації22.03.2020
Розмір4.14 Mb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6   7   8
Анотація
Урок є основною організаційною формою навчально-виховної роботи і процесу навчання, що базується на власній організаційній методиці та психологічних засадах.

Нестандартний урок — це імпровізоване навчальне заняття, що має нетрадиційну структуру, та незвичайний задум і організаційну форму.

Правильна побудова нетрадиційного уроку має не тільки навчальне, а й виховне значення, сприяє не лише засвоєнню знань, а й формуванню зібраності, організованості та дисципліни учнів. Тому урок має відповідати організаційним, дидактичним, психологічним, етичним та санітарно-гігієнічним вимогам, які тісно пов'язані між собою, доповнюють одна одну.

В збірці представлені розробки нестандартних уроків географії до різних тем шкільного курсу з використання інтерактивних комп’ютерних технологій та інноваційних форм і методів навчання. Це уроки узагальнення та систематизації знань та уроки вивчення нового матеріалу, проведенні у формі прес – конференції, подорожі, мандрівки.

Зміст уроків та методи і прийоми їх проведення дібрано так, щоб зацікавити учнів; розвивати їхні нахили та здібності, активізувати мислення, пізнавальну діяльність, створюють атмосферу співтворчості, більш міцному засвоєнню знань та підвищують інтерес учнів до природничих наук.

Такий підхід активізує розумову діяльність учнів, а значить приводить ​до нестандартних рішень, легкому засвоєнню основних географічних понять та закономірностей.

Нестандартні уроки для учнів і для вчителя - це «педагогічна майстерня», це можливість їм розкрити знання, вміння, проявити свою творчість.

Сподіваюся, що пропоновані розробки стануть для вчителів географії ще однією можливістю самореалізації, творчого підходу до своєї праці, поштовхом для подальшого фахового зростання.


Зміст


  1. Анотація 3

  2. « Уміє вчити той, хто вчить цікаво » 5

  3. Урок – подорож « Природні зони Африки» 7 клас 6 - 18

  4. Урок – мандрівка « Океани » 7 клас 19 - 27

  5. Урок – прес – конференція 8 клас 28 - 42

« Рослинний покрив та тваринний світ України

Охорона й відтворення »

6. Бібліографія 43

« Уміє вчити той, хто вчить цікаво ».

« Я – вчитель – ідеал і приклад.

Я – крок дитини в світ добра

Віддам любов і серце дітям,

Щоб в них душа моя жила . »


Тема: ПРИРОДНІ ЗОНИ АФРИКИ

7 клас

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка