Уроку на тему "Meine Lieblingstiere"



Дата конвертації19.11.2018
Розмір52.5 Kb.
#64999
ТипУрок
Розробка уроку на тему “Meine Lieblingstiere” з досвіду роботи вчителя німецької мови гімназії №1 Буймістр О.Г.
Дата:

Тема уроку: Meine Lieblingstiere

Мета уроку:

Практична: вчити учнів вживати нову лексику до теми, розвивати навички діалогічного мовлення.

Освітня: розширити знання учнів про утворення речень з модальним дієсловом können і заперечною часткою nicht.

Пізнавальна: ознайомити учнів з різними видами тварин та їхніми особливостями.

Розвиваюча: розвивати інтелектуальну, емоційну сфери особистості учнів та їх мовленнєву реакцію.

Виховна: виховувати в дітях любов до тварин.

Обладнання уроку: підручник, робочий зошит, аудіо-диск, граматичні схеми, роздатковий матеріал.

Тип уроку: комбінований

Використана література: Das neue Deutschmobil. Підручник 1. – Курс для вивчення німецької мови для дітей: Навчальний посібник. – Київ: Методика, 2011р. - 128 стор.

Хід уроку

I. Початок уроку

1. Привітання

L: - Guten Tag, liebe Kinder. Ich bin froh euch heute zu sehen. Setzt euch!

2. Введення в мовне середовище:

L: - Gebt die Antworten auf die Fragen.

Wie ist das Wetter heute? Regnet es? Scheint die Sonne? Wie ist der Himmel? Der wievielte ist heute? Wann hast du Geburtstag? Frage bitte deine Mitschülerin, „котра година“? Um wie viel Uhr stehst du auf? Wer fehlt heute?



II. Основна частина уроку

1. Оголошення теми та мети уроку

L: - Wie heißt das heutige Thema? Wir beginnen die Arbeit am Thema „Meine Lieblingstiere“. Heute sprechen wir über verschiedene Tierarten. Außerdem wiederholen wir den grammatischen Stoff – Modalverb können.

2. Розвиток усного мовлення (робота над текстом)

L: - Kinder, macht bitte eure Bücher auf der Seite 88 auf. Wie heißt der Text? Jetzt lest den Text der Reihe nach und übersetzt ihn. (Учні читають і перекладають текст „Willis Tierlexikon“)

3. Опрацювання лексики до теми

L: - Schüler, seht bitte auf die Tafel. Lest die Wörter und übersetzt sie. Neue Wörter schreibt in eure Vokabelhefte. (Учні читають по черзі слова і перекладають їх, нові слова записують у словники)

Willis Tierlexikon



das Nashorn носоріг die Pflanze рослина gefährlich - небезпечний

die Schlangeзмія das Fleischм'ясо fressen - їсти

der Affe - мавпа der Fisch - риба kriechen - повзти

die Robbe - тюлень klettern - лазити

der Tiger - тигр tauchen - пірнати

das Krokodil - крокодил robben - плазувати

der Elefant - слон

das Zebra - зебра

der Papagei - папуга
4. Індивідуальна робота над роздатковим матеріалом

L: - Jeder bekommt eine Karte mit einem Rätsel. Ihr sollt dieses Rätsel lesen und ein Tier erraten. (Кожен учень отримує картку із загадкою і самостійно її відгадує. Потім учні по черзі називають тварин, яких вони відгадали)

  • Das Tier ist grau. Was ist das?

  • Das Tier ist lustig. Was ist das?

  • Das Tier ist 6 Meter lang. Was ist das?

  • Das Tier ist 6000 Kilogramm schwer. Was ist das?

  • Das Tier kann sprechen. Was ist das?

  • Das Tier frisst Pflanzen. Was ist das?

  • Das Tier kann tauchen. Was ist das?

  • Das Tier frisst Fleisch. Was ist das?

  • Das Tier frisst Fisch. Was ist das?

5. Повторення граматичного матеріалу (модальне дієслово können)

L: - Kinder, wie übersetzt man das Verb können? Erinnern wir uns, wie man dieses Verb konjugiert. (Один учень відмінює дієслово können)

6. Розвиток діалогічного мовлення

L: - Jetzt macht bitte eure Bücher auf der Seite 89 auf, Übung 2. Was können die Tiere? Was können sie nicht? Fragt euch gegenseitig. (Учні називають тварин і те, що вони вміють робити).

  • Was kann der Pinguin?

  • Er kann tauchen, schwimmen und laufen.

  • Kann ein Pinguin fliegen?

  • Nein, er kann nicht fliegen.

  • Was kann das Känguru?

  • Es kann springen.

  • Kann ein Känguru schwimmen?

  • Nein, es kann nicht schwimmen.

7. Виконання письмової вправи на карточках на закріплення граматичного матеріалу

L: - Schüler, jetzt bekommt ihr die Karten. Ihr sollt schreiben, welches Tier was kann?

schwimmen – tauchen – fliegen – klettern

springen – laufen – robben – kriechen

1. Das Krokodil kann gut schwimmen und tauchen.

2. Der Papagei ___________________________________________________

3. Der Tiger _____________________________________________________

4. Die Robbe ____________________________________________________

5. Das Nashorn __________________________________________________

6. Der Elefant ____________________________________________________

7. Die Schlange __________________________________________________

8. Das Zebra _____________________________________________________

9. Die Affe ______________________________________________________


8. Аудіювання

L: - Kinder, macht eure Bücher auf der Seite 90 auf, Übung 3. Hör das Lied und singt mit. Findet hier den Reim.

Was Tiere können
Viele Tiere können springen,

Können Krokodile singen?

Robben können sehr schnell tauchen.

Sag mal, können sie auch rauchen?

Du kannst ja mal das Tierbuch fragen,

Tierbuch fragen, Tierbuch fragen.

Das kann dir die Antwort sagen, da steht alles drin.

Papageien können fliegen,

Schlangen nicht, die bleiben liegen.

Tiger können ganz laut fauchen.

Können Zebras denn auch tauchen?

Du kannst ja mal das Tierbuch fragen.

Affen können prima tanzen,

Fressen Elefanten Pflanzen?

Können Nashörner gut sehen?

Sag mal, können sie schnell gehen?

Du kannst ja mal das Tierbuch fragen.
III. Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання

L: - Und jetzt eure Hausaufgabe. Zu Hause macht Übung 1, Seite 88 und beschreibt euer Lieblingstier. Nächstes Mal sollen sie das erzählen.

2. Підведення підсумків та оцінювання уроку

L: - Also, ihr habt heute sehr fleißig gearbeitet. Ich bin mit der Stunde zufrieden. Ihr bekommt solche Noten…

3. Прощання

L: - Steht auf! Die Stunde ist zu Ende. Auf Wiedersehen!



Каталог: images
images -> На реферат надається письмова рецензія передбачуваного наукового керівника або іншого фахівця, призначеного приймальною комісією
images -> Програма для складання вступного іспиту до аспірантури
images -> Принципи реалізації наукової діяльності університету: активна участь у формуванні та
images -> Віртуальна виставка праць викладачів об’єднання сільськогосподарських бібліотек Житомирської області за 2014 рік
images -> Медсестринство в геронтології та геріатрії
images -> Гостра дихальна недостатність
images -> Програма вступного випробування з іноземної мови (англійська, німецька, французька) за професійним спрямуванням
images -> Розвиток вітчизняної системи електронних наукових видань
images -> Програма м. Івано-Франківськ, 2011 міністерство охорони здоров’я україни


Поділіться з Вашими друзьями:




База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка