Узагальнення знань за темою «Західноєвропейські держави в ХVІ першій половині ХVІІ ст.»Сторінка1/6
Дата конвертації22.09.2022
Розмір30.7 Kb.
#93514
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6
8892

Урок № Всесвітня історія 8 В клас
Тема: Узагальнення знань за темою «Західноєвропейські держави в ХVІ — першій половині ХVІІ ст.».
Мета: повторити та узагальнити матеріал із відповідної теми;розвивати в учнів уміння аналізувати та узагальнювати матеріал, робити висновки, порівняння, висловлювати власну точку зору й аргументувати її; сприяти виникненню в учнів зацікавленості до історичних подій,виховувати вміння працювати в команді.
Обладнання: мультимедійна презентація,картки із завданнями,дерево запитань.
Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань;урок-змагання.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Оголошення теми та мети уроку(слайд 1-2 ).
Доброго дня!Сьогодні ми підійшли до завершального етапу вивчення історії країн Західної Європи в XVI-XVII столітті. Нарешті ми зламаємо «Стіну необізнаності»,яка постала перед нами на початку вивчення розділу. Отже тема нашого уроку «Узагальнення з теми «Країни Західної Європи в XVI-XVII столітті»»
Впродовж вивчення теми ви подорожували,досліджували,вивчали сторінки історії розвитку країн Західної Європи в період XVI-XVII ст..,тому сьогодні прийшов час продемонструвати усі свої знання і вміння та закріпити вивчений матеріал.
II Мотивація навчальної та пізнавальної діяльності учнів.
Налаштування учнів на позитивний настрій.
Робота з епіграфом :«Зібратися разом – це початок,триматися разом-це прогрес,працювати разом-це успіх «(Г.Форд). Сьогодні разом працює команда «Дворяни мантії» під керівництвом капітана Красноголового Дмитра ,команда «Дворяни шпаги» під керівництвом капітана Топчія Іллі та команда «Іконоборці» під керівництвом Ткач Анни.
Для початку вам потрібно ознайомитись з правилами проведення уроку –змагання.(роздати учням правила та продемонструвати їх на екрані)
Дорогі діти,хочу побажати вам успіху,терпеливості виваженості у відповідях та безумовно перемоги. А оцінювати ваші результати буде наша лічильна комісія,яка виставлятиме зароблені вами бали у бланки з завданнями.


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка