Виконання плану роботи Лановецької районної державної адміністрації за березень 2017 року



Скачати 481.75 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації29.05.2018
Розмір481.75 Kb.
#40491
ТипВиконання плану
  1   2
ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова Лановецької

районної державної адміністрації

Ю.І.СІРАНТ



18 квітня 2017 року

ЗВІТ

про виконання плану роботи Лановецької районної державної адміністрації за березень 2017 року

п/п

Заплановані заходи (відповідно до плану роботи)

Термін виконання (відповідно до плану)

Виконання запланованих заходів (місце проведення, фактична дата проведення, хто проводив, інформування громадськості, досягнуті результати тощо. У разі невиконання – вказати причину)

1

2

3

4

І. Питання для розгляду на засіданні колегії районної державної адміністрації:

1.1.

Про роботу системи цивільного захисту за 2016 рік та визначення завдань з питань цивільного захисту району на 2017 рік

31.03.


засідання колегії райдержадміністрації проведено 31 березня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного та розглянуто питання:

1. Про роботу системи цивільного захисту за 2016 рік та визначення завдань з питань цивільного захисту району на 2017 рік

2. Про підсумки роботи агропромислового комплексу за 2016 рік та підготовку до проведення комплексу весняно-польових робіт в 2017 році

Додатково розглянуто питання :

3. Про реалізацію Урядової програми „теплі кредити” в районі

За результатами розгляду питань видано розпорядження. Інформація про засідання колегії висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.



1.2.

Про підсумки роботи агропромислового комплексу за 2016 рік та підготовку до проведення комплексу весняно-польових робіт в 2017 році

ІІ. Наради при голові і заступниках голови райдержадміністрації:

2.1.

Оперативна нарада при голові районної державної адміністрації з керівним складом райдержадміністрації, начальниками управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

щопонеділка

13, 22, 27 березня проведено наради при голові райдержадміністрації. Оформлено протокол, надано доручення. Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

2.2.

Нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації гуманітарної сфери.

щопонеділка

проведено наради при першому заступнику голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації гуманітарної сфери. Оформлено протоколи, надано доручення. Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

2.3.

Нарада з працівниками апарату райдержадміністрації.

щопонеділка

проведено наради з керівниками підпорядкованих підрозділів з питань економіки.




Додатково проведено:

2.4.







про роботу медичних закладів та стан фінансування сфери охорони здоров’я району йшлось на нараді, яку 1 березня провів голова районної державної адміністрації Юліан Сірант з працівниками медицини району за участю голови районної ради Руслани Кушнір, першого заступника голови РДА Олександра Батожного та заступника голови Володимира Кравчука, заступника голови райради Віталія Гресика.

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.



2.5.







13 березня голова районної державної адміністрації Юліан Сірант за участю Лановецького міського голови Романа Казновецького та заступника голови райдержадміністрації Володимира Кравчука провели зустріч з керуючою Лановецьким відділенням Ощадбанку  Тетяною Кухарською по питанню «теплі кредити».

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.



2.6.







22 березня заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравчук провів нараду з учасниками АТО, на якій розглянули питання  забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками. Проаналізовано можливості забезпечення відповідно до побажань, викладених у зверненнях.

«Питання забезпечення учасників бойових дій антитерористичної операції землею знаходиться на особистому контролі голови районної державної адміністрації Юліана  Сіранта. Спільно з органами місцевого самоврядування, ми маємо вжити вичерпних заходів», - підкреслив Володимир Кравчук, звертаючись до працівників земельної служби, присутніх на нараді.

На території району сільськими та міською радами зарезервовано земельні ділянки для 224 учасників АТО на площі 323 га.  На даний час звернулося 163 учасники АТО яким передбачається виділення 304 га.

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.



ІІІ. Засідання комісій, штабів, оргкомітетів:

3.1.

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації

24.03.

проведено 31.03.2017 року. Протокол №2 від 31.03.2017

3.2.

Засідання районної спеціальної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

ІІ декада

31.03.2017 року протокол №2 проведено засідання районної спеціальної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.



3.3.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Лановецькій районній державній адміністрації

По мірі поступлення заяв

15 березня проведено засідання комісії. Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.



3.4.

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання при районній державній адміністрації

20.03.

перший заступник голови райдержадміністрації О.Батожний провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу. Розглянуто 79 звернень. Згідно рішення комісії, на підставі актів матеріально-побутових умов сімей, управлінню соціального захисту населення:

1) Призначити державну соціальну допомогу 35 малозабезпеченим сім’ям.

2) Призначити субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 44 сім’ям.

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.



3.5.

Засідання комісії по призначенню одноразових грошових допомог громадянам

29.03.

29 березня відбулося засідання комісії по призначенню одноразових грошових допомог громадянам при районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О.М.Батожного.

Розглянуто 40 заяв громадян. Задоволено та виділено матеріальну допомогу на суму 22 800 гривень зокрема:

- 21 заявникам виділено 11 800 грн. на лікування та в зв’язку з важким матеріальним становищем;

- 17 заявникам –10000 грн. – учасникам бойових дій в зоні АТО;

- 2 заявникам1000 грн. учасникам бойових дій в Афганістані

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.



3.6.

Засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

16.03.

16 березня перший заступник голови райдержадміністрації О.Батожний провів засідання спостережної комісії при райдержадміністрації.

3.7.

Засідання робочих груп по підготовці питань на засідання колегії райдержадміністрації

ІІ декада

проведено засідання робочих груп по підготовці питань на засідання колегії райдержадміністрації.

3.8.

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

щосереди

проведено 2 засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, де розглядались справи про продовження виплат допомоги 6 внутрішньо переміщеним особам.

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.



3.9.

Засідання районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Лановецькому районі

16.03.

В Лановецькій районній адміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу. В ході роботи  розглянуто 2 питання: стан співпраці служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту РДА щодо виявлення неповнолітніх, які схильні до  вживання алкоголю та наркотичних речовин; про організацію та виконання протитуберкульозних заходів, підготовку та проведення  місячника до всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом із забезпеченням інформування населення з актуальних питань протидії туберкульозу.

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.



3.10

Засідання координаційної ради суб‘єктів профілактичної роботи щодо запобігання вивчення неповнолітніми правопорушень та злочинів Лановецької районної державної адміністрації

16.03.

31 березня проведено засідання координаційної ради суб‘єктів профілактичної роботи щодо запобігання вивчення неповнолітніми правопорушень та злочинів Лановецької районної державної адміністрації


3.11

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

по потребі

27 березня проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій


Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

3.12

Засідання оргкомітету по організації та проведення заходів з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка

І декада

2 березня голова районної державної адміністрації Юліан Сірант провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення заходів з нагоди Дня народження Т.Г.Шевченка. В засіданні взяли участь голова районної ради Руслана Кушнір, секретар міської ради Олена  Сувалко.

В райцентрі урочисті заходи відбудуться 9 березня о 12.00 год. біля пам'ятника Т.Г.Шевченку.

В програмі: покладання квітів до пам'ятника, вітання усіх присутніх представниками влади та громадськості,  святковий концерт в районному будинку культури. 

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.


3.13







22 березня першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Батожним проведено засідання районної координаційної ради з питань національно – патріотичного виховання дітей та молоді.

Під час засідання обговорили питання методичного супроводу патріотичної складової виховної роботи учнівської молоді, підтримку сімей та надання соціальних послуг  учасникам АТО та затвердили план засідань координаційної ради на 2017рік.

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.


Додатково проведено:

3.14

Комісія з альтернативної (невійськової) служби




17.03.2017 року протокол №1 проведено засідання комісії з альтернативної (невійськової) служби. На засіданні розглядались 2 справи громадян України виконання військового обов'язку яких суперечить їхнім релігійним переконанням

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.



3.15

Міжвідомча група з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати




10.03.2017 року проведено засідання Міжвідомчої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати де розглядалось питання аналізу статистичних даних щодо установ, організацій та суб’єктів господарської діяльності на яких заробітну плату виплачують нижче встановленого мінімуму.

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.



3.16







Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравчук 1 березня провів засідання комітету з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсів перевізників приміських маршрутів. На засіданні було зазначено, що згідно з чинним законодавством в шостому номері районної газети «Голос Лановеччини» від 03 лютого 2017 року було опубліковано оголошення про проведення конкурсу для визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Лановецького району. Протягом встановленого терміну для участі у конкурсі прийнято 1 пакет документів від філії «Тернопільавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс».

Комітет визначив дане підприємство робочим органом, що здійснюватиме організацію забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсів перевізників.

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.


3.17







Про функціонування на території Лановецької міської ради свиноферми ПАП «Агропродсервіс» йшлось на засіданні робочої групи щодо вивчення законності діяльності на території Лановецької міської ради свиноферми ПАП «Агропродсервіс»  ( с. Оришківці, вул. Загребельна 7), яке відбулось 2 березня 2017 року.

Участь в засіданні взяли представники: державної екологічної інспекції у Тернопільській області - Голінський Ю.В., головного управління Держпродспоживслужби – Марків В.І., Гурський О.Й., управління держпраці у Тернопільській обл. – Марків О.І., управління екології і природних ресурсів у Тернопільської області Груніна С.О.,  начальник слідчого відділення Лановецького ВП Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській обл. Хайдаров Р.В. активні громадяни.

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.


IV. Відзначення пам’ятних дат, професійних свят, інших масових заходів:

Заходи з нагоди відзначення державних та професійних свят:

4.1.

Заходи до Дня землевпорядника

12.03.

підготовлено привітання на офіційному веб-сайті райдержадміністрації

4.2

Заходи до річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка.

09.03.


9 березня мешканці та гості м.Лановець, керівники району та міста, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості в честь Дня народження українського Пророка поклали квіти до пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. А потім у районному будинку культури відбувся святковий концерт.

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.



4.3.

Заходи до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

20.03.

підготовлено привітання на офіційному веб-сайті райдержадміністрації




Додатково проведено:

4.4.







З нагоди Дня українського добровольця у районній державній адміністрації 13 березня відбувся круглий стіл за участю воїнів-добровольців з Лановеччини.

Участь в засіданні взяли голова районної ради Руслана Кушнір, перший заступник голови РДА Олександр Батожний, Лановецький міський голова Роман Казновецький, представник Лановецького відділення безоплатної правової допомоги Оксана Жмака, голова громадської організації «Воїни АТО Лановецького району» Дмитро Харчук. Засідання розпочав голова районної державної адміністрації Юліан Сірант:

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.


4.5.






17 березня у Ланівцях відбулися заходи з нагоди 100-річчя створення Центральної Ради.


Інформація про засідання колегії висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.



V. Робота з кадрами:

5.1.

Нарада-навчання державних службовців апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

14.03.

14 березня проведено нарада-навчання державних службовців апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

5.2.

Нарада керівників закладів освіти району.

15.03.

22 березня 2017 року  проведено нараду  керівників загальноосвітніх навальних закладів району,   на   якій  розглянуто   питання  про  завершення атестації  педагогічних  працівників  у  2016-2017  навчальному  році, про підсумки участі  шкіл району  в  ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних дисциплін,   про завершення   навчального   року  та  проведення  державної підсумкової  атестації,  підготовку до оздоровлення дітей у літку 2017 року. Також обговорено питання щодо реалізації заходів з відзначення  75-ї річниці створення УПА, проведення благоустрою пришкільних територій.

Інформація висвітлена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.



5.3.

Нарада з культпра­цівниками району

22.03


проведено нараду з культпра­цівниками району у відділі культури

(протокол № 15 від 22.03.2017 р.)



5.4.

Педрада "Збагачення професійного рівня новими, прогресивними методами та забезпечення засобами навчання"

31.03


не проведено

5.5.

Нарада з головними лікарями сільських лікарських амбулаторій та з медичними працівниками Центру ПМСД

16.03.

нараду з головними лікарями сільських лікарських амбулаторій та з медичними працівниками Центру ПМСД проведено

Каталог: data -> upload -> publication -> lanovetska
publication -> Методичні рекомендації куратору студентської групи за темою Психологічні особливості агресивної поведінки Розробили
publication -> Методичні рекомендації куратору студентської групи денної І заочної форм навчання за темою віл-інфекція І снід в Україні
publication -> Інформація про виконання пунктів 2, 3 статті 1 та статті 3 Указу Президента України від 12 квітня 2007 року №297 "Про заходи з відзначення подій Української революції 1917 1921 років та вшанування пам'яті її учасників"
publication -> Запрошуємо творчих школярів Тернопільщини до участі в конкурсі!
publication -> Україна в революційну добу
publication -> Концепція ощадливого виробництва посідає визначне місце серед теоретичних та практичних надбань сьогодення, які знаходять своє відображення у значному розмаїтті концепцій та бізнес-моделей. Концепцію ощадливого виробництва
publication -> Верба В. А. канд екон наук, доцент двнз «кнеу імені Вадима Гетьмана», Україна бізнес-моделювання у процесі розвитку підприємства анотація
lanovetska -> І. Роль Державної програми у забезпеченні економічного і соціального розвитку України в 2012 році
lanovetska -> Звіт про виконання плану роботи сектором з питань освіти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за квітень 2015 року № заходу в плані

Скачати 481.75 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2




База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка