Виконання плану роботи виконавчого комітету Прилуцької міської ради за ІІІ квартал 2014 рокуДата конвертації14.10.2018
Розмір75.5 Kb.
#52255
ТипВиконання плану


Інформація

про виконання плану роботи виконавчого комітету

Прилуцької міської ради за ІІІ квартал 2014 року
У плані роботи виконавчого комітету міської ради на ІІІ квартал
2014 року заплановано 12 засідань виконавчого комітету, проведено – 8
(2 засідання не відбулись у зв’язку з відсутністю кворуму, 1 – у зв’язку з відсутністю матеріалів для розгляду, засідання, заплановане на 30 вересня, перенесено на 2 жовтня). 5 засідань виконавчого комітету були проведені у розширеному форматі. За результатами розгляду виконавчим комітетом було ухвалено 100 рішень виконавчого комітету міської ради.

На виконання документів органів влади вищого рівня у ІІІ кварталі


2014 року було ухвалено 11 рішень виконавчого комітету.

На контролі у звітному періоді планом передбачено 14 рішень виконавчого комітету. Інформації по всіх рішеннях надані виконавчому комітету вчасно. 7 рішень виконавчого комітету знято з контролю у зв’язку з виконанням, решта – залишаються на контролі.

Планом роботи виконавчого комітету міської ради на ІІІ квартал
2014 року було визначено розглянути, як основні, наступні питання:

1. Про стан виконавської дисципліни та роботу з документами в управліннях, відділах та секторах міської ради у І півріччі 2014 року.

2. Про стан організаційної роботи в управліннях, відділах та секторах міської ради за результатами І півріччя 2014 року

3. Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до міської ради за І півріччя 2014 року.

4. Про стан розгляду звернень суб’єктів господарської діяльності та громадян міста стосовно видачі документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг за підсумками І півріччя 2014 року.

5. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Прилуки за І півріччя 2014 року.

6. Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 10 червня 2014 року № 237 „Про підготовку навчальних закладів міста Прилуки до роботи в новому 2014-2015 навчальному році”.

7. Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від


15 квітня 2014 року № 176 „Про затвердження заходів по роботі підприємств житлово-комунального господарства міста Прилуки у весняно-літній період 2014 року та підготовці до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років”.

Для підготовки матеріалів по вищезазначених питаннях на засідання виконавчого комітету утворювалися робочі групи, які очолювали заступники міського голови за напрямками роботи. На засідання виконавчого комітету для обговорення цих питань запрошувались посадовці, депутати міської ради, представники підприємств, установ, організацій міста.

У звітному періоді ухвалення рішень виконавчого комітету, що носять ознаки регуляторності, планом не передбачалось.
Організаційно-кадрова робота проводилась згідно плану.

Щотижня проводились наради міського голови з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів, завідувачами секторів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення міста та кожну першу середу місяця з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів, завідувачами секторів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення міста, керівниками комунальних підприємств та державних установ міста.

На нарадах розглядалися питання життєдіяльності міста та питання виконання планів заходів Прилуцької міської ради на тиждень, звернень громадян та суб’єктів господарської діяльності, доручень міського голови.


Наради

Всього

Під головуванням міського голови

Під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Сивенка О.І.

проведено

10

8

2

запротокольовано

10

8

2

розглянуто питань

20

17

3

Особистий прийом громадян проводився згідно графіку. На прийом до міського голови запрошувались депутати міської ради, юристи та посадовці міської ради, в компетенції яких питання, що розглядалися.

Конкурси на заміщення вакантних посад посадовців місцевого самоврядування проводились відповідно до законів України в визначені терміни.

З метою підвищення кваліфікаційного рівня посадовців міської ради, відповідно до окремо визначеного та затвердженого міським головою плану проводились навчання працівників міської ради. У ІІІ кварталі 2014 року було проведено одне навчання на тему: „Про порядок розроблення міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання” (відповідальний за підготовку питання – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сивенко О.І.) та позапланово одне навчання на тему: „Електронний документообіг” (відповідальний за підготовку питання – начальник відділу з питань комп’ютеризації міської ради Кальян О.В.).

Структурними підрозділами міської ради продовжується планомірна робота щодо участі у проектах та програмах.

Так, станом на кінець вересня 2014 року в рамках реалізації Комплексної міської програми „Соціальна підтримка сім’ї, дітей та молоді на 2014-
2016 роки” спеціалістами Прилуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було здійснено 136 інспектувань сімей та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. Протягом звітного періоду на соціальному супроводі перебувало 23 сім’ї, яким постійно надавалися соціальні послуги, спрямовані на подолання складних життєвих обставин.

З метою формування у суспільстві налаштованості на здоровий спосіб життя у ІІІ кварталі 2014 року в загальноосвітніх навчальних закладах, Прилуцькій виховній колонії проводилися заходи з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, шкідливих звичок, ранніх статевих стосунків та відбулись лекторії щодо відповідальності неповнолітніх за скоєння злочину.

З метою підготовки до адаптації та реінтеграції у суспільстві осіб, що перебувають у місцях позбавлення волі, 22 вихованцям Прилуцької виховної колонії було надано 121 соціальну послугу. 6 особам, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, надано 16 послуг, спрямованих на вирішення соціально-побутових проблем.

При відділенні акушерства, гінекології та репродуктивного здоров’я комунального лікувально-профілактичного закладу „Прилуцька центральна міська лікарня” продовжує роботу консультаційний пункт, де читаються лекції для вагітних жінок щодо профілактики ВІЛ-інфекції, СНІДу. За звітний період 3 вагітним жінкам надано 33 соціальні послуги, груповими заняттями охоплено 20 осіб.

Службою у справах дітей міської ради реалізується Міська цільова програма „Соціальний захист дітей міста” на 2011-2016 роки. За відповідний період поточного року статусу „дитина-сирота”, „дитина, позбавлена батьківського піклування” набула 1 дитина. На даний час вирішується питання щодо влаштування її під опіку (піклування). На кінець звітного періоду на обліку служби у справах дітей міської ради перебуває 1 сім’я як кандидати в усиновлювачі, 2 сім’ї – як кандидати у прийомні батьки. Ведеться взаємопідбір „дитина-родина”.

Відділ культури і туризму міської ради у ІІІ кварталі 2014 року працював над реалізацією завдань, визначених програмами:  • „Розвиток культури на 2013-2016 роки” (здійснювались заходи щодо забезпечення сталої динаміки розвитку культурно-мистецьких закладів міста, створення сприятливих умов для професійної, самодіяльної художньої творчості, збереження та розвитку музейних закладів міста, міської бібліотечної системи);

  • „Розвиток туризму на 2013-2016 роки” (з метою популяризації міста Прилуки та створення сприятливого іміджу працівниками Прилуцького краєзнавчого музею ім.В.І.Маслова було проведено 21 екскурсію по відділах музею та 3 екскурсії по місту; на базі музею діють курси „Школа юних екскурсоводів”);

  • „Розвиток музейної справи на 2012-2015 роки” (з метою поповнення музейних фондів досліджуються теми: „Жертви комуністичного режиму”, „Історія Полтавсько-Берлінського ордена Леніна Червонопрапорного важкобомбардирувального авіаційного полку”, „Українська народна сорочка кін.ХІХ – поч.ХХ ст.”);

  • „Мистецька освіта м.Прилуки на 2012-2015 роки” (у школах естетичного виховання проводилась робота, спрямована на розвиток дитячої творчості; створювались умови для індивідуальної та колективної творчості, доступності отримання дітьми міста якісної мистецької освіти, підтримки у розвитку їх творчого потенціалу, самореалізації та постійного духовного самовдосконалення);

  • „Поповнення бібліотечних фондів Прилуцьких міських бібліотек на 2012-2016 роки” (продовжується робота, спрямована на поповнення бібліотечного фонду, який на кінець звітного періоду налічує 177 тис.книг).

Реалізуючи міську цільову Програму „Розвиток фізичної культури та спорту на 2013-2017 роки”, сектором по фізичній культурі та спорту міської ради було здійснено ряд заходів, спрямованих на залучення всіх верств населення міста до регулярних занять фізичною культурою та спортом, формування здорового способу життя, досягнення високих спортивних результатів на змаганнях різних рівнів.

Так, на високому організаційному рівні було проведено: турнір з шахів, присвячений Міжнародному дню шахів, змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, паркового волейболу та футболу; відбулось відкриття Спартакіади школярів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

В рамках заходів щодо створення муніципальної ГІС міста Прилуки у
ІІІ кварталі 2014 року були опрацьовані дані по назвах вулиць та номерів будинків з генплану міста, що створюється за участі фахівців управління містобудування та архітектури міської ради в системі AutoCAD, для унесення в бази ГІС на платформах Easy Trace та QGIS.

На виконання заходів Проекту „Автоматизована система муніципальної статистики” протягом звітного періоду спеціалістами управління економічного розвитку міської ради було зібрано та узагальнено статистичні дані у сферах: „Населення”, „Міський бюджет. Доходи”, „Міський бюджет. Видатки”, „Економічний розвиток”, „Централізоване водопостачання”, „Централізоване водовідведення”, „Тверді побутові відходи”, „Житловий фонд”, „Благоустрій”, „Транспорт”, „Соціальний захист”, „Охорона здоров’я”, „Освіта”, „Культура і мистецтво”.

Для участі у другому конкурсному відборі в рамках проекту SUDeP (конкурс на фінансування демонстраційних проектів по сталій енергетиці в містах, які приєдналися до Угоди Мерів) протягом липня-серпня поточного року було розроблено проект щодо модернізації зовнішнього освітлення міста Прилуки шляхом впровадження енергозберігаючих технологій, який направлено до Брюсселю у визначені Європейською комісією терміни.

У плани роботи міської ради було включено ряд заходів до Дня родини, Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України, Дня знань, Дня міста та 71-ї річниці визволення міста Прилуки від фашистських загарбників, Дня партизанської слави, Дня усиновлення, Всеукраїнського дня бібліотек та заходів в рамках проведення Прилуцького міжрегіонального Воздвиженського ярмарку.

План заходів на місяць та на тиждень формувався сектором організаційної роботи міської ради відповідно до Регламенту роботи виконавчого комітету міської ради на основі планів секторів, відділів та управлінь міської ради.

На підставі інформацій про виконання заходів, поданих структурними підрозділами міської ради, сектором організаційної роботи готувалась узагальнена інформація про виконання заходів за поточний тиждень та подавалась міському голові.

Так, протягом літнього періоду закладами освіти та культури проводилась робота щодо організації відпочинку дітей.

При загальноосвітніх закладах міста, ЦТДЮ, ДЮСШ діяли пришкільні табори з денним перебуванням.

У міському Будинку культури працював кінозал, де діти мали можливість переглядати мультфільми, у парковій зоні функціонували різноманітні атракціони. Для дітей було запропоновано безліч розважально-ігрових програм.

Працівниками краєзнавчого музею ім. В.І.Маслова проводились різноманітні екскурсії. Відбулись краєзнавчі години та діяли виставки.

23-24 серпня з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України у місті було проведено ряд урочистостей та культурно-мистецьких заходів: покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку, церемонія підняття Державного Прапора України, урочисте вручення паспортів юним прилучанам „Я – громадянин України”, святковий концерт „Україно, цвіти у любові й добрі!” та інші.

18 вересня з нагоди відзначення 71-ї річниці визволення міста Прилуки від фашистських загарбників та Дня міста були проведені наступні заходи: акція „Посади 1418 червоних тюльпанів - 1418 днів війни”, покладання квітів до меморіалів, пам’ятників, братських могил, місць поховань загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, офіційний прийом міським головою ветеранів війни та праці з нагоди 71-ї річниці визволення міста Прилуки від фашистських загарбників, загальноміський Урок мужності, відкриття стели з викарбуваними назвами всіх дивізій, які звільняли Прилуки від фашистських загарбників, в Меморіалі-сквері Вічної Слави.

В рамках Прилуцького міжрегіонального Воздвиженського ярмарку
27 вересня проведено: Всеукраїнський відкритий фольклорний фестиваль „Співоче поле”, свято Борщ-Їв, караоке патріотичних пісень та благодійний заключний концерт у підтримку Збройних Сил України.

Також відбулися: тематичні виставки, книжкова виставка-продаж „Літературна Прилуччина”, виставки-продажі продовольчих, промислових, сільськогосподарських товарів, товарів декоративного рослинництва та садівництва, виробів декоративно-прикладного мистецтва майстрів з різних регіонів України, концертні програми.Керуюча справами виконавчого

комітету міської ради В.Г.ХОДЮК
Каталог: files
files -> Інформація для вступників 2015 року до аспірантури Інституту соціології Національної Академії наук України
files -> Положення про порядок підготовки фахівців ступенів доктора філософії та доктора наук в аспірантурі (ад’юнктурі) та докторантурі вищих навчальних закладів
files -> Відділ аспірантури та докторантури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
files -> Про вступний іспит та реферат при вступі до аспірантури Інституту соціології нан україни
files -> Київський національний університет імені Тараса Шевченка
files -> Програма вступного іспиту до аспірантури зі спеціальності 22. 00. 03 соціальні структури та соціальні відносини Затверджено
files -> Принципи реалізації наукової діяльності університету: активна участь у формуванні та
files -> Портфоліо вчителя


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка