«Використання традиційних та інноваційних технологій у навчально-виховному процесі»Дата конвертації29.10.2018
Розмір34.5 Kb.
Чотирнадцятого березня цього року в ЗОШ І-ІІ ст. с. Невір відбувся науково-практичний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Використання традиційних та інноваційних технологій у навчально-виховному процесі».

Вже давно нам є відомими слова В.О. Сухомлинського: «Урок –це дзеркало загальної і педагогічної культури вчителя, мірило його інтелектуального багатства, показник його світогляду й ерудиції». Саме цей вислів характеризує основну діяльність педагогів Невірської школи, які з великою відповідальністю, творчістю та любов’ю ставляться до своєї роботи – підготовки та проведення уроків, позакласних заходів.

Свої педагогічні знахідки кожен із колег ЗОШ с. Невір представили в ході проведення виховного заходу у 1 класі (вчитель Гічук Н.В.), уроку української мови в 2 класі (вчитель Мельник Н.І.), уроку християнської етики в 3 класі (вчитель Куявович Р.М.), ділової гри в 4 класі (вчитель Шкльода С.М.), уроку математики в 5 класі (учитель Ковальчук П.Є.), уроку зарубіжної літератури в 6 класі (учитель Мельник С.О.), сюжетно-ігрового інтегрованого уроку-подорожі з фізкультури в 7 класі (вчитель Крат В.І.), уроку німецької мови у 8 класі (учитель Любчик В.С.), уроку біології у 9 класі (вчитель Гончарова О.В.).

Окрім цього, вчителі початкових класів провели майстер-класи: «Родинні обереги. Ліплення підкови із солоного тіста» (вчитель Шкльода С.М.), «Лялька-мотанка» (вчитель Куявович Р.М.), «Мішечки-обереги» (вчитель Гічук Н.В.), «Ладанки» (вчитель Мельник Н.І.).

Родзинкою науково-практичного семінару стала зустріч із Малафіїком Іваном Васильовичем - уродженцем с. Невір, професором, доктором педагогічних наук, завідувачем кафедри загальної і соціальної педагогіки та акмеології Рівненського державного гуманітарного університету, відмінником освіти, членом-кореспондентом Міжнародної академії педагогічних і соціальних наук (м. Москва), академіком Української Академії акмеологічних наук, головою вченої спеціалізованої ради із захисту кандидатських дисертацій (РДГУ, м. Рівне). Упродовж двадцяти восьми років роботи на кафедрі професор Малафіїк І.В. веде лекційний та практичний курс «Педагогіка» на факультеті математики й інформатики. У 2008–2009 рр. на кафедрі загальної педагогіки РДГУ з ініціативи Івана Васильовича було створено лабораторію на громадських засадах «Сучасний урок». Тож у день зустрічі відбулася тепла конструктивна розмова - діалог про сучасний урок, його мету і цілі, форми і методи роботи, що викликало багато запитань серед учасників семінару.

Директором школи Крат Р.В. та її заступником Куявович Р.М. було презентовано роботу навчального закладу з питань використання традиційних та інноваційних технологій у навчально-виховному процесі. На завершення заступник директора Куявович Р.М. наголосила, що сучасному вчителеві, за Я.Коменським, «всіма можливими способами потрібно запалювати в дітях гаряче прагнення до знань, до навчання», та побажала, щоб кожен педагог міг, відчуваючи себе професіоналом, гідно жити та працювати на благо України.

Учасники семінару дуже вдячні керівникам та педагогам ЗОШ І-ІІ ст. с. Невір за змістовну, творчу і теплу зустріч.

Дишко О.П., заступник директораз навчально-виховної роботи

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ветли
Каталог: Files -> downloads
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> Науковий керівник : учитель стасюк о. С. Консультанти: батьки, бібліотекар, вчитель географії
downloads -> Реферат з основ корекційної педагогіки та спеціальної психології на тему: Психолого-педагогічна допомога сім'ям, які мають дітей з порушенням у розвитку
downloads -> Образотворче мистецтво
downloads -> Чернігівська міська централізована бібліотечна система
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Визначні місця України краю незвіданих красот
downloads -> Розрахунок сил І засобів по ліквідації нс


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка