Вимоги до змісту матеріалівСкачати 28.47 Kb.
Дата конвертації19.11.2018
Розмір28.47 Kb.
#64874
ТипВимоги до оформлення
Для тих, хто хоче стати автором видавництва «Шкільний світ»

Шановні колеги!
Ми щиро вдячні за Ваше бажання стати нашим автором та чекаємо на практичні й теоретичні матеріали!

Як і в кожної творчої людини, у Вас, безсумнівно, є багато цікавих і оригінальних ідей, які Ви крок за кроком  втілюєте в життя. У Вас є своя особлива манера спілкування з дітьми, свій стиль ведення уроку, свій  унікальний досвід, здобутий кропіткою працею і перевірений часом, усе те, що робить Вас  неповторними  майстрами своєї справи. Ми постараємося донести до освітян України Ваші найкращі надбання у всій  різноманітності їх форм і способів подачі, підкреслити яскравість і своєрідність ваших творчих здобутків.    

Захоплюючись змістом матеріалу, ми часто забуваємо про дрібниці, які можуть  завадити його  правильному сприйняттю читачами або знизити його цінність. Тому, будь ласка, подбайте про те, щоб усі матеріали були доступними для сприймання, достовірними, точними та оформленими відповідно до рекомендацій видавництва.

Матеріали можна надсилати поштою (01014, м. Київ, вул. Тимірязєвська, 2), передавати через представників видавництва у Вашій області або електронною поштою. Якщо Ви не знаєте, на адресу якої редакції надіслати матеріал, відправте його на e-mail: news@1veresnya.com.ua.

Про публікацію Вашого матеріалу Вам обов’язково  повідомлять із редакції або представництва.

Авторські примірники публікацій можна отримати в головному офісі видавництва «Шкільний світ» або в регіональних представництвах протягом 60 днів з місяця виходу матеріалу.Бажаємо успіхів та сподіваємося на співпрацю!

Вимоги до змісту матеріалів
Якщо Ви плануєте опублікувати розробку уроку або матеріали до уроку, оберіть тему згідно з чинною  навчальною програмою й календарним плануванням із випередженням на 3-4 місяці.

Вкажіть, будь ласка, назву предмета, клас, тему, мету уроку, домашнє завдання та джерела, з яких узято  цитати та завдання. Формулювати тему й мету уроку слід з урахуванням дидактичної спрямованості,  відповідно до знань та вікових особливостей учнів. Якщо Ви подаєте до друку один урок, обов’язково  вкажіть його порядковий номер у вивченні теми.            

Будуючи урок на основі інтерактивних технологій навчання, складіть, будь ласка, технологічну карту  уроку (тема, мета, очікувані результати, завдання, ключові запитання, послідовність використання технологій, пам’ятки щодо роботи з технологіями тощо). Додайте пакет документів (або хоча б вкажіть  джерела), на основі якого учні мають виконувати пропоновані їм завдання. Не обов’язково цитувати  відповіді дітей, вказуйте  лише, до якого результату (висновку) мають дійти учні в процесі роботи.

Урок, як і будь-який інший драматичний жанр, може існувати у двох вимірах: сценарному (що і як ми  планували розглянути під час уроку) і постановочному (як це відбувається на практиці). З досвіду зазначимо,  що вчитель зазвичай не використовує готову розробку чужого уроку - він адаптує її до своїх учнів і власної  манери викладу матеріалу. Тож до редакції бажано подавати сценарний вид уроку, щоб кожен педагог  знайшов у ньому якусь «родзинку».       

До друку приймаємо лише авторські уроки!     

Якщо Ви плануєте підготувати теоретичні матеріали, врахуйте, що вони мають відповідати сучасним  підходам до вивчення предметів тощо.    

Крім того, подбайте про те, щоб усі матеріали були оформлені відповідно до рекомендацій видавництва.
 

Вимоги до оформлення матеріалів
Подавайте, будь ласка, готовий для друку матеріал у двох примірниках: на паперовому носії та диску — або ж надсилайте електронною поштою.

Рукопис має бути чітко надрукованим на друкарській машинці (через 2 інтервали) або на комп’ютері (через 1,5 інтервала), на білому папері звичайного формату (А4) зі стандартними берегами. Набір — лише у Word, шрифт Times New Roman 14, формули слід набирати в редакторі формул, файли називати латинськими літерами.

До рукописів, які містять задачі, обов’язково додавайте їх розв’язання.
У сценаріях свят бажано розписувати тексти пісень та ноти або вказувати використаний музичний матеріал.

Якщо в статті використано матеріали з інших видань або з Інтернету, обов’язково посилайтеся на використану літературу або відповідні сайти. Усі цитати й посилання на статті та книжки мають бути ретельно вивірені за першоджерелами. У виносці обов’язково зазначайте, звідки взято цитату, автора та назву книжки або статті, видання, в якому ця стаття опублікована, місто, видавництво, рік видання та номер сторінки.

Ілюстративний матеріал має бути чітким, контрастним, з підписом на звороті м’яким олівцем. Його слід зберігати окремими файлами у форматі .tiff (TIF) або .jpg (JPG). Малюнки додавайте до рукопису на окремих аркушах. Схеми та креслення мають бути виконані на білому папері чорною кульковою ручкою з дотриманням товщини ліній і загальноприйнятих стандартних позначень. Фотографії — надруковані на матовому папері. Також можна надсилати електронний варіант фотографій у форматі .tif (TIF) або .jpg (JPG) (розділення 300 точок на дюйм).

Слайди можуть бути використані під час друку, тільки якщо вони чіткі й надіслані не у Word, а окремою презентацією (чи окремим файлом).

Кожна подана таблиця повинна мати назву. На всі таблиці, схеми, графіки, діаграми, слайди, малюнки тощо мають бути посилання в тексті.

У рукописі слід вказати такі відомості про автора (авторів): прізвище, ім’я, по батькові (без скорочень), місце роботи, посада, домашня адреса з поштовим індексом, контактний телефон, e-mail.

До рукопису статті потрібно додати заповнену власноруч ЗАЯВУвстановленого зразка, без якої публікація не здійснюватиметься.Заява автора

До рукопису слід додавати заповнену власноруч заяву встановленого зразка (не забудьте поставити підпис), без якої стаття не буде опублікована.

Заяву автора можна відсканувати й у вигляді картинки (розширення .jpg (JPG) або .tif (TIF)) надіслати нам електронною поштою або факсом (якщо Ви не знаєте, на адресу якої редакції надіслати матеріал, відправте його на e-mail: news@1veresnya.com.ua).

Щоб ми могли при потребі швидко з Вами зв’язатися, будь ласка, вказуйте в заяві свій контактний телефон (бажано мобільний).

ПІБ ______________________________________

Місце роботи, посада ______________________________________

Контактний телефон ______________________________________

e-mail ______________________________________ЗАЯВА

Прошу розглянути з метою подальшого опублікування на паперових та електронних носіях у виданнях підприємства ____________________________________________________

(заповнюється редакцією)

мої матеріали (твір, рукопис): ______________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Не заперечую проти розміщення моїх матеріалів (твір, рукопис) на веб-ресурсах. Гарантую, що права на ці матеріали (твір, рукопис), визначені Законом України «Про авторські та суміжні права», належать мені і їх не було передано іншим фізичним або юридичним особам.

Надаю редакції право під час підготовки до друку доопрацьовувати, редагувати, перекладати, скорочувати, доповнювати надані матеріали (твір, рукопис), змінювати їх назви (заголовки та підзаголовки).

Гарантую також, що мої співавтори ____________________________________________ ________________________________________________________________________________

не заперечують проти опублікування на паперових та електронних носіях і розміщення на веб-ресурсах наданих матеріалів (твір, рукопис). У разі виникнення спорів щодо права співавторів на матеріали (твір, рукопис) зобов’язуюся відрегулювати спір самостійно, відповідно до законодавства України. Публікацію прошу здійснити на благодійних засадах.

Мене повідомили про те, що мої матеріали (твір, рукопис) не рецензуються та не повертаються. За угодою сторін взяті до друку матеріали (твір, рукопис) після закінчення річного строку зберігання підлягають знищенню.

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» виключно з метою і в рамках виконання вимог законодавства про авторські та суміжні права та податкового законодавства надаю підприємству згоду на обробку та використання моїх персональних даних, у тому числі: паспортних даних, ідентифікаційного коду та інших персональних даних.

Поштова адреса та індекс _____________________________________________________ ________________________________________________________________________________

Паспорт серія__________ № ______________, виданий ____________________________

________________________________________________________________________________«_____»______________ _________ р. Ідентифікаційний код _________________________

Автор ___________________________________ _______________ _______________

(ПІБ) (дата) (підпис)
Каталог: doc -> golovna
doc -> Вимоги до оформлення реферату до вступного іспиту в аспірантуру у рефераті мають бути висвітлені найважливіші питання, пов’язані з темою дисертаційної роботи вступника до аспірантури. Назва роботи має
doc -> Основні вимоги до реферату
doc -> Уточнення щодо оформлення документів та питання, які вступники до аспірантури задають найчастіше
doc -> Відділ аспірантури та докторантури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
doc -> Правила прийому на навчання до аспірантури Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського
doc -> Положення про аспірантуру Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського І загальні положення
doc -> Київський національний університет імені Тараса Шевченка
doc -> Програма вступного іспиту до аспірантури зі спеціальності 22. 00. 03 соціальні структури та соціальні відносини Затверджено

Скачати 28.47 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка