Віруси, їх будова та життєві цикли



Сторінка1/8
Дата конвертації23.03.2017
Розмір1.71 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ПРОФЕСІЙНИЙ ГІРНИЧИЙ ЛІЦЕЙ М.КОМСОМОЛЬСЬКА




Розробили і провели:

викладач

біології професійного

гірничого ліцею

Славна Лілія Василівна,
викладач інформатики Гарькавий Максим Сергійович

2010 рік

Тема: Віруси, їх будова та життєві цикли

Мета:

Навчальна: вивчити будову, властивості, класифікацію вірусів, ознайомитися з історією відкриття неклітинних форм життя, з’ясувати їх вплив на живу та неживу природу; розглянути специфічний механізм взаємодії вірусу і клітини;

Розвивальна: створювати умови для розвитку логічного мислення учнів, розвивати вміння аналізувати, порівнювати, робити висновки; розвивати пізнавальний інтерес при демонстрації різних способів пізнання світу, різних прийомів подачі навчального матеріалу, розвивати самоосвітню компетентність;

Виховна: виховувати в учнів позитивне відношення до навчання через мотивацію учбової діяльності, шляхом розкриття практичного значення теми виховувати потребу у здоровому способі життя.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Вид уроку: бінарний урок.

Методи роботи на уроці: проблемні, ілюстративні, інтерактивні.

Форми роботи на уроці: повідомлення учнів, мультимедійна презентація, відео демонстрація, робота в парах, фізкультхвилинка.

Обладнання: комп’ютер, проектор, екран, диск з презентацією «Віруси», опорні конспекти, буклети «Шляхи запобігання ураження вірусами», відео фрагменти «Неклітинні форми життя», «Комп’ютерні віруси».

Епіграф уроку:

«Відкриття приходить лише до тих,

хто готовий до їх розуміння»

Луї Пастер

Хід уроку

I. Організаційний момент командир подає список відсутніх на уроці учнів, перевірка стану підготовленості групи до уроку.

II. Повторення знань тестовий контроль знань (закритий тест) «Поясни малюнок».

Кожен учень отримує завдання з малюнком окремої фази мітозу чи мейозу, який потрібно коротко охарактеризувати у письмовій формі.



IIІ. Актуалізація опорних знань «Незакінчені речення». Викладач роздає учням запропоновані фрази та окремо відповіді на них. Учні по черзі повинні знайти відповідності в розданих картках. Правильна остаточна відповідь з’являється на екрані (слайд 2).


IV. Мотивація навчальної діяльності

Каталог: DOKI
DOKI -> Положення про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу Загальні положення
DOKI -> Яськової Алли Олександрівни з питання: «Особистісно-зорієнтоване навчання та розвиток творчого самовдосконалення учнів»
DOKI -> З досвіду роботи вчителя фізики Салюк Надії Іванівни
DOKI -> Розробив викладач спец предметів
DOKI -> Збірник вправ для учнів Міні-збірник вправ професійної спрямованості для учнів з професії «Кухар-офіціант»
DOKI -> Положення про підготовку та захист магістерської (дипломної) роботи студентами спеціальності 03040101 "Правознавство" освітньо- кваліфікаційного рівня "магістр" затверджено на засіданні кафедри державно-правових дисциплін
DOKI -> М. Комсомольська Гоєнко Любов Михайлівна
DOKI -> Для бібліотекарів загальноосвітніх шкіл
DOKI -> Положення про порядок проведення навчання з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці України від 26. 01. 2005 №15, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15. 02. 2005 за №231/10511
DOKI -> Звіт про роботу методичної комісії з професії кухар, офіціант у 2013-2014 н р. Методична проблема


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8




База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка