Висновок про педагогічну та методичну діяльність учителя української мови та літератури нвк «зош І-ІІІ ст гімназія» м. Горохів Янюк Асі МиколаївниСкачати 13.93 Kb.
Дата конвертації07.11.2018
Розмір13.93 Kb.
#61766
Висновок

про педагогічну та методичну діяльність учителя

української мови та літератури НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» м.Горохів

Янюк Асі Миколаївни
Янюк Ася Миколаївна відноситься до категорії тих вчителів, чия всебічна ерудиція, висока педагогічна й загальнолюдська культура, досвід роботи з дитячим колективом служать запорукою успішного виконання вимог сучасного суспільства до навчання, розвитку та виховання підростаючого покоління. Розвиток мовленнєвої діяльності школярів – одне з найважливіших завдань шкільного курсу української мови та літератури, яке полягає у формуванні умінь і навичок вільного володіння рідною мовою в усіх видах мовленнєвої діяльності. Комунікативно-мовленнєва діяльність учнів формується на уроках української мови та літератури. Саме такі завдання на своїх уроках й намагається розв’язувати.

Янюк Ася Миколаївна працює вчителем в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» м.Горохів 23 роки. За час своєї роботи Ася Миколаївна показала себе як фахівець, який глибоко знає свій предмет, має творчий підхід до роботи, а відданість справі й відповідальність дають можливість їй працювати на високому професійному рівні. Ії уроки побудовані так, щоб захопити учнів, аби вони понесли в життя глибоке почуття любові до рідного слова, до прекрасного. У процесі підготовки до кожного уроку вчитель продумує проблемні запитання й завдання, які інтелектуально й емоційно активізують учнів на уроці, допомагають розкривати пізнавальну та естетичну цінність української літератури, виховувати любов до неї.

Серед сучасних інноваційних форм і прийомів організації навчальної діяльності учнів Ася Миколаївна вдало обирає ті, що найбільше відповідають віковим психолого-педагогічним особливостям учнів, сприяють розвитку їх пізнавальних інтересів та творчих здібностей, спонукають до самоосвітньої та саморегулюючої діяльності. Це, в першу чергу, різноманітні проблемно-дискусійні засоби, хвилинки „вільного висловлювання”, самостійне складання учнями алгоритмів, схем, текстів, літературних вікторин, символіки поетів і письменників. Яка б тема не вивчалась на уроках української мови чи літератури, вчитель досягає своєї мети, прищеплює любов до рідного слова, розкриває його величезні багатства, розмаїту палітру барв і відтінків. Особливу увагу вчитель приділяє добору народознавчого матеріалу, який не тільки дає змогу проводити спостереження, а й своїм змістом сприяє вихованню національної свідомості у школярів.

У процесі застосування диференційованих завдань, вчитель здійснює для різних груп дітей поступовий перехід від колективних форм роботи до частково самостійних і повністю самостійних у межах уроку й системи уроків. Постійно залучає дітей до виконання завдань за вибором, створюючи об'єктивні можливості для стимулювання позитивних мотивів навчання. Учитель не зупиняється на досягнутому. Її робота дає добрі наслідки, тому учні гімназії здатні емоційно сприймати незвідане, відчувати насолоду від прекрасного. Вони є переможцями ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури, Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, беруть участь у мовно-літературному конкурсі ім.. Т.Г.Шевченка. Також учні Асі Миколаївни мають високу читацьку культуру, вони усвідомлюють потребу у творчій самореалізації, вміють давати адекватну оцінку моральному боку вчинків героїв творів.

Вчитель бере активну участь в методичній роботі навчального закладу, району, ділиться досвідом роботи з колегами.

Безперечно, Ася Миколаївна - талановитий педагог, який безмежно любитьсвоїх вихованців, живе з ними одним життям, прищеплює своїм учням повагу до мови та культури свого народу, виховує національну гідність та здорове почуття патріотизму, практично втілює ідею національного виховання.


Директор В.В.Зінчук
Каталог: resources
resources -> 2: нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та інтернету в бібліотеці
resources -> Теми рефератів (доповідей) з основ екології
resources -> Міжнародне ціноутворення
resources -> Робоча програма навчальної дисципліни історія міжнародних відносин для студентів IV курсу історичного факультету
resources -> Робоча програма навчальної дисципліни «Історія Західної Європи І Північної Америки Нового часу. Перший період»
resources -> Рефератів з курсу «Українська мова за професійним спрямуванням»
resources -> Програма навчальної дисципліни Еволюційна психологія напрям 030102 психологія
resources -> Програма курсу «інтелектуальна свобода та доступність інформації в демократичному суспільстві. Етика бібліотечного працівника»
resources -> Основи здоров'Я 2 клас Посібник для вчителя

Скачати 13.93 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка