Євро-2012. Підготовка до чемпіонатуСторінка1/7
Дата конвертації23.10.2016
Розмір0.53 Mb.
ТипРеферат
  1   2   3   4   5   6   7
Міністерство Освіти і Науки України

КУТЕП


РЕФЕРАТ

на тему:
«ЄВРО-2012.Підготовка до чемпіонату»

Виконав:

Студентка

1 курсу, МЕВ

Грінік Олександра Олегівна

Перевірила:

Ткачук Олена Василівна


Київ 2009ПЛАН

1. Вступ …………………………………………………………………………1-2

2.Історія Євро………………………………………………………………….3-17

3.Вибір країни господаря чемпіонату………………………………………18-23

- Польща та Україна.

- Негативна реакція країн-претендентів.

- Підготовка до проведення.

- Підтвердження статусу господаря.

4.Філософія футболу…………………………………………………………….24

5.Висновок……………………………………………………………………….25

6.Література……………………………………………………………………...27

ВСТУП

Євро-2012 і підготовка до нього є предметом обговорення в політичних та урядових колах, у середовищі спортсменів та уболівальників. Ця тема також широко обговорюється в пресі.

Очевидно, що проведення в країні ігор такого масштабу означає залучення в Україну значного числа приїжджих - спортсменів, фахівців і вболівальників, словом, туристів з різних країн світу. Це дійсно прекрасний шанс і унікальна можливість ознайомити гостей чемпіонату не тільки зі стадіонами і матчами, готелями та ресторанами, а й показати їм красу нашої природи, пам'ятники історії та архітектури, нарешті, просто дати можливість відчути тепло, гостинність і привітність українського народу.

На мій погляд, саме ця сторона майбутнього чемпіонату є навіть більш важливою, ніж майбутні спортивні та фінансові результати. Це шанс відкрити Україну Європі і світу, зробити її вже в недалекому майбутньому привабливою туристської державою, значно збільшити турпотоки із зарубіжних країн.

З огляду на нинішній стан туризму в Україні, для досягнення поставленої мети необхідно в короткі терміни вирішити досить складні проблеми. Сучасна туристська індустрія - дуже складна і багатогранна економічна система. Туризм не тільки прямо або побічно охоплює більшість галузей економіки, в тому числі промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт, страхування, зв'язок, торгівлю, громадське харчування, житлово-комунальне господарство, сферу побутових послуг, культуру, мистецтво, а й стимулює їх розвиток . Туризм може й повинен стати одним з найефективніших засобів отримання прибутку, стимулювання ринкових відносин, активного впливу на зайнятість населення. Крім економічного, важливим є і політичний аспект впливу туризму, оскільки імідж країни на світовій арені залежить і від вражень туристів, що відвідали її. Значну роль туризм відіграє також у питаннях охорони здоров'я і духовної культури населення.

У контексті підготовки до чемпіонату Європи, в ході підготовки різних турів та екскурсійних програм необхідно серйозну увагу приділити стану туристських ресурсів, перш за все, пам'яток природи, історії та архітектури, об'єктів екскурсійного показу. Ми повинні визнати, що в Україні сьогодні відсутня цілісна система їх раціонального використання, не визначені напрямки їх освоєння та розвитку, унікальні природні та історико-культурні ресурси часто використовуються неефективно та незаконною

Безумовно, вирішення всіх зазначених проблем вимагає значного бюджетного фінансування. Поряд з цим, і на державному, і на регіональному рівні слід продовжувати роботу над залученням інвестицій у створення сучасної курортної і туристичної інфраструктури. При цьому закономірно, що й іноземні, і вітчизняні інвестори очікують від нас створення сприятливого клімату і реально діючого механізму сприяння інвестиціям. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на швидке і якісне будівництво нових і реконструкцію діючих об'єктів рекреаційного призначення та інфраструктури.

Може здатися, що для вирішення поставлених завдань у нас досить багато часу. Однак обсяг роботи, яку необхідно виконати для їх вирішення, не залишає нам часу на розгойдування.

Тому дуже хочу вірити, що майбутній фінал футбольного чемпіонату Євро-2012 не тільки надихне наших уболівальників і спортсменів, але і змусить усіх зацікавлених осіб по-новому поглянути на проблеми курортно-туристичної галузі і дасть додатковий поштовх в її розвитку і наближення до європейських.


Історія ЄВРО


Перший чемпіонат Європи відбувся в 1960 р. у Франції, де Анатолій Іллін забив перший історичний гол у кваліфікаційному турі на четвертій хвилині матчу СРСР – Угорщина (3-1), що проходив на стадіоні «Лужники» у Москві перед аудиторією більш ніж 100 тисяч глядачів.

Вперше ідею проведення турніру подав Генеральний секретар Федерації футболу Франції Генрі Делані в 1927р. на конгресі Міжнародної футбольної федерації (ФІФА). Однак в той час цю ідею неможливо було втілити в життя. Вона була успішно реалізована лише в 1960 році, коли турнір отримав назву пам’яті автора проекту – Кубок європейських націй – або Кубок Генрі Делані. У тисяча 1968 році назву було  замінено на відомий  сьогодні чемпіонат Європи.До 1976 р. тільки 4 команди виходили у фінальний тур, на 1980 – 1992 рр. їх число зросло до 8, а з 1996р.- до 16. У 1980 році приймаюча сторона автоматично кваліфікувалася у фінальний тур.

1960 Франція

 

     У 1960 р. УЄФА розповсюдила запрошення серед усіх європейських країн, проте отримала мало відповідей. Британців не приваблювала участь у європейських змаганнях. Чемпіон світу 1954р.  команда Західної Німеччини, так само, як  інша сила європейського футболу -  Італія, проявила мало ентузіазму.В результаті, 17 збірних команд змагалися в кваліфікаційному турі. Ці матчі, так само, як і зустрічі 1/8 фіналу, були зіграні в країнах гравців. Формат Кубку було затверджено.

Франко здає свою команду
На жаль, політика взяла своє. Іспанію, якою керував генерал Франко, було усунено з турніру після того, як вона відмовилася грати з Радянським Союзом. Таким чином Радянський Союз потрапив до півфіналу без боротьби.
4 команди на фінальному турнірі
В 1960р. на футбольних полях Франції у півфіналі під час змагань команд, що представляли Югославію, Чехословаччину та Радянській Союз, точилася сувора боротьба. У матчі за кваліфікацію на фінальний турнір Франція програла Югославії 4-5. У другому півфіналі Радянський Союз, до складу команди якого входили такі легендарні особистості, як Лев Яшин - голкіпер, Ігор Нетто - захисник, Валентин Іванов та Віктор Понєдєльнік, отримали впевнену перемогу над збірною командою Чехословаччини з рахунком 3-0. Матч-змагання  за титул найкращої команди Старого континенту, що проходив на стадіоні „Парк де Принцес” в Парижі, був цікавим та хвилюючим. Югославський форвард Мілан Галік отримав червону картку, з чого скористався Радянський Союз, вигравши 2-1 після плей-оф, і став першим чемпіоном Європи в історії футболу.
Третє місце посіла Чехословаччина, обігравши Францію 2:0.

Найкращі бомбардири турніру
Етте (Франція), Іванов (СРСР), Понєдєльнік (СРСР), Галіч (Югославія) та Єрковіч (Югославія).  Усі вони перемогли голкіперів-суперників двічі.

Результати
Чемпіон Європи 1960: СРСР
Віце-чемпіон: Югославія
III місце: Чехословаччина
IV  місце: Франція

Національна збірна Польщі не увійшла у кваліфікаційний тур, програвши Іспанії. Знаменним моментом чемпіонату був приїзд легендарного Альфредо ді Стефано до Варшави.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка