Заклад дошкільної освіти №641 (для вихователів) Підготувала вихователь методистСкачати 51.97 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації26.07.2022
Розмір51.97 Kb.
#92974
ТипПояснювальна записка
  1   2   3   4   5
КВК вміння спілкуватися в щасті купатися

Заклад дошкільної освіти №641

(для вихователів)
Підготувала
вихователь – методист
Погонець М.В.

Київ – 2019
Пояснювальна записка
Соціально - психологічна культура вихователя передбачає наявність у нього певних педагогічних поглядів і переконань, установки на емоційно - позитивне ставлення до дитини і цілий комплекс комунікативних навичок і умінь, необхідних вихователю для педагогічного спілкування. Це означає, що вихователь повинен мати знання про закономірності спілкування і взаємин у педагогічному колективі, в дитячій групі, в роботі з батьками. Використання різноманітних форм методичної роботи сприяє підвищенню теоретичної підготовленості вихователя і вироблення своєї педагогічної позиції з основних проблем виховання, навчання і розвитку дитини та міжособистісної взаємодії.
Хід проведення КВК
Мета: закріпити знання учасників гри про особливості спілкування з дитиною, вправляти в розумінні психічних станів дітей, вміння доцільно виражати своє ставлення до них за допомогою вербальних і невербальних засобів спілкування. Розвивати творчі здібності та любов до професії.
Ведучий: Ми раді вітати в цьому затишному залі людей, переконаних у тому, що дитинство - один з кращих періодів людського життя. Наш КВК присвячений складної і дуже актуальній темі - спілкування дорослого з дитиною.
КВН - засідання нашого клубу (До - клубу, В - закоханих у педагогічну діяльність, і Н - які сподіваються, що з часом, і не без нашої участі, світ стане кращим і добрішим, і дорослі і діти досконало знатимуть мову взаєморозуміння). А щоб це збулося, треба зараз, не відкладаючи на потім, вчитися спілкуванню, перевіряти свої думки, здогади. Роздумувати над проблемами взаємодії, над шляхами і засобами створення у дітей в ході спілкування з дорослими радісного і бадьорого настрою ми будемо, виконуючи різні завдання.
Ведучий: Компетентні судді - журі - винесуть рішення про рівень професійної підготовки учасників і дадуть корисні поради та рекомендації.

Скачати 51.97 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка