Заклик всеукраїнський реабілітаційний щомісячний літературно-художній журнал українського товариства сліпих видається з травня 1935 рокуСторінка1/5
Дата конвертації23.03.2019
Розмір265 Kb.
#85294
  1   2   3   4   5ЗАКЛИК

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЩОМІСЯЧНИЙ ЛІТЕРАТУРНО-ХУДОЖНІЙ ЖУРНАЛ

УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА СЛІПИХ
Видається з травня 1935 року
ВИДАННЯ ПОГ «ОБ’ЄДНАНА РЕДАКЦІЯ ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ УТОСУ «ЗАКЛИК». Головний редактор Наталка ЩЕРБАНЬ

Редактор відділу Інесса ГУСЄВА

Коректор Василь КОСТЮК

Адреса редакції: вул. Л. Первомайського, 7-а, м. Київ-133, 01133,

тел. (044) 234-51-36, 246-79-48, тел./факс 246-79-32.

Сайт: www.zaklyk.org.ua E-mail: zaklyk1@ukr.net

facebook.com/zaklyk

1 CІЧЕНЬ 2016 рокуЗМІСТ
НАШЕ СЬОГОДЕННЯ

О. Левашвілі. Спекулювання Нострадамусом,

або Уроки пана Геббельса………………………………………….
ПОСТАТІ

О. Вергеліс. Добрий кіноказкар та великий утішник………………………………

НОВИНИ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ


В. Гелаєв. Вперше у світі здійснено успішну пересадку біонічного ока

незрячому пацієнту…………………………………………………...
У Харкові презентували унікальний календар…………………………………….
ЛІТЕРАТУРНА СТОРІНКА

А. Конан Дойл. Нашестя гунів (оповідання)……………………………………….

КРАЇНАМИ І КОНТИНЕНТАМИ

В. Сидоренко. Лагідні Каймани………………………………………………………

ЦЕ ЦІКАВО

Геофізики зі США, Канади та Франції спрогнозували збільшення тривалості земних діб…………………………………………………………………………………


Як утворюється сніг?..............................................................................................
БУДЬМО ЗДОРОВІ

М. Крук. Ваше серце – у ваших руках……………………………………………….

ЖІНОЧІ ПОСИДЕНЬКИ


Типи жіночих фігур………………………………………………………………………

Правило «20 хвилин» вирішить усі ваші проблеми!............................................

Догляд за шкірою рук……………………………………………………………………

СМАЧНОГО

Т. Зінченко. «Кексують» всі!.................................................................................

НАШЕ СЬОГОДЕННЯ

СПЕКУЛЮВАННЯ НОСТРАДАМУСОМ, АБО УРОКИ ПАНА ГЕББЕЛЬСА


Якщо ви цікавитеся майбутнім і слідкуєте за сучасним медіапростором, то, мабуть, звернули увагу, що нині багато пророцтв подають від імені астролога епохи Відродження Мішеля Нострадамуса. Завдяки Нострадамусу ми заздалегідь «знаємо», що нас очікує в майбутньому. З’явилися передбачення й на 2016 рік. Виходить, попереджені – отже, озброєні? Ми вважаємо, що провидець передбачив багато історичних подій. А якщо здійснилися його передбачення тих подій, які вже стали для нас минулим, то і наше майбутнє відоме? Але не все так просто.

Передбачення минулі й майбутні


Коли аналізуємо передбачення нібито Нострадамуса на минулі, зокрема 2009–2015 роки, перше, що впадає в око, – вони не мають посилань на першоджерело, тобто на центурії Нострадамуса.

Друге – проросійські сайти пророкують велич, духовне й економічне зростання Росії і занепад України, а проукраїнські – навпаки.

Третє – у пророцтвах використовуються терміни, яких Нострадамус не міг знати, бо вони з’явилися лише в XX ст., як-от: тектонічна зброя, роботизація побуту й виробництва, демографічна криза, створення світового комп’ютера тощо.

Четверте – якщо на початку 90-х рр. минулого століття йшлося про глобальні події, такі як кінець світу, катастрофи тощо, то на останні роки і на 2016-й видаються прогнози окремо на кожен рік.

І головне – аналіз минулорічних передбачень показує, що вони майже стовідсотково не здійснюються.

Посилаючись на Нострадамуса, у 2013-му, наприклад, передбачали глобальну світову економічну кризу, спалах антизахідного руху в Сербії, який призведе до державного перевороту.

У 2014-му – втрату впливу США, релігійну війну між християнством та ісламом, у результаті якої на перший план вийде Росія як носій месіанської ідеї, що пошириться у всьому світі і стане новою релігією.

У 2015-му – приєднання частини Молдови до України, стабілізацію світової економіки, заселення підводного середовища, енергетичну революцію, народження Месії на території Російської Федерації.В майбутньому очікується:

2016-й – дестабілізація в країнах, економіка яких спирається на долар (особливо в Японії, Індонезії, інших азіатських державах), крах деяких економік, проблеми в США, територіальне об’єднання України й Молдови тощо.

2020-й – створення тектонічної зброї, початок активної діяльності антихриста в інформаційному просторі, початок об’єднання католицизму і православ’я в єдину церкву, повна роботизація побуту і промислового виробництва.

2025-й – демографічна криза в Європі, перетворення України і Білорусі на провідні центри європейської торгівлі.

2041-й – модернізація Україною об’єднаного християнства, встановлення нею нового духовного закону на всій планеті, створення світового комп’ютера, що координуватиме роботу авто-, повітряного транспорту та судноплавства.

З огляду на те, що не здійснилися передбачення на 2013–2015 рр., гадаю, ми не дочекаємося справдження й інших.

І річ не в тому, що Нострадамус поганий пророк. А в тому, що його поетичні катрени містять античні образи й символи, анаграми, слова з івриту, грецької, латини та прованського походження, а також скорочення й слова, що вийшли з ужитку. Через це його пророцтва можна розуміти по-різному. Наприклад, якщо в тексті йдеться про Марс і Венеру, то це може означати: 1) назви планет, 2) події (війну та мир), 3) країни, 4) осіб, які народилися під впливом цих планет, 5) стосунки (зокрема кохання).

За останні 20 років тільки в Росії й Україні вийшло більш як півсотні книжок закордонних і вітчизняних авторів, в яких одні викладали свою методику «розшифрування коду Нострадамуса», інші компілювали наявні праці. Але жодному з дослідників не вдалося зрозуміти напевне, що мав на увазі провидець у своїх катренах. І якщо стосовно подій минулого погляди авторів іще збігаються, то всі їхні зусилля описати майбутнє виявилися марними.Каталог: document -> pressa -> Zaklik -> 2016
2016 -> Видань утос
2016 -> Видань утос
pressa -> Школяр всеукраїнський реабілітаційний щомісячний журнал для дітей українського товариства сліпих видається з березня 1934 року видання «пог «ОБ’єднана редакція періодичних видань утосу
Zaklik -> Всеукраїнський реабілітаційний щомісячний літературно-художній журнал
pressa -> Школяр всеукраїнський реабілітаційний щомісячний журнал для дітей українського товариства сліпих видається з березня 1934 року видання «пог «ОБ’єднана редакція періодичних видань утосу
Zaklik -> Заклик всеукраїнський реабілітаційний щомісячний літературно-художній журнал українського товариства сліпих видається з травня 1935 року
2016 -> Всеукраїнський реабілітаційний щомісячний літературно-художній журнал
2016 -> Всеукраїнський реабілітаційний щомісячний літературно-художній журнал


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка