Звіт директора Золотівського професійного ліцею Луганської області Кіященко Тетяни Робертівни за період роботи на посаді директораСкачати 316.26 Kb.
Дата конвертації09.11.2017
Розмір316.26 Kb.
ТипЗвіт
ЗВІТ

директора Золотівського професійного ліцею Луганської області

Кіященко Тетяни Робертівни
за період роботи на посаді директора

І. Організація навчально-виховного
та навчально-виробничого процесу

Вся робота з організації навчально-виховного та навчально-виробничого процесу ведеться у відповідності до плану роботи Золотівського професійного ліцею на кожен навчальний рік. План роботи Золотівського професійного ліцею розглядається та схвалюється педагогічною радою на початку кожного навчального року.

Ліцей діє на підставі статуту, затвердженого Міністерством освіти і науки України 26.01.2004р. наказ №87/12 та зареєстрованого в головному управлінні статистики в Луганській області, код ЄДРПОУ 02541208 від 01.03.2004р. Золотівський професійний ліцей є атестованим навчальним закладом за рішенням ДАК від 20.12.2005р. протокол № 58 (наказ МОН України від 26.12.2005р.
№ 2332-Л). Видано ліцензію про надання освітніх послуг, пов’язаних з одержанням певної професійної підготовки робітничих професій, перепідготовки, професійно-технічного навчання за професіями

п/п


Код

професіїНазва професіїВид підготовки

Лі

цензова-

ний обсяг

осіб, прийому

1.

7241.1 7212.1

Електрослюсар підземний Електрозварник ручного зварювання

Первинна профе­сійна підготовка, курсове профе­сійно-технічне навчання,

перепідготовка, підвищення кваліфікації

60

2.

7212.1 7213.2

Електрогазозварник Рихтувальник кузовів

Первинна профе­сійна підготовка

30

3.

4112
4121

Оператор комп'ю­терного набору

Обліковець (реєстрація бухгалтерських даних)Первинна професійна підготовка

60

4.

7212.1

Електрогазозварник

Первинна профе­сійна підготовка, курсове профе­сійно-технічне навчання,

перепідготовка, підвищення

кваліфікації60

5.


5122 7412.2

Кухар

Кондитер


Первинна профе­сійна підготовка, курсове профе­сійно-технічне навчання,

перепідготовка,підвищення

кваліфікації60

6.

4112

Оператор

комп'ютерного

набору


Первинна профе­сійна підготовка, курсове профе­сійно-технічне навчання, перепідготовка

90

7.

7322.2

Кравець

Первинна профе­сійна підготовка, курсове профе­сійно-технічне навчання, перепідготовка

90

8.

7241.1

Електрослюсар черговий та з ремонту устаткування

Первинна професійна підготовка

30

9.

4121

Конторський службовець (бухгалтерія)

Первинна професійна

підготовка30

10.

7111.2

Гірник підземний

Курсове професійно-технічне навчання, перепідготовка

60

11.

8333.2

Машиніст підземних установок

Курсове професійно-технічне навчання, перепідготовка

60

12.

7111.2

Гірник очисного забою

Курсове професійно-технічне навчання, перепідготовка

60

13.

7241.1
8311.1

Електрослюсар

підземний

Машиніст електровоза


Первинна професійна підготовка

30

14.

8311.1

Машиніст електровоза

Професійно-технічне

навчання,

перепідготовка


30

Підготовка кваліфікованих робітників ведеться на основі базової загальної середньої освіти з терміном навчання 3-3,5 роки і на основі повної загальної середньої освіти – термін навчання 1-1,5 роки. На замовлення міського центру зайнятості м. Первомайська ведеться перепідготовка незайнятого населення за професіями:


 • гірник підземний;

 • машиніст підземних установок;

 • електрогазозварник.

Учні, що прийняті на основі базової загальної середньої освіти одержують повну загальну середню освіту. Контингент учнів ліцею станом на 01.04.2014 року становить 270 осіб, з них:

 • на базі повної загальної освіти 25 учнів;

 • на основі базової загальної середньої освіти 245 учнів.

За організацією контролю за навчальним процесом в ліцеї відповідає заступник директора з навчальної роботи, яка складає розклад занять у відповідності до навчальних планів. Розклад затверджений директором, скріплений печаткою.

Робочі навчальні плани розроблені на підставі типових згідно з державними стандартами професійно-технічної освіти, погоджені з замовниками робітничих кадрів, НМЦ ПТО в Луганській області та затверджені директором департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації.

Навчання учнів ведеться у чіткій відповідності до державних стандартів ПТО.

Загально освітня підготовка учнів забезпечена якісною роботою педпрацівників, що мають великий досвід роботи в профтехосвіті та високий кваліфікаційний рівень.

Щорічно учні ліцею беруть участь в регіональних, а переможці – в обласних олімпіадах з загальноосвітніх предметів в конкурсах української мови ім. Петра Яцика, в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка.

За підсумками олімпіад за минулі роки учні ліцею досягли таких результатів:Навчальний рік

Загальне місце по регіону

Загальне місце в обласному рейтингу

2009-2010

1
2010-2-11

4
2011-2012

4
2012-2013

3

18

Олімпіади проводились з чотирнадцяти предметів.

В кінці кожного семестру проводяться директорські контрольні роботи. Аналіз результатів директорських контрольних робіт розглядається на засіданнях методичних комісій та педагогічних радах, обговорюються недоліки, плануються заходи щодо їх усунення. Організація навчально-виховної роботи здійснюється і контролюється заступником директора з навчально-виховної роботи у відповідності до річного плану виховної роботи. Виховні заходи плануються з врахуванням особливостей контингенту учнів.

Методичною проблемою, над якою працює інженерно-педагогічний колектив є «реалізація особистісно-орієнтованої системи навчання і виховання через формування ключових компетенцій учнів на основі використання інноваційних педагогічних технологій».

Серед основних виховних заходів, які були направлені на формування творчої, працелюбної особистості проводяться такі заходи: конкурси «Кращий за професією», парад професій, виступи агітбригади «Профтеховський квартал», Дні здоров’я, заходи, присвячені визначним датам і подіям, відкриті виховні заходи, зустрічі з поетами, письменниками м. Первомайська, воїнами-афганцями, ветеранами ВВ, брали участь в міських заходах: проводили мітинг до Дня Перемоги на площі Слави, змагання з аеробіки на кубок міського голови «Молодість, краса, грація», в регіональних спартакіада. Для учнів ліцею проведено безкоштовні екскурсії в м. Донецьк – дельфінарій, музей кованих фігур, планетарій, на реконструкцію бою в с. Біла гора.

Центром позаурочної виховної роботи є учнівський клуб дозвілля «Золота молодь» керівник Лісова Л.О. та волонтерський загін «Турбота» керівник Михайлова О.М. В ліцеї розвинено учнівське самоврядування і багато заходів проводиться за ініціативою самих учнів. Це шоу «Дві зірки», «КВН між командами учнів і інженерно-педагогічних працівників», спортивні змагання в рамках проведення Дня здоров’я.

Проект майстра виробничого навчання Мозгової С.В. і учнів гр. 3-Є «Оператор комп’ютерного набору» «Вода це життя» було схвалено НМЦ ПТО в Луганській області. Розробки виховних заходів керівників гуртків і клубу дозвілля брали участь в конкурсах редакції «Шкільний світ» і посіли ІІ-ІІІ місця.

На протязі 5-ти років в ліцеї працюють предметні, спортивні, декоративно-прикладної творчості, технічної творчості, художньої самодіяльності. В цих гуртках задіяно близько 80% учнів. Педагогічний колектив приділяє велику увагу художньо-естетичному вихованню. Роботи учасників гуртка декаративно-прикладної творчості «Академія домашніх чарівників» беруть участь в обласних та Всеукраїнських виставках. Щорічно бере участь в обласних виставках гуртках технічної творчості і наші експонати посідають призові місця. В продовж 7 років в ліцеї діє студентський трудовий залік «Гірник» який виїжджав на сільгоспроботи до АРК. В 2012 році «Гірник» було визнано кращім виїзним трудовим загоном в області серед ПТНЗ. Командир загону Корнієнко Т.В. нагороджена почесною грамотою Луганської обласної ради і облдержадміністрації.

В ліцеї працює волонтерський загін «Турбота» з 2011 року. Учні надають допомогу ветеранам ВВв, ветеранам праці, пристарілим і інвалідам мешканцям нашого міста, шефствують над Теплогірським будинкам малюка та Гірською допоміжною школою-інтернатом, виступають там зі святковими програмами готують для дітей святкові подарунки. Волонтерський загін брав участь в обласному конкурсі на кращий волонтерський загін в 2012р. і отримав «Подяку».

Організацію і контроль за навчально-виробничим процесом здійснює заступник директора з навчально-виробничої роботи.

Планування навчально-виробничого процесу відбувається відповідно до наказу МОН від 30.05.2006 року «Про затвердження Положення про організацію навчально-виховного процесу в професійно-технічних навчальних закладах», це: • організаційні заходи;

 • теоретична підготовка;

 • виховна робота;

 • фізична підготовка;

 • контроль за організацією навчально-виробничого процесу;

 • методична робота;

 • підвищення кваліфікації педагогічних працівників;

 • охорона праці;

 • удосконалення навчально-матеріальної бази;

 • професійно-орієнтаційна робота;

 • фінансово-господарська та навчально-виробнича діяльність.

Основними навчально-методичними документами з планування навчально-виробничого процесу в Золотівському професійному ліцеє є:

 • робочі навчальні плани за професіями для повного ступеня професійно-технічної освіти;

 • робочі навчальні програми з навчальних предметів та професійно-практичної підготовки, що передбачені робочими навчальними планами, поурочно-тематичні плани з навчальних предметів;

 • перелік навчально-виробничих робіт з професії на семестр; плани виробничого навчання виробничих груп на місяць;

 • плани навчально-виробничої діяльності на семестр;

 • плани уроків;

 • розклад занять.

Робочі навчальні плани за професіями розроблені згідно з ДС ПТО з підготовки кваліфікованих робітників у ПТНЗ, містять всі дані відповідно до вимог щодо розробки навчальних планів та назву професій ДК 003:2005.

Освіта в ЗПЛ включає природничо-математичну, гуманітарну, фізичну, загально професійну, професійно-теоретичну і професійно-практичну підготовку і здійснюється в чотирнадцяти спеціалізованих навчальних кабінетах. Основними формами теоретичної підготовки є: різні за типами уроки, лекції, теоретичні семінари, практичні семінари, лабораторно-практичні заняття, індивідуальні заняття учнів, консультації, додаткові заняття, самостійне виконання учнями індивідуальних і групових завдань (реферат, проект, тощо).Оцінкою роботи є її кінцевий результат. Учні беруть участь в змаганнях, олімпіадах, конкурсах професійної майстерності що проводяться в ліцеї, в регіоні, в області. За звітний період учні ліцею посіли наступні місця в обласних та регіональних конкурсах і олімпіадах.

2013-2014 н.р. регіональне – ІІІ місце

Юр’єв А.

3-Д

Українська мова і література

І місце

Викладач

Маркович Н.Г.

Гонтаренко Н.

2-Є

Українська мова і література

ІІ місце

Викладач

Маркович Н.Г.

Бакшеєва О.

2-Є

Фізика

ІІІ місце

Викладач

Сучкова І.І.

Бакшеєва А.

2-Є

Хімія

ІІІ місце

Викладач

Зубовська Л.І.

Лісовий Б.

3-Є

Географія

І місце

Викладач

Зубовська Л.І.

Танцюра Р.

3-Є

Фізика

ІІІ місце

Викладач

Сучкова І.І.

Чепішко В.

3-Є

Географія

ІІІ місце

Викладач

Зубовська Л.І.

Юр’єв Андрій І місце в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка та став учасником Всеукраїнського етапу цього конкурсу


2012-2013 н.р. регіональне – ІІІ місце

Юр’єв А.

2-Д

Українська мова і література

І місце

Викладач

Маркович Н.Г.Історія

ІІ місце

Викладач

Перловська М.В.

Осадчий О.

2-Б

Історія

ІІІ місце

Викладач

ПерловськаМ.В.

Карабан Т.

3-Є

Хімія

ІІ місце

Викладач

Зубовська Л.І.Біологія

І місце

Викладач

Зубовська Л.І.

Танцюра

2-Є

Фізика

ІІІ місце

Викладач

Сучкова І.І.

2011-2012 н.р. регіональне ІV місце

Юр’єв А.

1-Д

Українська мова і література

ІІ місце

Викладач

Маркович Н.Г.

Карабан Т.

2-Є

Хімія

ІІ місце

Викладач

Зубовська Л.І.

Ізотов Є.

2-Є

Фізика

ІІ місце

Викладач

Сучкова І.І.Українська мова і література

ІІІ місце

Викладач

Маркович Н.Г.

Васик А.

2-Є

Хімія

ІІІ місце

Викладач

Зубовська Л.І.

Малишева Г.

2-Є

Фізика

ІІІ місце

Викладач

Сучкова І.І.

Зінов’єв Д.

2-А

Географія

ІІІ місце

Викладач

Зубовська Л.І.

Бездєнєжних

2-Є

Інформатика

ІІІ місце

Викладач

Матюшко І.В.

2010-2011 н.р. регіональне ІV місце

Богданова А.

3-Є

Українська мова і література

І місце

Викладач

Маркович Н.Г.

Богданова А.

3-Є

Історія

І місце

Викладач

Марковия Н.Г.

Логвінова А.

3-Є

Хімія

ІІ місце

Викладач

Зубовська Л.І.

Богданова А.

3-Є

Біологія

І місце

Викладач

Зубовська Л.І.

Богданова Анастасія І місце в обласній олімпіаді з біології серед учнів ПТНЗ.

2009-2010 н.р. регіональне І місце

Горбачевська Н.

3-Є

Українська мова і література

І місце

Викладач

Маркович Н.Г.

Горбачевська Н.

3-Є

Зарубіжна література

І місце

Викладач

Ніделіна В.М.

Солодка К.

2-Є

Математика

ІІІ місце

Викладач

Маковська Т.В.

Солодка К.

2-Є

Хімія

І місце

Викладач

Зубовська Л.І.

Голеня І.

3-Є

Біологія

ІІ місце

Викладач

Зубовська Л.І.

Іллясовська К.

3-Є

Іноземна мова

І місце

Викладач

Михайлова О.М.

Стативка С.

2-Є

Інформатика

ІІ місце

Викладач

Матюшко І.В.

Іллясовська Катерина І місце в обласній олімпіаді з англійської мови серед учнів ПТНЗ.

Серед наших учнів за цей період було два отримувача іменної стипендії Луганської обласної ради. Це Зінов’єв Данило 2011-2012 навчальний рік і Юр’єв Андрій – 2013 навчальний рік

За останні 5 років до ВНЗ вступило 152 наших випускника, завдяки проведеній роз’яснювальній роботі з учнями випускних груп та їх батьками щодо зовнішнього незалежного оцінювання, його актуальності, мети, змісту. Досягнення учнів ліцею визначаються високим професійним рівнем його педагогів.

Викладач української мови і літератури Маркович Н.Г. є не просто досвідченим педагогом, а й творчою людиною, яка веде активну педагогічну діяльність на обласному рівні, є керівником регіональної метод. секції викладачів української мови і літератури.

Викладач професійно-теоретичної підготовки Зінчук О.Ф. входить до складу обласної творчої групи, є автором електронного підручника зі спецтехнології кондитерів.

Викладач хімії і біології Зубовська Л.І. стала дипломантом обласного конкурсу серед учнів та педагогів на кращу творчу розробку з дослідженням актуальних питань екології і посіла І місце.

Викладач іноземної мови Михайлова О.М. є головою методичної комісії класних керівників і має багатий досвід патріотичного виховання. З її ініціативи та при активній участі проводяться нетрадиційні виховні заходи, зустрічні змагання. Ольга Миколаївна є керівником євроклубу «Дружба».

Навчально-виробничий та навчально-виховний процес знаходяться на постійному контролі згідно графіка, який складають заступник директора з навчальної і навчально-виробничої роботи та затверджує директор ліцею.

Графіком визначаються терміни проведення контрольних перевірочних робіт, поетапних атестацій з метою виявлення рівня навчальних досягнень учнів з окремих тем робочої навчальної програми.

З урахуванням підсумків проведення контролю, вивчається і визначається якість проведення навчальної роботи педпрацівників. Підсумки навчальної роботи педагогічних працівників розглядаються на засіданні педагогічної ради та враховуються при їх атестації. Семестрові річні атестації і заліки проводяться в терміні, що передбачені робочими навчальними планами. Проведення державної підсумкової атестації із загальноосвітніх предметів, державної кваліфікаційної атестації, переведення учнів на наступний курс навчання, видача документів про освіту здійснюється відповідно до нормативно-правових актів МОН України.

ІІ. Виконання обсягів державного замовлення

Ліцею щорічно доводяться затверджені обсяги державного замовлення на прийом учнів на навчання за відповідними професіями. В сьогоднішніх умовах демографічного спаду форми профорієнтаційної роботи колективу ліцею набувають різноманітних змістовних нестандартних форм і методів.

В ліцеї створена агітбригада яка на високому художньому рівні пропагує всі професії, з яких ведеться підготовка кваліфікованих робітників. Це обов’язкові виступи на днях профорієнтації в кожній школі міста. Участь в «клубах-профі», конкурсах профорієнтаційних програм перед випускниками 9-х і 11-х класів загальноосвітніх шкіл міста.

В ліцеї видано наказ про закріплення працівників ліцею за загальноосвітніми школами. Затверджений персональний план набору кожному працівнику ліцею. Матеріали з пропаганди робітничих професій друкуються в засобах масової інформації, випускникам шкіл роздаються буклети, візитки, оголошення, пам’ятки закладки тощо. Інформація про ліцей розповсюджується в мережі Інтернет. Всі ці заходи дають змогу виконувати державне замовленняРік

Контингент на 01.01.

Прийом

Відраховано

Випуск

Працевлаштова-ні, або продовжують навчання

Держза-

мовлення

Факт

2009

бюдж. - 351

госп. – 43110

-


110

23


38

9


114

34


104 – 91%

9 – 26,5%2010

бюдж. – 309

госп. - 23150

-


159

89


32

9


132

65


117 – 88,6%

65 – 100%2011

бюдж. – 304

госп. - 40130

-


128

81


39

9


120

66


117 – 97,5%

66 – 100%2012

бюдж. – 276

госп. - 49150

-


158

56


38

-


65

56


57 – 87,6%

56 – 100%2013

бюдж. – 335

госп. - 45120

-


125

22


31

-


96

56


90 – 93,8%

56 -100%


2014

(І кв).


бюдж. – 311

госп. - 16ІІІ. Фінансово-господарська
та виробничо комерційна діяльність

Виконання фінансово-господарської роботи забезпечується кваліфікованими бухгалтерами, які в своїй роботі постійно користуються нормативно-правовою базою, щоб не допускати порушення фінансової дисципліни.

За 2009-2014 роки заборгованості по заробітній платі, нарахуваннях на заробітну плату, по стипендіях, по оплаті комунальних послуг немає.

Показники фінансово-господарської діяльності за період 2009-2014рр.

Показники


2009

2010

2011

2012

2013

Профінансовано з держбюджету

2645

3179

3408

3926

4280

Находження по спецфонду

122

295

321

347

417

Придбання матеріалів для ремонтних робіт

35

89

73

75

137

Оплата комунальних послуг

153

250

356

365

221

Збільшити надходження від виробничої практики, що створюють спецфонд дуже важно, оскільки керівники підприємств дуже неохоче беруть учнів на оплачу вальну виробничу практику. Учні сироти та позбавлені батьківського піклування отримують заробітку плату в повному розмірі. За звітний період бюджетні кошти на капітальний ремонт ліцею не виділялись.

ІV. Розвиток навчально-матеріальної
і навчально-методичної бази

За звітний період проведення значна робота з поновлення навчально- матеріальної бази. Щорічно виконувався поточний ремонт всіх приміщень навчального корпусу, майстерень, замінено балки на стелі спортивного залу, поштукатурено та пофарбовано навчальний корпус зовні, частково відремонтовано дах та замінено вікна в навчальному корпусі, замінено лінолеум на всій площі навчального закладу. Всі ремонтні роботи виконувались в основному за рахунок спецфонду і силами працівників і учнів ліцею.

В ліцеї постійно працює бібліотека. За звітний період отримано підручників.

Навчальний рік

Загальноосвітні предмети

Спецпредмети

2009-2010

23

-

2010-2011

325

-

2011-2012

130

-

2012-2013

503

115

2013-2014

-

100

Всього

981

225

Для покращення інформування учнів і педпрацівників щорічно оформлюємо підписку на 13-16 одиниць періодичних видань.

За звітний період було створено сучасний комп’ютерний клас 15 комп’ютерів, куплено сучасні меблі, зроблено ремонт. В комп’ютерний клас закуплено мультимедійний проектор, інтерактивний комплекс підключення до Інтернету та Wi-Fi. Для гуртків художньої самодіяльності придбано акустичну систему, мікрофони, кінокамеру. Для спортивних занять придбано спортивну форму на 10 тис. грн., спортивний інвентар на 8 тис. грн.

Використано бюджетних коштів для ремонту в 2012році - 92тис. грн. в 2013 році 120 тис. грн.

Методична база ліцею дозволяє здійснення методичної роботи відповідно до плану роботи на рік. План методичної роботи на поточний рік складається на підставі аналізу методичної роботи за минулий навчальний рік, враховуючи результати діагностичного вивчення професійної компетентності педагогів ліцею. Всі плани роботи метод комісій узгоджені, затверджені на засіданні педради на початку навчального року.

Робота методичних комісії спрямована на вирішення загальних методичних проблем: підвищення професійної і педагогічної майстерності викладачів, майстрів виробничого навчання, удосконалення навчально-виробничого процесу зміцнення навчально-методичної бази ліцею. На засіданнях метод. комісій вивчаються поточні нормативні документи, обговорюються відкриті уроки, слухають доповіді щодо новітніх педагогічних технологій, розглядаються та затверджуються завдання до поетапних, тематичних атестацій, творчих дипломних завдань програми та переліки навчально-виробничих робіт.

Значний вклад в методичну роботу ліцею вносять творчі групи. Іх в ліцеї 3. Завдяки роботі творчої групи по проблемі організація творчості учнів на уроках і в поза навчальний час (керівник Михайлова О.М.) підготовлено рекомендації щодо роботи з обдарованими і творчими учнями. До речі до сьомого випуску книги «Обдаровані діти – діти майбутнє країни» увійшли наші учні Іллясовська Тетяна та Юр’єв Андрій. Творча група інформаційно-комп’ютерні технології в моделюванні сучасного уроку (керівник Мозгова С.В.) проводить майстер класи по використанню на уроках інформаційних технологій, створює відеофільми які використовуються в навчальній і виховній роботі, творча група інноваційні методи проведення уроків (керівник Зубовська Л.І.)проводять педагогічні семінари, тренінги тощо.

Сконцентрована методична робота в методичному кабінеті, який вже вдруге визнано серед кращих в обласному конкурсі метод кабінетів ПТНЗ області.

Крім колективних форм методичної роботи широко застосовується і індивідуальні методи роботи. Молодим педагогам надається кваліфікована допомога досвідченими.V. Наявність колективного договору
та додержання його умов.

Колективний договір № 9 від 09.03.2010р. укладено між адміністрацією і трудовим колективом Золотівського професійного ліцею на 5 років, затверджений на загальних зборах трудового колективу ЗПЛ Протокол №1 від 18.01.2010р. Колективний договір має сім розділів: 1. Загальні положення;

 2. Оптала праці;

 3. Трудові відносини;

 4. Гарантії працівникам у разі зміни організації виробництва, форми власності, банкрутства;

 5. Умови та охорона праці;

 6. Соціальні пільги та гарантії, страхування, забезпечення соціально-побутових, культурних умов, медичного обслуговування, організація оздоровлення і відпочинку працівників;

 7. Гарантії діяльності профспілкової організації.

Колективний договір підписаний в двосторонньому порядку від адміністрації директором ЗПЛ Кіященко Т.Р., від профспілкової організації головою профкому Крутіковою О.В. створена комісія з контролю за виконанням колективного договору.

До колективного договору увійшли: Положення про матеріальне заохочення, правила внутрішнього розпорядку.

Колективний договір пронумерований, прошнурований, скріплений підписом та печаткою, зареєстрований в управлінні праці і соціального захисту населення Первомайського виконкому за № 08-907 від 09.03.2010, про що зроблено запис про реєстрацію колективного договору.

VІ. Якісний склад педагогічних працівників

Навчальний процес в ліцеї забезпечують 38 працівників в тому числі 20 викладачів, серед яких мають • вищу категорію – 6

 • першу категорію – 3

 • другу категорію – 7

2-а викладача мають звання «Старший викладач» і 1 – «викладач - методист», і 18 майстрів виробничого навчання, з яких - 4 мають педагогічне звання майстер виробничого навчання ІІ категорії

 • вищу освіту мають 22 особи

 • з базовою вищою освітою – 3 особи

 • з неповною вищою – 13 осіб

8 працівників навчаються у ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації. Всі майстри виробничого навчання мають відповідну робітничу кваліфікацію.

Щорічно складається кадровий резерв на керівника навчального закладу. Особи, зараховані до кадрового резерву проходять курси підвищення кваліфікації, мають відповідну освіту і стаж роботи. Всі призначення на керівні посади здійснюються з кадрового резерву.

Педагогічні працівники ліцею проходять атестацію відповідно до графіку. Атестаційна комісія ліцею проводить атестацію у відповідності до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011р.
№ 1473 (із змінами, затвердженими наказом МОН України від 08.08.2013р.
№ 1135). За звітній період підвищили кваліфікацію - 24 педпрацівника, пройшли стажування 4 педпрацівника.

VІІ. Дотримання вимог нормативно-правових актів

щодо створення та забезпечення умов праці педпрацівників.


 • «Про освіту» від 23.05.1991 року зі змінами і доповненнями;

 • «Про професійно-технічну освіту» від 10.02.1998 року зі змінами і доповненнями;

 • «Про організації роботодавців, їх об’єднання, правах і гарантіях їх діяльність»;

 • Постанова КМУ від 07.06.1992р. № 992 «Порядок надання робочих місць для проходження навчання учнями, слухачами ПТНЗ виробничого навчання та виробничої практики »;

 • Постанова КМУ від 17.08.2002р. № 1135 «Державні стандарти професійно-технічної освіти».

 • Постанова КМУ від 27.08.2010 року № 784 «Про затвердження порядку працевлаштування випускників ПТНЗ, підготовка яких проводилась за державним замовленням»;

 • Наказ Міністерства освіти і науки України від 07.06.2011 року «Про державну цільову програму розвитку професійно-технічної освіти на 2011 – 2015 роки»;

 • Наказ Міністерства освіти і науки України від 22.11.2011р. № 1336 «Про затвердження критеріїв системи рейтингового оцінювання діяльності ПТНЗ» та іншими нормативно-правовими актами;

 • Постанова КМУ «Про затвердження Положення про професійно-технічний навчальний заклад» від 05.08.1998р. № 1240.


VІІІ. Ефективне використання

та збереження державного майна

Навчальний корпус побудований в 1935 році, гуртожиток та майстерні в 1976 році. Всі будівлі знаходяться в одному місці за однією адресою. Завдяки постійному догляду знаходяться в задовільному стані, експлуатуються, опалення централізоване. Налагоджено водопостачання і водовідведення стоків.

В ліцеї функціонують 14 навчальних кабінетів, 7 майстерень, 2 лабораторії. Постійно функціонує бібліотека, актова зала, 2 спортивних зала.

За збереження майна несуть адміністративну відповідальність директор, зав господарством, інженер з охорони праці, педагоги закріпленні за навчальними приміщеннями.

Проектна потужність ліцею – 480 осіб.

Станом на 01.04.2014 року навчаються 270 осіб.

Завантаження навчальних приміщень становить 100%. Збереженню державного майна сприяє служба охорони, яка організована і ліцеї.
ІX. Стан виконавчої дисципліни

За звітній період роботи всіх підрозділів ліцею перевірялась відповідними органами.

За звітній період були такі перевірки: 2 рази конрольно-ревізорним відділом перевірялась фінансового-господарська діяльність; щоквартально перевіряє прокуратура питання забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, використання бюджетних коштів та спецфонду, тендерні закупки. Щорічно перевіряє СЕС, державний пожежний нагляд, фонду соціального страхування, управління праці і соціального захисту населення.

За звітній період заходи адміністративного впливу по відношенню до директора не застосовувалися.


X. Щорічний звіт про виконання умов контракту

на загальних зборах колективу

На виконання листа МОН України від 20.04.2005р. № 1/9-189 «Про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю», та наказом МОН України від 23.03.2005р. №178 «Про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом і громадськістю», з метою утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень в Золотівському професійному ліцеї запроваджено обов’язкову звітність директора на загальних зборах колективу за участю членів батьківського комітету, соціальних партнерів, роботодавців, працівників органів місцевого самоврядування.Зміст щорічного звітування директора відбувається за такими розділами:

 • персональний внесок щодо виконання умов контракту;

 • виконання державного замовлення з прийому молоді на навчання;

 • співпраця з соціальними партнерами, замовниками робітничих кадрів;

 • організація навчально-виховного та навчально-виробничого процесів в ліцеї, позаурочна зайнятість;

 • зміцнення та модернізація матеріально-технічної бази;

 • залучення додаткових джерел фінансу4вання навчального закладу та їх раціональне використання;

 • забезпечення ПТНХ кваліфікованими медпрацівниками;

 • забезпечення фінансування та соціального супроводу дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

 • заходи щодо забезпечення нормативних умов праці всіх працівників та учнів ліцею;

 • запобігання виробничого травматизму;

 • співпраця з громадськими організаціями;

За звітній період в колективі зберігається доброзичливий психологічний клімат, творча, натхнення атмосфера. Інженерно-педагогічний колектив поновлюється молодими спеціалістами з числа своїх випускників.
Скачати 316.26 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка