Звіт про роботу комітету з фізичної культури і спорту виконкому Покровської районної в місті ради за 2017 рікСкачати 24.43 Kb.
Дата конвертації14.11.2018
Розмір24.43 Kb.
#62550
ТипЗвіт
ПОГОДЖЕНО

Заступник голови

Покровської районної

в місті ради

Д.Левченко

Звіт

про роботу комітету з фізичної культури і спорту

виконкому Покровської районної в місті ради за 2017 рік
У 2017 році робота комітету з фізичної культури і спорту була спрямована на виконання Закону України "Про фізичну культуру і спорт", керуючись Програмою розвитку фізичної культури і спорту в м. Кривому Розі на 2016-2020 роки в районі проведена відповідна робота по створенню належних умов покращання спортивно-масової роботи та виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в районі.

Разом з відділом освіти та відділами виконкому, підприємствами i організаціями району комітет з фізичної культури i спорту виконкому районної в місті ради основну увагу приділяє таким напрямкам розвитку фізичної культури i спорту: • забезпечення розвитку олімпійських та не олімпійських видів спорту;

 • проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в усіх навчальних закладах, за місцем проживання, роботи та в місцях масового відпочинку громадян;

 • підвищення рівня оздоровчого, матеріально-технічного, фінансового, медичного та інформаційного забезпечення;

Спортивна база району включає в себе всього 251 спортивну споруду, 2 стадіони (з трибунами на 1500 місць і більше), 53 спортивних майданчиків (3 яких з синтетичним покриттям), з них 9 комплексно ігрових, 15 з тренажерним обладнанням, 30 з гімнастичним містечком, 12 спортивних майданчика за місцем проживання, 36 при загальноосвітніх школах району та позашкільних навчальних закладах, 35 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 42 спортивних зали площею не менше 162 м2, 23 стрілецькі тири, 2 плавальних басейни, 4 тенісних корта.

Фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу в районі на високуму рівні забезпечують 3 спортивні клуби, 6 колективів фізкультури промислових підприємств i організацій, 34 навчальних закладів, 2 дитячо-юнацькі спортивні школи та позашкільні заклади.

Серед кращих фізкультурно-спортивних клубів є спортивний клуб "Молодість" ТОВ "Сік" та бійцівський клуб "Барс" КФБМ, які щорічно вдосконалюють свою матеріальну базу, будують нові спортивні майданчики та зали, проводять реконструкцію та ремонти існуючих спортивних споруд. За рахунок спонсорської допомоги збудовано 1 новий спортивний зал б/к "Барс". Протягом року на цих спортивних базах пройшли Всеукраїнські змагання та традиційні пам’ятні турніри з боксу, самбо, дзюдо, кікбоксінгу.

За рік на базах с/к "Барс","Молодість","Дракон проведено 26 змагань з кікбоксінгу, карате, плавання, боксу, самбо, джиу-джитсу, в яких прийняло участь більше 2000 учасників.  

Вагомий внесок в спортивні досягнення району внесли спортсмени, а саме: с/к "Молодість" ТОВ "Сік":


 • Литвенок Єгор Ігорович - 2-ий чемпіон Чемпіонату України з плавання у 25 метровому басейні 2017 року;

 • Шевченко Даниїл Віталійович - бронзовий призер Чемпіонату світу серед юніорів з боротьби самбо 2017 року в м. Новий Сад (Сербія);

 • Карий Данил Іванович - вихованець спортивного клубу «Молодість» ТОВ «СІК», чемпіон і призер Чемпіонату України серед юніорів 2017 року з плавання;

 • Жиляєва Анастасія Ігорівна - срібна призерка Чемпіонату Європи з боротьби самбо;

ДЮСШ № 4:

 • Костенко Любов – бронзовий призер чемпіонату України з тенісу до 14-років в парі;

 • Васильєв Олександр – бронзовий призер чемпіонату України з тенісу до 16-років;

 • команда дівчат ДЮСШ № 4 з гандболу – срібні призери чемпіонату України з гандболу;

 • Муравйов Михайло - переможець Чемпіонату України з тенісу;

б/к "Барс":

 • Беспятий Олег - Чемпіон України з таїландського боксу;

 • Єфіменко Олександр - Чемпіон України з тайського боксу;

 • Сердюк Олексій – чемпіон світу з кікбоксінгу К-І;

 • Перетятько Юрій – чемпіон світу з кікбоксінгу К-І;

 • Сананзаде Орфан Гатам огли – переможець Всесвітніх ігор з кікбоксингу К-І.

 До збірної команди України входять спортсмени б/к "Барс":

 • Сердюк Олексій;

 • Перетятько Юрій;

 • Мануйленко Віталій .

 Комітет з фізичної культури і спорту у 2017 році проводив відповідну організаційну роботу щодо покращання фізичної культури і спорту в районі. На 4-х засіданнях комітету розглядалися питання підготовки спортивних споруд до весняно-літнього та осінньо-зимового, про стан фізкультурно-масової роботи у колективах фізкультури підприємств, учбових закладах, про організацію спортивно-масової роботи з дітьми у літній період, про підготовку до святкування Дня Незалежності України, Дня фізичної культури і спорту та інші. На нарадах з вчителями та керівниками фізичного виховання шкіл, ПТУ, коледжів, директорами ДЮСШ та керівниками спортивних споруд розглядались питання підготовки та участі команд району у міських, обласних та районних змаганнях, організацій та проведення спортивно-масових заходів серед населення району, аналіз роботи колективів фізкультури та затвердження календарного плану спортивно-масових заходів у районі.

 В районі здійснювались практичні заходи щодо введення третього уроку з фізичного виховання у загальноосвітніх школах. Третій урок фізичного виховання введено у 26-и школах – 9827 учня, це 92%. від загальної кількості учнів які відвідують уроки фізкультури. У 2017 році ця цифра складала 91%.

Майже в кожному навчальному закладі створені спортивні клуби для організації шкільної та позашкільної спортивної роботи. Не перший рік проводяться в районі багатоступеневі спортивні змагання починаючи з дошкільнят і закінчуючи спартакіадами трудових колективів. У 15 спортивних секціях учбових закладів займаються 378 дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, 228 дітей-сиріт, 91 дітей групи ризику.

Важливим напрямком у розвитку фізичної культури і спорту в районі є фізкультурно-оздоровча діяльність у виробничій та соціально-побутовій сферах. Успішно діють такі фізкультурні організації, як ПАТ "ЦГЗК", ПАТ "КЗРК", які проводять робітничі спартакіади з 14 видів спорту. З метою підвищення масовості фізичної культури, залучення трудящих ся та членів їх сімей до занять фізкультурою в районі проводились різноманітні фізкультурно-спортивні заходи з масових доступних видів спорту, активізована робота міських баз до відпочинку. За місцем проживання проведена спартакіада "Юність" серед клубів школяра з 7 видів спорту. В районному парку пройшли змагання серед відпочиваючих на День Незалежності, Дня Перемоги, Дня молоді, Дня міста та інші. Не переший рік проводилася в районі військово-спортивна гра "Спалах" для учнівської молоді ПТУ та технікумів. В 2017 році комітетом разом з відділом освіти, іншими фізкультурними організаціями проведено 93 районних змагання. В яких взяли участь більше 14000 спортсменів. Клуб ветеранів з волейболу приймав участь у чемпіонаті України та кубковому турнірі серед ветеранів. На базі с/к "Молодість" пройшли змагання з шахів, шашок, н/тенісу серед ветеранів та мешканців району приурочені до знаменних дат та до Дня похилого віку.
За підсумками 2017 року в районі будуть нагороджені 10 найкращих спортсменів та їх тренерів, на день фізичної культури і спорту кращі спортсмени та тренери району були нагороджені грамотами виконкому райради, грамотами спорткомітету та цінними подарунками на суму 3,000 грн.

Загальним недоліком у роботі фізкультурної організації залишається недостатнє фінансування фiзкультурно-оздоровчих та спортивних заходів серед населення району. Ще бракує забезпечення спортивних клубів, КЗШ, клубів школярів необхідним спортивним обладнанням, інвентарем та формою для участі у районних та міських змаганнях.

На недостатньому рівні вирішується питання будівництва та ремонту спортивних майданчиків за місцем проживання, бракує спортивного інвентарю у зимовий період.

 

 Програма розвитку фізичної культури і спорту в районі повністю виконана. Проведено 21 спортивних заходів на загальну суму 30000,00 грн.,На заохочення кращих спортсменів, тренерів, активістів фізкультурного руху спрямовано 6500,00 грн.

Основні завдання на 2017-2019 роки: • участь спортсменів району у міських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях;

 • забезпечення розвитку олімпійських та не олімпійських видів спорту;

 • проведення фізкультурно оздоровчою та та спортивно-масової роботи в усіх навчальних закладах, за місцем проживання, роботи та в місцях масового відпочинку громадян;

 • підвищення рівня оздоровчого, матеріально-технічного, фінансового, медичного та інформаційного забезпечення.

Голова комітету

з фізичної культури і спорту А.Соломаха

Скачати 24.43 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©uchika.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка